Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

04/05/2011 10:27:00

nuran tebrik ederim haftanın en çok kilo vereni sensin şuana kadar. ben cuma tartılacam bir hafta olmasını bekliyoum..inş iii bi sonuç görürürm.çünkü 4 gündür elma yiyorum neredeyse...3 litre su içiyorum.evde olduğum için su içmedepoblem yok.

04/05/2011 10:52:00

Selam,

Dün öğlen cok az yedim, baktım ki ogleden sonra cook aciktim.Bugun normalden azcık fazla yedim.Umarim acikmam.

oglen 4 kofte + 3 kasik makarna + 1 tabak salata yarim saat yuruyus sonra da 1 portakal.Makarna koymasaydim iyiydi.

Aaa bugun hic 5li caydan icmemisim.

Herkese afiyet olsun.

04/05/2011 11:08:00

Öğlen ince 1 dilim ekmek + z.yağlı pazı yemeği canım tatlı istedi 1 adet kuru inciri küçük küçük ısırarak yedim.

04/05/2011 12:32:00

Araöğün 1 elma

04/05/2011 12:45:00

öğle yemeği: 2 kepçe çorba + 1 dilim light tost ekmeği + 2 yemek kaşığı yoğurt + 1 kepçe patates yemeği + 1 kibrit kutusu kadar sütlü tatlı

çok gibi görünüyor, ama olsun sabah ara öğün yemedim :)))))))))

04/05/2011 13:06:00

bu arada meyveyi de ihmal etmemek gerekiyor. Süt ve ürünleri de önemli.

yeni doğum yaptığımda bir yazı okumuştum bir forum sitesinde. oradaki kız sanırım 40 kilo civarında vermiş toplam 3 senede. "diyet yapmadım" diyordu, "herşeyden yedim, sadece ölçülü yedim ve bol bol spor yaptım".

mesela, bir tatlı mı var, bir çatal aldım eğer canım istiyorsa diye yazmıştı. yani bir dilim de alsam hepsini de alsam bu sadece ağız tadımı tatmin etmek için olacaktı ve ağız tadımı bir çatal aldığım tatlı da şenlendiriyordu diye yazmıştı. gerçekten çok etkilenmiştim, herşeyden yemek ama kendini frenleyebilmek.

tabi benim frenler pek tutmadığından bu yöntemi hiç hayata geçiremedim:)
ama belki sizde işe yarar diye yazmak istedim.

04/05/2011 13:44:00

bende bugün gittim diyetisyene yarın başlıyorum 6 nisan da:) 1500 kal. diyet verdi doktor bebeyle nası 1 saat yürücem onu düşünüyorum şimdi. hedefim 15 kg

04/05/2011 13:44:00

bende bugün gittim diyetisyene yarın başlıyorum 6 nisan da:) 1500 kal. diyet verdi doktor bebeyle nası 1 saat yürücem onu düşünüyorum şimdi. hedefim 15 kg

04/05/2011 14:08:00

dur Nuran dur, yahu napıyım bir yarışmaya katıldım mecbur tarif denemek yayınlamak durumundayım :P ama döner buna tabi değil o tamamen benim hatam :(

04/05/2011 22:01:00

Bu akşam az çorba + pazı yemeği + 1 adet köfte yedim. Ayrıca akşam boyunca 3 fincan şekersiz çay içtim.

Bugün Leslie Sansone ile yarım saat yürrdüm :) Arkadaşlar size de tavsiye ederim. Dışarı çıkamıyorsanız evde yapabileceğiniz bir çeşit yürüyüş. İnternette arayın. Hiç sıkılmadan yapılıyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...