Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

04/01/2011 07:30:00

ara öğün zamanım geldi:
1 bardak light süt
3 adet eti form bisküvi
:)))))))))))))

04/01/2011 08:08:00

Ofis arkadaşımın ikram ettiği Kürt böreğini reddedip, maydanoz, bir ceviz ve bir kac üzüm yedim.Bazı erkekler bu kadar yiyip te,nasıl böyle zayıf kalıyorlar acep.Metabolizma nasıl yakıyorsa artık:)

04/01/2011 08:09:00

Nuran, bu hafta yazmadığın için çok merak ettim.Aklıma binbir türlü şey geldi.Pazartesi lütfen yazmamazlık etme.Bizi sensiz bırakma.

04/01/2011 13:59:00

kızlar neredesiniz. günlük paylaşım alanı olda gün aşırı paylaşım alanı:)))

04/01/2011 14:08:00

Vallahi Yapala,
Yazacaktım öglen yedigimi utandim,hep ben yaziyorum diye.
Bugun Cuma; yogun mesai gunu olabilir.
Ben yine yazayim.Oglen mudure hanimin dogum gunuydu.Spor giyindigim icin firca yedim,mecburen pastasindan küçücük bir parça yedim.Ogle yemeği olarak da kiymali brüksel lahanasi  ve yogurt yedim.Yurudum azcik.Durum bu.

04/01/2011 14:14:00

öğle yemeği: 1 kepçe tavuk suyu çorba + 1 kase salata(yağsız)+ 1/2 dilim light tost ekmeği
ara öğün: 1 tane meyveli yoğurt :))))

04/01/2011 15:46:00

mrb kızlar ben bugün başladım. meyve ve sebzelerden oluşan bi diyet.bi haftad 3.5 kilo veriyormuşsun.bugn ilk gün olduğıu için zorlandım biraz. hızlı sonuç almak istiyorum.kilolar puf deyince yok olup gitsinler.bir hafta sonrasında sizin yediklerinize devam.bakalım sabredebilecekmiyim.

04/04/2011 07:40:00

Günaydın kızlar,

Haftasonu maalesef diyetimi sürdüremedim. Çünkü dışarıdaydık ve C.tesi döner, Pazar da kumpir yiyerek diyetime ihanet ettim. Ama hala azimliyim ve diyeti sürdüreceğim. Yeni bir karar aldım hergün yarım saat yürüyeceğim ve bunu da sizinle paylaşacağım.

Bu arada bu sabah tartıldığımda geçen haftaya göre yarım kilo verdiğimi gördüm. Bu da beni motive etti. Eğer haftasonu diyeti bozmasaydım eminim daha çok vermiş olacaktım. Ama kararlıyım bu hafta daha başarılı olacağım.

Sabah 1 adet kayısı, yağsız peynirli tost, şekersiz 3 bardak çay.

04/04/2011 07:53:00

günaydııınn;

geçen cuma babanannemin ani rahatsızlığı dolayısıyla işe gelemedim. tabi paylaşım da yapamadım sizlerle. HAftasonu da aynı şekilde geçti. açıkçası haftasonu biraz kaçırdım :( ama bugün yine neskafeli süt içine special k ile güne başladım.

hadi bakalım gitsin kilolar

04/04/2011 08:28:00

Selam,

Haftaya isim cok yogun olarak basladim.Bir lokma ekmek, bir kibrit kutusu peynir, biraz da çemen boğazıma dizildi.5li çayımızdan içtim.Bir de ufak cay içtim.

Ara öğün falan yapamadim.

Aman yazalim,bir nevi oto kontrol oluyor.

Hoscakalin,
Devrim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...