Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

04/21/2011 13:46:00

Hayırlı olsun.............................:) :) :)))))

04/22/2011 13:25:00

Yapala süpriz olmadı, istiyorduk canım. Ama tabi her bebek anne babasına en büyük süprizdir o ayrı :)
Annecik, kısmetse bebek doğduğunda oğlum tam 3 yaşında olacak. Çok da küçük sayılmaz gibi :) Allah hepimize kolaylıklar versin :)
Tebrik eden tüm arkadaşlar, sağolun

04/25/2011 13:52:00

Amilaz, karbonhidratları yıkmak için gereken sindirim enzimidir. Karbonhidratlar vücudumuz için önemli bir enerji kaynağıdır. Karbonhidratları birçok gıdada bulunmasına rağmen ençok şekerde ve nişastada (buğday, pirinç, patates) bulunur. İnsen vücudunda karbonhidratlar depolanması gerektiğinde glikojen olarak depolanırlar. Gereğinden fazla alındığında karbonhidratlar yağa çevrilebilirler ve vücut da yağ olarak depo edilebilirler.
Amilaz, tükrük bezlerinden ve pankreastan salgılanır. Dolayısıyla karbonhidratların sindirimi ağızda başlar.

Alıntıdır . . .

Hanımlar renkli yerlerde aslında çok çok açık . . . Ben bi kaç gündür uyguluyorum gelişmeleri sizinle paylaşacağım . . . gamyoncuiremsu

yukarısı alıntıdır..
tarı sonuçları kısmındada paylaştım ama belki görmeyenleriniz olur diye yazayım dedim çünki hepimizin buna ihtiyacı var anladığım kadarıyla:))bua rada elif ben:)

04/25/2011 13:53:00

Standart Perhiz Yapmadan Kilo Vermek İçin Bulduğum Numara...

Annem yıllar önce Tv de gördüğü bir kokteyl seti almıştı ve yanında bir  kitap hediye gelmişti.O kitap elime geçti.Kitabın adı çok dikkat çekici "PERHİZ YAPMADAN KİLO VERMEK İÇİN BULDUĞUM NUMARA"Yazarı Fransız DANIELLE CHEVALIER...Kitabı daha önce okumuştum ama ilgimi çekmemişti.Ama giriş kısmını geçenlerde okudum ve sizlerle paylaşmak istedim. Şimdi sizlere kitabın girişinden bazı alıntılar yazıcam;

"Perhiz yapmadan  kilo vermek için bulduğum numara ne?Çok basit.Belki de inanamayacağınız kadar basit.İşin ilginç yanı basit olmasına rağmen sonuç aldım,zayıflamak isteyen dostlarım çok iyi sonuçlar aldı ve şu an elinizde tuttuğunuz kitabı yayınladığım günden beri iyi sonuçlar elde eden okurlarımdan teşekkür dolu yüzlerce mektup alıyorum.İşte inanılmayacak kadar basit sırrım:Yemeklerinizi alıştığınızdan daha ağır bir tempoda yemeğe çalışın.Bunu başarabilmenin yolu da lokmalarınızı uzun uzadıya çiğnemekten geçiyor.Belki de buna inanmıyorsunuz.Başlangıçta bana da öyle geliyordu.Kaybedecek bir şeyim olmadığı için bunu denemeye karar verdim.

Sonuç;İlk haftada üç kilo,daha sonra ki günlerde de 6 kilo verdim.Yani çok kısa bir sürede tam 9 kilo verdim.Tüm erkek ve http://www.kadinlarkulubu.com/forum.php" rel="nofollow" target="_blank"> kadın arkadaşlarım buna benzer etkileyici sonuçlar aldı.Bütün bunlardan sonra sizin de bunu denememeniz için ortada hiç bir neden yok.Üç gün için deneyin,sonra tartılın.Ben son derece hoşnut edici bir süprizle karşılaşacağınıza inanıyorum."

ALINTI
aslında yukardaki yazı bunun açıklaması;)

05/02/2011 20:09:00

mrb ,
5li çaya devam ediyomusunuz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...