Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

04/07/2011 06:49:00

teşekkürler arkdaşlar:)))))
sabah: nesfit + light süt
1. arada: 1 tane meyveli yoğurt.

04/07/2011 10:53:00

Kızlar selam,

Ne yaptınız öğlenleyin.

Benim canım nasıl ciğer çekti.Anlatamam,direnmeye calisiyorum.

Mercimek corbasi 3 kepce , bir tabaka limonlu  marul salatasi, 1 kase yoğurt

Durum budur.

Nuran biz ne zaman istedigimiz bir şeyi yiyebilecegiz.1 haftanın sonunda mı, 1 ayin sonunda mi?

Sevgiler

04/07/2011 11:32:00

ÖĞLEN YEMEĞİ: 1,5 KEPÇE MERCİMEK ÇORBA
                          3 YEMEK KAŞIĞI YOĞURT
                          1 KEPÇE KIYMALI PATATES
                          1/2 DİLİM LİGHT TOST EKMEĞİ

ÜFFFFFFFF ABARTMIŞIM:(((((

04/07/2011 12:55:00

yarın tartılacam tam bir hafta olacak bugün.

04/08/2011 06:53:00

kahvaltı: 2 dilim light tost ekmeği arası kaşarlı tost + şekersiz elma çayı

04/08/2011 07:11:00

Selamlar,

Sabah kalkar kalkmaz tartıya bakınca, demoralize oldum.Cok yavas ilerliyor diye.Nerdeyse bırakıvercektim.Nasıl olsa olmuyor diye.Imkansiz gitmeyecek bu gobek diye:( Diyetin ilk ayı tartıya bakılmayacak diyen diyetisyenler var,haklılar galiba.

Sonra sabahtan okudugum bir kitapta "Kişinin dostu da düşmanı da kendisidir." Bu cumle beni gercekten cok etkiledi. Acaba ben bir şeye niyet ettim ama kafamda bitiremedeğim seyler mi var.
Oturup dusundum.Sonra dedim ki daha farklı seyler yapmam lazım, demek ben halen yemeği çok çok azaltamadim.Demek pilav,makarna,patatese tümden bye bye demeli.Daha fazla hareket etmeli.Gobek icin mekik cekmeli.Hırs yapmadan daha azimli ve inanarak bu ise sarilmali.Masabasi calisani cok cok az hareket ediyor.Butun gun oturan bir insana yarım saat yuruyus yeter mi hic. 

Daha düzgün uyuyup sabah namazında kalkıp internetten cesitli sitelerden hareket yapmaya karar verdim.Zseda sagol, bugun Leslie Sansone ile basladim gune.Kizimin ipi ile ip atladim. Baska siteler de arastiracagim.Bulursam paylasirim.Tae bo bulsam cok iyi olacak.Cok sevdigim bir seydi Tae Bo.

Bunlari niye yazdim, cok disiplinli arkadaslar oldugu gibi benim gibi moralsiz arkadaslar da olabilir.Belki bir nebze destek olur diye.

Sevgilerimle,

Sabah 2 dilim kızarmış ekmek + 5 zeytin + 2 fincan şekersiz çay (Nuran zeytin sayısı fazla diyeceksin ama peynir yemedim)

Ayrıca bu sabah 5 tibet hareketini yaptım. İnternette rahatlıkla bulabilrsiniz. Düzenli yapıldığında gençleştiriyormuş :)

04/08/2011 10:06:00

Öğlen 2 dilim kızarmış ekmek + brokoli salatası

04/09/2011 07:59:00

kızlar nerdesinizzzz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...