Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

03/30/2011 05:46:00

zseda merhaba, ben de oğlum 6 aylık oldupğunda diyete başlamıştım ancak bol sıvı tükemeyi ihmal etmedim sütüm azalmasın diye. ayrıca dediğin gibi hamur işine düşkündüm ve hamuru kesmeye çalıştım. aslına bakarsan yediklerime biraz dikkat ettim ve günlük 45 dk eliptik bisiklete bindim. oğlum 10 aylık civarı olunca da sıkı bir diyet yaptım ve hamile kaldığım kilonun altına düştüm. çok güzeldi çook. ama sonra işte yeme düzenimden dolayı 6 kilo aldım 1 senenin sonunda.

03/30/2011 05:51:00

Annecik, çok haklısın hayat tarzımıza bu işi oturtabilirsek bir daha böyle bir derdimiz de olmayacaktır. 

Devrimy, hakkaten çok pahalıymış. ben de kendi kendime yaptığım diyeti bitirdikten sonra diyetisyene gitmiştim. Hani ölçüm yapıyorlar ya yağ-kas-su vs. hem o ölçümü yaptırayım, hem de diyetisyen gözüyle kendime bakayım diye düşünmüştüm. 60 TL vermiştim. ayda 60 TLye geliyordu yani.

Nuran, hakkaten o geceyi kazasız atlatabildin mi :)

03/30/2011 06:35:00

Selamlar efendim, Günününüz güzel geçmesi dileğiyle başlıyorum sözlerime.

Sabah 1 bardak ılık su icerek gune basladim. Saat 9 civarı 1 + 1/2 ufak elde acma otlu borek, limonlu kuzukulagi yedim. Su anda da 5 li cayimizdan iciyorum.

Bu gittigim diyetisyen haftada bir gorusme kabul ediyor. Akupunktur da yapıyormus.Vallahi dusunmedim degil.Fiyatı bari 500 falan olaydi.Her hafta kontrole gitmek insanı disipline sokabiliyor.Bu tip pahalı diyetisyene giden her hafta kontrollerle bayagi kilo veren 4 kisi var ofiste.

Insallah biz disiplinimizi birbirimizden aldigimiz güç ile sağlarız.

Nuran sanirim dün de hiç yazmadın,merak ettim, iyimisin?

03/30/2011 07:04:00

Hilaltimur yazdıkların bana cesaret verdi. İnşallah bende hamilelik öncesi kiloma dönebilirim :) Tabi sonrasında da dikkat etmek gerekiyor.

Ben sabahleyin küçük bir kepek ekmeğine peynirli tost yaptım. Bol bol sıvı almaya çalışıyorum. Öğleden sonra bebişimi alıp biraz yürümeyi planlıyorum.

03/30/2011 07:39:00

günaydııın kızlar,

kahvaltı: 2 dilim light tost ekmeği arasına kaşar ile yapılmış tost + meyve suyu
1. ara: 1 adet kivi

????????????????

03/30/2011 07:52:00

günaydın:)

kahvaltı:2ince dilim arasına peynir +salatalık +şekersiz çay

ara1 ortaboy elma

:)

03/30/2011 10:12:00

ya acaba diyetisyene gitmeyi düüşünmekle hatamı ediyorum. ikileme düştüm şimdi. yani astarı yüzünü geçermi:( ne bilim ben kendim beceremedim bu zayıflama işini. belki diyetsyen beni hizaya sokar motive olurum diye düşünüyorum..

03/30/2011 10:25:00

Selamlar,
az tavuk suyu çorba,5 adet ciger, yagsız salata,2 dilim ekmek.

03/30/2011 10:35:00

selamlar,
domates çorba,
mevsim türlü 5-6 çatal
3-4 çatal yoğurt  yarım hamburger ekmeğinin yarısı:((( benimki çok mu oldu arkadaşlar.

03/30/2011 10:38:00

kahvaltım: 1 dilim ekmek, 1 dilim peynir, iş yerine geldim arkadaş simit almıştı yarım simit

arada bol su

öğlen : kepekli çubuk kraker, bir küçük tabak yoğurt

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...