Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

04/05/2011 06:40:00

anam sabah sabah isimleride yanlış yazmışım pardon nuran yaaaa

04/05/2011 06:41:00

bu arada itiraf edeyim ben de akşam mantı yedim yarım tabak, bugün telafi edeceğiz artık durumu

04/05/2011 06:43:00

inşallah bi gidim göreyim bakalım bana napıcaklar umutsuz vakamıyım yoksa bi ümit varmı bende diye:)))

04/05/2011 07:07:00

İstanbulda iyi, uygun ve c.tesi çalışan diyetisyen tavsiye edebilir misiniz. Kendi kendime başarılı olamıyorrum. Diyetim başlamadan bitti:(

04/05/2011 07:11:00

hilal ben gidicem ama sen istanbulun neresindesin

04/05/2011 07:22:00

Kizlar maasallah hepiniz yazmissiniz, gune dolu dolu basladik:)

Nuran ve Hilale grubumuzu kurdukları icin ve yazan herkese de cok tesekkur ederim.Neden; cunku birbirinden guzel yiyeceklere karsi cikmaya calisan, o ciliz ic sesime cesaret veriyor.Insani en cok aman ne olacak ki diyen ses yikiyor.

Yuruyus yapmak muthis bir sey.Insana maneven de cok iyi geliyor.Ruhuyla bas basa kaliyor.Insallah Nuran istedigin gibi her gun Emincan ile yuruyebilirsin.Diger arkadaslar da imkan bulur.

Annem bu arada dun cok yorgundu.Kofte yapti.Mantiyi bugune kaydirdi.Ben de cok az yemeye karar verdim.Zira ayin 22 sinde bir seminere katilacagiz ve takim elbiselerimin hic birine giremiyorum.Yeni takim da hic mi hic almak istemiyorum.Sagolun tavsiyeleriniz icin.

Hepinizi seviyorum,yaza güzel ve saglikli girmemiz dilegiyle.Kalbim sizinle :)

04/05/2011 08:01:00

Sabah küçük 1 dilim ıspanaklı börek (Kendim yaptım oldukça az yağ kullandım) + 5 zeytin + 2 fincan şekersiz çay

04/05/2011 08:06:00

günaydın:)

Nuran'cım öncelikle tebrik ediyorum canım 1 kilo gitmiş, haydi hayırlı olsun devamı gelir İnşaAllah.

arkadaşlar katılmak isteyen herkesi bekliyoruz grubumuza, arada bir de gelseniz buyrun gelin. ama devamlı yazarsanız emin olun daha faydalı olur. çünkü inanın buraya düzenli yazmak, düzenli paylaşım yapmak insanı disipline ediyor. ben elimi çikolatalara uzatırken sizler aklıma geliyorsunuz :) buraya gelip çikolata yedim demeye utanıyorum çünkü :)

Devrim, ben kötü birşey demek istemem ama 4-5 kaşık anne mantısı yiyebilirsin sanki. ama tabi sonrasında kendine hakim olabileceksen ye derim, yoksa benim gibi bir kaşığın sonunda kenini durduramayacaksan hiç başlama derim :))

04/05/2011 08:36:00

MERHABALAR KIZLAR,
SABAH NESFİT + LİGHT SÜT
ARA TEK ŞEKERLİ + BİRAZ SÜTLÜ+ NESCAFE:))))))

04/05/2011 09:11:00

Araöğün 2 adet ceviz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...