Bona_dea Hande'nin Dogum Gunu

Ynt: Bona_dea Hande'nin Dogum Gunu

07/22/2011 05:50:00

İyi ki doğdun,iyi ki varsın,canım arkadaşım...

07/22/2011 06:00:00

Handecimmm,doğum günün kutlu ve mutlu olsun, oğlunla bir ömür boyu kocaman kocaman mutlu yıllar diliyorum:))

07/22/2011 06:01:00

iyi ki doğdun 

tanıdığım hani dağ gibi adam derler ya
tabiri caizse 
öyle bi insansın
Allah evladınla sevdiklerinle mutlu mutlu nice sağlıklı ömürler nasip etsin size canım..

07/22/2011 06:04:00

Tatlıcım,

Sen, sen ne guzel bir insansın. Ne ıyı olmus da dunyamıza gelmıssın, bızımle aynı havayı soluyorsun ve aynı topragı paylasıyorsun.

Benım ıcın bır arkadas mısın, abla mısın yoksa bir anne mi, bilemiyorum. Tum bu ozellıkler, kadın cınsıne has tum bu guzellikler sende vucut bulmus.

Bu kadar tatlı ve duygu dolu olmandandır kı sevenın cok, dayanma gucun yuksek.

Gormeden, dokunmadan bır ınsanı sadece kalbımle, ancak senı sevdıgım kadar sevebılırım.

En guc anlarımda, tum arkadaslarım arasında bana bildigini yap, yasacagını yasa ve erteleme diyen tek yureklı sendın. Tartmadın, olcmedin, bicmedin, sadece yasa ve var ol cunku mühim olan sensin dedin.

Senin de hayatını sana tum sunacagı tum zengınlıkleriyle, varınla yogunla yasamanı dılerım. Iyi gunde kotu gunde, ölüm bizi ayırana kadar Hande.

Seni cok seven
Yasemin.

07/22/2011 06:05:00

Hande sevdiklerinle birlikte özellikle güzel oğlunla birlikte sağlıklı, şanslı kocaman bir hayatın olsun. Mutlu yaşlar.

07/22/2011 06:16:00

doğum günün kutlu olsun Hande nice yaşlara....

07/22/2011 06:20:00

Handee doğum günün kutlu olsunnnnn daha nice yaşlara sağlıkla mutlulukla inşallaaahh

07/22/2011 06:32:00

aman allahım diyorum başka da bir şey demiyorum…

nurtide bu grubu ilk defa gördüm ben yahu :))

amannn yine ağlattınız beni hüngür şakır ne diyim ben size :)))) mutluluk gözyaşları bu sefer akanlar.. hepiniz o kadar özel, o kadar güzelsiniz ki..

o kadar çok seviyorum ki sizleri..oyy oyyy iyi ki varsınız canlarım benim..

Yasemincim duygularımız karşılıklı biliyorsun..güzel dostlarım benim..

Hülüm beyaz pantalonu sokma araya, gebertirimmmmmm :))))))))))))))))

07/22/2011 06:35:00

Mutlu yıllar dilerim..

07/22/2011 06:39:00

Handecim,canım senin sesini daha ilk duyduğumda inanamıyorum bu nasıl bir sıcaklık demiştim içimden.seni gördüğümde de ilk o an hemen sevdim,sevilmeyecek biri gibi değilsin ki zaten bu mümkün değil,duruşuna,gücüne,gülen gözlerine hayranım.iyi ki doğmuşsun,nice yıllara tatlım...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...