Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

03/28/2011 14:05:00

bende bugün platese başladım ebru sallıyla tabiki birde hiçiçemediğim suyu içmeye başladım.sizdeki azmi kendimde göremiyorum ama elimden geleni yapmaya çalışcam.yemeğe çok düşkün değilim ama atıştırmaya bayılıyoprum özellikle çukulata gofret gibi:(

03/28/2011 14:12:00

Elifce,ben de karnimi düzgün doyurmadigim zaman daha fazla abur cubura saldirdigimi farkettim.Tabii abartı yememek lazım ama bana gore ac da kalmamak lazim.Neden cikolata, gofreti canının istedigini bulabilirsen bence o istegi yok etmen daha kolay olabilir.

03/28/2011 14:15:00

ara öğünümü ancak yapıyorum meyvayla, açım ama açım

03/28/2011 14:19:00

haklısın devrimy bende farkındayım küçüklüğümden beri kahvaltı dışında ekmek yemem bu yüzden tıkabasa doymuyorum aburcubur için mutlaka yer kalıyo... markete gidince mutlaka elimin altında bulunması için birseyler alıyorum ama bugün ilk defa nöbete gelirken hiçbirsey getirmedim:)

03/28/2011 14:48:00

KIZLAR HIZIMI ALAMADIM EVE YÜRÜSEM Mİ ACABA?

03/28/2011 14:58:00

Elif; markete sakın aç gitme.Ne alacagini belirle.Alacaklarını topluca alıp zırt pırt gitmemekte fayda var.
Yapala; araba çok fazla geçmiyorsa muhakkak yürü derim ama araba çok geçiyorsa egzoz emisyonu nu da hesaba katmalısın.Artık daha erken çıkıyor sayılırz. Yürümek iyi geliyor:)

03/28/2011 20:23:00

akşam zeytinyağlı pırasa, 1/3 pors. etli yaprak sarma
gece yoğurt

iyi geceler

03/29/2011 05:29:00

günaydın;

ne güzel sayımız git gide artıyor. abur cubur konusunda size katılıyorum. ne zaman ki karnı maç olsa gözümde çikolata uçuşuyr. o nedenle aç kalmamak lazım. ara öğünleri de asla atlşamamalı. bugün meyve yiyeceğim aralarda, yarın gün kurusu da getireceğim. hem diyette bağırsak hareketleri zayıflıyor - az yendiği için - gün kurusu iyi gelecektir diye düşünüyorum. 2 ay gibi bir süremiz olduğunu düşünrsek Nuran, azimle yaza daha fit gireceğimiz kanaatindeyim.

bu arada spor da çok önemli. yağ kaybederken bir yandan da kasları desteklemeliyiz ki sıkı bir vücudumuz olsun. yürüyüş için ideal zamanla şu sıralar.

03/29/2011 06:26:00

günaydın kızlar:)) yeni güne 1 bardak su ardından da light süt + nesfit ile başladım, ilk ara öğünümde meyve ikinci arada ise meyveli yoğurt tüketmeyi düşünüyorum; bakalım ilerleyen saatler de midemden gelen seslere göre hareket edicem artık:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...