Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

03/28/2011 10:30:00

Selam,
Öğlen ne yaptınız.Ben tembel insan olarak salata ve özel yemek getirmedim.Bir tabak et sote, bir bardak da portakal suyu içtim.Yarım saat de yürüdüm.Yarın muhakkak salatamı yemeğimi ayarlayacagim.
Nurancim; aktar, bu 5li cay icin yesil cayi biraz daha fazla koymami soyledi.Yani diger 4 bitkiden 1 cay kasigi ise, yesilcaydan 2 cay kasigi.Nacizane fikri.Ben de sizinle paylasayim dedim.
Yururken, yemegimi yerken hep sizi dusundum:)Birlikte nice fit ve gunesli gunlere.

03/28/2011 11:24:00

hamileliğim süresince 23 kilo almış ve almaya hala da devam eden biri olarak bu grubu çok sevdim ben! :) doğumdan sonra uygulayacak fikirler bulurum umarım :) emzirme döneminde nasıl olur bilmiyorum ama bunca kilodan kurtulmak istediğime eminiiimm!
Sizler de umarım hedeflediğiniz kilolara ulaşırsınız.
Kolay gelsin! :)

03/28/2011 12:25:00

aman deyim Nuran, bol su iç ve mini mini lokmalarla bol bol yer görün :))
az önce çiğ köfte geldi şirkete, onlar bana bakıyor ben onlara şu an:) sanırım akşam yemeği olarak birklaç tane yiyeceğim çok severim çünkü. ne dersiniz sıkıntı olur mu?

03/28/2011 12:31:00

MERHABA ARKADAŞLAR,

AÇIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM DESEM SANIYORUM YETERLİ OLUR:)))

03/28/2011 12:32:00

NEYSE Kİ ARA ÖĞÜN SAATİM GELİYOR:))) OFFFF GÖZÜMÜN ÖNÜNDE YİYCEKLER DOLAŞIYOR:((((

03/28/2011 12:34:00

1 SU BARDAĞI LİGHT SÜT + 2-3 ADET DİYET BİSKÜVİ FAZLA OLMAZ HERHALDE.

03/28/2011 12:37:00

YOKSA SÜT YERİNE YEŞİL ÇAY MI İÇMELİ???

03/28/2011 12:52:00

VALLA NURANCIM, BENDE SÜTTE KARAR KILDIM VE KOCAMAN ARA ÖĞÜNÜMÜ HAZIRLADIM 1 BARDAK LIGHT SÜT + 2 ADET LİGHT BİSKÜVİ

03/28/2011 13:22:00

arkadaşlar selam inş. herkes istediği kiloya ulaşır ama ben den gr.gitmiyor, çalışıyorum iş yoğun , ev yoğun ama kilolar aynı gitmiyor nasıl olucak erken çıkıyorum sabah kahvaltı iş yerinde oluyor poğaça ,simit v.b, öğle yemeği gene burada 1,69 boyum 70 kg n'olcak  doğumdan sonra normal kiloma dönemedim :)

03/28/2011 13:30:00

innşallah nuran o zaman ben de deneyeceğim bendevermek istiyorum fazlalarımı tek problem doğumdan sonraki göbek olayı taktığım konu bu ona sporda lazım ama zaman yok:) görüşmek üzere, bende öptüm.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...