Nasıl uyutuyorsunuz?

04/26/2012 19:46:00

ben bu gece uykularına hala çözüm bulamadım.benimle yatıyor Naz.gündüz 10 dakikada uyuyan çocuk gece 1.saati doldurmadan uyumuyor.emerek uyuyor ne sallamama izin var ne başka bişeye.1.5 saat süreyle emiyor sağa dön sola dön bitmiyor hiç.en sonunda dalıyor ama bana sorun bir de.ağlatmasına kıyamadım ve yalnız yatırmadım,bırakayım ağlaya ağlaya uykuya geçsin diyemedim ama keşke deseymişim.uyumayı bilmiyor benim kızım.akıl verin bana nasıl uyuyor bebeleriniz.

Ynt: Nasıl uyutuyorsunuz?

04/26/2012 20:00:00

ben bebekliğinden beri kucağımda sallayarak uyutuyorum..aynen dediğin gibi öğlen çok çabuk uyuyor gece uykusu için en az yarım saat kendini pışpışlatıyor..memeden kesince biraz daha rahatlarsın memenin sevdasına o kadar uzun sürüyor dalması..

04/26/2012 20:07:00

memeden kesince nasıl dalacak esas orda sorun.ne pışpış ne sallanma hiçbirşeye izin yok.meme emiyor sürekli.umarım o rahatlayacağımız zamanlar gelir

04/26/2012 20:12:00

işte o zaman izin veriyor çünkü başka seçeneği kalmıyor ilk zamanlar masal anlatıyordum hayvanlar aleminden ilgisini çekecek bişeyler uyduruyordum şimdi normal rutine döndük şarkı ninni bi şekilde uyuyacak yani merak etme..

04/28/2012 09:40:00

Biz gece yataga hep birlikte yatiyoruz ben sartki soyluyorum o istek yapiyor sipa:-) baba masal anlatiyor yada ogun ne yaptiysak onu anlatiyoruz ikimizden biri yigitten once uyuyor :-) geriye kalan son asamada yigitle beraber uyuyor tavuklar gibi erkenden yatiyoruz anlayacaginiz :-) gecede kakkip besigine koyuyorum arada uyaniyor tabi pis pis yapip su veriyorum..

04/28/2012 10:10:00

eger emziriyosan düzene sokman çok zor zaten ben 1 yaşında kestim ve uyku nedir tekrar anladım.otomatikmen biberona alıştı biberon içerek dalıyo uykuya bende ikigündür beşine koyup biberonu eline veriyorum bende yatıyorum kalkıyor sesleniyor bakıyor ümit yok tekrar biberonu alıp yatıyor.Allah tan ağlamıyor şimdi sıra odasını ayırmakta havalar bir ısınsa inşallah onada alıştırırız .

04/28/2012 21:15:00

emzirmekten mi uykuyu bilmediğinden mi çözemedim artık Beyzabebek. dilekçim baba bizimle uyuyamıyor maalesef artık.babayı görünce direk ayaklanıyor cadı.attık dışarı babayı yani:)oyun arkadaşı baba,uykudan kaçmanın en kestirme yolu

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...