Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

04/14/2011 09:41:00

diyetteyim dedim hastalık yakama yapıştı ailecek dökülüyoruz yani diyet falan kalmadı.. 20sinde doktora gideceğim ne cevap vercem bilemiyorum çok disiplinli bir doktorum var :)
ewet annecikk emziriyorum ama benim oğlum öyle deli gibi emmek isteyen bi çocuk değil malesef sütümün kalitesinden midir bilemiyorum ama sadece uyurken istiyor bide arada sakinleşmek istediği zaman işin kötüsü biberonda almıyor ki devam sütü içsin yani doğuştan iştahsız bir çocuğum var annesine yada babasına çekmemiş :)
profil fotosune gelincede geçtiğimiz kurban bayramı istanbuldaydık ve florya sahili, üsküdar biraz uzak kaldı :)

04/14/2011 10:20:00

:)) benzetmişim demek. merak etme benim kızım da biberonu çok geç kullanmaya başladı daha yeni yeni yani. iyileştikten sonra devam edersin üzülme

04/14/2011 14:41:00

mrb arkadaşlar. benim diyet uçtu. verdiğim 1.5 kiloyuda fazlasıyla aldım galiba tartıya çıkmaya korkuyorum. annecik biberona nasıl alıştı ela.bende şidi veriyorum eline ama içmiyo.

04/14/2011 20:44:00

emine aslına bakarsan şöyle oldu. ben bigün gıda zehirlenmesinden hastanede yattım o sırada da emziriyordum doktor birkaç gün emmeyi kes dedi. o sırada sağdığım sütü verdim o şekilde başladık biberona

04/15/2011 12:06:00

annecik onu denedim ama almadı.neyse başka yollar deneyim.:(
nuran gözün aydın ozaman. hem işe başlayabiliyosun hemde kilolar gitmiş.

04/21/2011 11:20:00

merhaba arkadaşlar;

Aranızdan minik misafirimiz dolayısıyla ayrılıyorum. Ayrılıyorum derken, yine sizi takip ederim tabiki ama diyet işine 9 ay kadar ara vermem gerekiyor :) Hepinize kolaylıklar diliyorum...

04/21/2011 11:22:00

AAAAAAAA BEBEK GELİYOR:) ALLAH BAĞIŞLASIN.

04/21/2011 11:28:00

gözünüz aydın hilal Rabbim sağlıklı bier şekilde bebeğinizi elinize almayı nasip etsin inşallah...

04/21/2011 11:32:00

HİLALCİM SANA DA SÜRPRİZ Mİ OLDU YOKSA PLANLI MIYDI?

04/21/2011 11:47:00

anaaaaaa bebiş geliyor. hayırlı uğurlu olsun. diğer bebişde küçük daha korkuyormusun. ben çok korktuğum için soruyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...