incileri gelmeye başlayan nisan bebekleri....

Ynt: incileri gelmeye başlayan nisan bebekleri....

09/12/2010 21:31:00

efendim Cem bebeğede bizden sevgiler :)

09/16/2010 17:19:00

Acaba bu diş çıkarma faslı huy değişikliği yapar mı? Bizimki 3 gündür memeden inmiyor, uyurken bile memeyi ağzında istiyor. Uyanıkken de elini ağzına sokup vızırdanıp duruyor...

09/16/2010 17:33:00

Bizimki hetseyi degistirdi. Mizilti artti. Uyurken agladigi oluyor. Gunduz uykusunu iyice azaltti. Gunduz 2 saatte bir, gece de 2 kere 120 cc mamadan 3 saate bire gecti, 120yi bitirmiyor bile bazen. Ama aksam 180 cc iciyor. Gece 12de ve sabah 5de 120yi bitiriyor. Yaaani hersey tamamen degisti. Ben bu durumu pozitife cevirmeye calisiyorum.

09/16/2010 18:53:00

Yasemin, kiz-erkek farki da olabilir beslenmede ama evet cem mama sever genel olarak. 1 aylikken ilk mama yiyisi mukemmeldi. 30 cc hazirladik. Cunku ac oldugunu farkettik. Biberonu verdik, ilk damlayi yaladi, bir an durdu ve sonra 30 saniyede bitirdi hepsini. Resmen saldirmusti hehe. Tabi artik oyle degil :)) calgel bilgisi cok iyi oldu, zavallima surmuyordum, tekrar baslayacagim. Cok huzursuzlaninca ben de calpol veriyorum.

09/17/2010 07:11:00

Yasemin,aslında ben hangi dişler önce çıkar bilmiyordum ama üstler o kadar beyazlamış duruyordu ki sandım üstten gelicek o yüzden alttan gelince şaşırdım :)
o minicik dişiylr şimdi göğüs ucunu ısırıyorya gülsem mi canımın acısına aglasam mı bilmiyorum. çok bilmişler çookk...

bu arada ada artık tam tur dönuyor ,sırt üstünden sadece yüz üstü dönüyordu artık yüz üstünden de  sırtüstü dönüyor :)  yarın kontrolümüz var bakalım doktorumuz diş çıkartma konusunda neler tavsiye edecek ...

09/17/2010 07:27:00

bizim ufaklık şimdilik sırt ustu donmeyi beceremeyip, sıkılıp ağlıyor :)) ugrasmasına bayılıyorum ama:))

babamız dayanamayıp yuz ustu ceviriyor, kızıyorum bende, cabalamadan ogrenemez diye:)))

kurban olsun annesi kuzusunaaaaaaa

09/17/2010 07:37:00

Aynen kuzununannesi,

ben her fırsatta yere bırakıyorum ilk baslarda ıkınıyor sıkılıyor kıp kırmısı oluyordu ama oda zamanla öğrendi birde bende ona nasıl dönmesi gerektiği konusunda hep yardımcı oldum , öğretmeye çalıstım.. malum bu aylar çok hızla herseyi öğrendikleri dönem... kolunu uzatıp bir oraya bir buraya döndürdim hep kızımda öğrendi hemen :) dün bir baktım döne  döne halıdan parkeye gelmiş bile :)
şimdiden boyle yürüyeceği zaman ne yapacağım bilmiyorum...

sizin kuzuda yakın zamanda öğrenecektir....

09/17/2010 07:44:00

Kolu kurtaramayinca sinirlenmesine hastayim ben de. Resmen soyleniyor :))

09/17/2010 08:00:00

benim kızda elinden oyuncağını düşürüp , eğer ulaşamıyacagı bir yerdeyse basıyor yaygarayı :)))

09/17/2010 08:02:00

dün gözünü temizliyorum, iyice sinirlendi, epey bi söylendi fındık kurdum:)))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...