Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

04/06/2011 10:49:00

cezam kabulümdür :)
ezogelin 4 kaşık içtim. fazlası yok ama üşümüştüm içim ısınsın istedim.
patates konusunda ise tamamen suçluyum :(
akşam 30 dk yürüyeceğim eve giderken

04/06/2011 11:07:00

ÖĞLEN YEMEĞİ: 1,5 KEPÇE YAYLA ÇORBASI
                          1 KEPÇE KUSKUS + 2 YEMEK KAŞIĞI YOĞURT.

Ben alışverişe çıktım yaklaşık yarım saat yürüdüm. Zaten böreği bilerek kahvaltıda yedim ki gün içinde telafi edebileyim. :))

Ben alışverişe çıktım yaklaşık yarım saat yürüdüm. Zaten böreği bilerek kahvaltıda yedim ki gün içinde telafi edebileyim. :))

04/06/2011 11:32:00

Selam millet,

Nuran bu da iyi fikir,dünün cezalısı olarak ben de eve yürüyerek gideyim.Ancak yarisindan sonra cok araba geciyor,alternatif bir yol bulabilsem keşke.Sessiz yolda da köpek oluyor,gecen kovaladi.Zayifliycam derken, köpek ısırırmıs bi de beni :)

Ara öğün;bir ufak bardak sekersiz cay 2 kayısı ve 1 negrita bisküvinin yarısı.

Sizleri seviyorum :)

04/06/2011 12:30:00

KIZLAR SIKI DURUN BOMBAYI PATLATIYORUM. 2,5 KG VERMİŞİİİİİİİİİİİİİM.MAŞALLAH DİYELİMDE ESKİ İŞTAHIM GERİ GELMESİN:)))))))))))))))

04/06/2011 12:43:00

NURANCIM, ZATEN GÜNLÜK OLARAK YAZMAYA ÇALIŞIYORUM NELER YEDİĞİMİ.ONUN DIŞINDA AKŞAMLARI GENELDE 1 KEPÇE ÇORBA +3 ADET KÖFTE + SALATA YİYORUM.SABAH KAHVALTI DA NESFİT YİYORUM. SPOR YAPMIYORUM VE NE YAZIK Kİ PEK SU İÇMİYORUM ONLARI DA EKLESEM İYİ OLACAK GİBİ DİMİ:))))

04/06/2011 13:53:00

öğlen pırasa + salata

ara öğün 1 elma

04/07/2011 06:08:00

günaydın;

Yapala tebrikler harika gidiyorsun

Devrim aman dikkat kilo vereyim derken köpeklerle boğuşma:) laf aramızda feci korkarım köpekten

Nuran, bakıcı neden bıraktı işi? umarım bir çıkar yol bulunur hemen. yemek konusunu düşünmemeye çalış, atlatırsın sen eminim

04/07/2011 06:44:00

Günaydin,
Yapala ben de tebrik ederim seni,umarim istedigin kiloya ulaşırsın.
Hilal cebimde taşla dolaşıyorum inanmazsın.
Nuran bakıcı bulana kadar annen veya bir yakının gelse.Keske yapabilecegimiz bir sey olsa.

Sabah öğünüm: biraz köy ekmeği,bir kibrit kutusu peynir,bir kaşık çemen,1 bardak cay,1 bardak su

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...