Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

03/30/2011 10:41:00

nuran ben hala dışarı çıkıp senin verdiğin çayı alamadım:( bir an önce onuda alsam

birde arkadaşlar spor yapıyormusunuz??

03/30/2011 11:11:00

Az önce bebişimle yürüyüş yaptık yaklaşık 45 dk. yürüdük.

Öğlen yoğurtlu ıspanak (Şöyle ekmeği bandıra bandıra yemek vardı ) birazdan 2 adet ceviz yiyeceğim. Sonrada yeşil çayımı yaparım.

03/30/2011 11:34:00

Simden, evimin civarında spor yapacak uygun bir yer bulamadim.Yalniz ev ile is arasinda dik bir yokus buldum.Araba cok az geciyor.Ogle aralarinda bu mevkii de yarım saat yürümeye başladım.Hem hava da almis oluyorum.Spor kadar faydalı olur mu bilmem tabii:)

03/30/2011 11:34:00

evet spor çok önemli, zseda harikasın 45 dk yürüyüşünü yapmışsın bugün. kilo verirken aynı zamanda sıkılaşimak için de kasların desteklenmesi gerekiyr ki bu da sporla mümkün malum.

Nuran sıkma canını, telafi edersin canım. yazmamazlık etme

Annecik diyetisyene gitme imkanın varsa hakkaten güzel bir motivasyon olabilir. dene derim ama tabiki kendi isteğin daha önemli.

bu arada sabah kahvaltım:

1 kase süt+ special k
1 kupa nescafe

öğle yemeğim:

3 kaşık yoğurt, 2 dilim kepekli ekmek, az patates ve biber kızartma :( ve 1 domates

biraz fazla olmuş sanırım:)

03/31/2011 06:38:00

Günaydın Fit Bayan adayları:)
Kibrit kutusundan az peynir, 1 tatlı çay kaşığı çemen, 1 tutam kuzu kulağı ve 1 dilim köy ekmeği yedim.
Simdi de 5 li çayımızdan içiyorum.
Sevgilerimle :)

03/31/2011 06:41:00

ben de neskafeli sütün içine special k koyup yiyeceğim şimdi.

03/31/2011 07:43:00

Günaydın, itiraf ediyorum dün akşam eşimin aldığı eklere dayanamadım ve abartıp tam 6 adet ekler yedim. Yedikten sonra da bir güzel eşime kızdım. Sen benim diyet yaptığımı bilmiyor musun diye :) Şu an çok üzgünüm....

Bugün

kepek ekmeğine yağsız peynirli tost + şekersiz çay 3-4 tane yeşil zeytin

az öncede ara öğün olarak 1 elma + 2 ceviz yedim.

Böyle yazmak iyi oluyor amma çok şey yemişim :)

Bugün yeşilçay içmeyeceğim. Bebişimin yanakları kızardı. Emziriyorum ya acaba yeşilçaydan olabilir mi dedim. Çünkü farklı yediğim bir o var. Canım yanaklarını kaşıyıp duruyor.

03/31/2011 07:53:00

Gunaydin zseda,

Ben de eklere bayılırım. Bebegine ekler etki etmiş olmasin.6 tane büyük ekler mi, küçük ekler mi?6 tane küçük ,1 büyük ekler edebilir belki.

Bana da domates, çilek alerji yapar mesela.Sadece mevsiminde kararinda tuketebilirim.Kizim da bir kac gun ust uste çikolata, bal yedikten sonra gece kaşıntı tutmuştu.

Hoşçakal

03/31/2011 07:59:00

hakkaten yazınca insan ne çok şey yediğinin farkına varıyor. ben dün öğlen çok az yedim oh ne güzel diyordu myazınca bir baktım abartmışım azıcık :) bir nevi otokontrol, harika. bebeğine geçmiş olsun zseda, devrimy selam :)

03/31/2011 08:17:00

ya bişey desem 

şimdi çok su iççmek mümkünse 2 litre diyette çok öenmli dimi 

ben öle su içerim ki ama iki gündrü hiç içesim yok :( neden ?

çünkü bişey yemiyorum su içesim gelmiyor ç.ok içince midem bulanıyor:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...