incileri gelmeye başlayan nisan bebekleri....

Ynt: incileri gelmeye başlayan nisan bebekleri....

09/17/2010 08:11:00

Ya benimki de yuzunun ellenmesine sinir oluyor. Hatta opulmekten bile hazzetmiyor ama takan kim hehe!

09/17/2010 09:54:00

Ben de aynen bu sebepten takmayip surekli opuyoum :)

09/17/2010 10:23:00

tadını cıkarın:(( benim iznim 7 temmuzda bitti.. burnumda tütüyo aksama kadar:((

yavrum benim, beni karsısında görünce aynı ysmnshn in bahsettiği bi surat ifadesiyle karsılıyor beni:) okadar mutlu oluyorki, gözlerinin içi guluyor

en zoruda su 5 gunluk tatilden sonra işe başlamaktı, onun için daha zor oldu, aksama kadar sebepsiz yere aglamıs durmus yavrum.. beni goruncede nasıl sevindi görmeliydiniz, cıglıklar, çırpınmalar,kahkahalar :))))

annesi yer onu yaaaa yer yer

09/17/2010 12:11:00

Haftaya basliyorum ben de. Bir yandan beynimi calistirmak, sosyallesmek istiyorum ama kuzumu nasil birakicam bilemiyorum. Ozlemek bi yana bir de isin duzen kismi var. Gunduz uykulari, mamasi. Bunlarin duzeni oturmadi ve icgudusel davraniyorum. Bakiciya nasil anlatacagim ki bunu, zor geliyor...

09/17/2010 17:18:00

Evet maslaktayim :)) oyle bi program mi vardi? Haftaya olursa uyarim, sonra ise basliyorum malesef

09/24/2010 09:51:00

Ne güzel işteee :) ne kadar geç çıkarsa o kadra iyi demiyorlar mı? benim kızın geldi de ne oldu ? ha bire ısıyorıyor emerkennn :)))

09/24/2010 10:01:00

yok dr bana caljel i zorunda olmadan kullanma dedi yani onun etkisi yarım saat dedi calpol ver çok huysuzlanırsa diye  tavsiye etti o kadar.
o diş haplarından amerikadan gelen arkadasım bebeğine kullanıyordu yani sanırım aynı şeyden bahsediyorsun. kızının agzına 2 tane atıyor huysuzlanmasın diye...adını sorarım onunda ne kullanıyor diye onunda dr u vermiş sonucda.

09/24/2010 18:39:00

biz de henuz gelen inci yok ama 1,5 aydır beyazlasma ve boolca salya var

el devamlı agızda ya da emziğin arkası:)

bunun için su urunu aldım http://www.razbaby.com/razbaby-razz-berry-teether.php henuz gelmedi ama umarım kasıntısına biraz iyi gelir

09/24/2010 21:50:00

bu aksam farkettim ki kızımın 2. inciside gelmeye başlamış. değişen uyku düzenimizin suçlusu ortaya çıktı diye mutluyum umarım artık eski düzenimize kavuşuruz.
alt kesici dişler tamamdırr artık, sırada üstleri bekleyeceğiz sanırım.

09/25/2010 10:10:00

Gecmis olsun, bizim alt 2 disten sonra hala deli gibi kasinmakla beraber yeni bi numara yok :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...