Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

03/29/2011 06:39:00

Yapala var ya, ben de ofise girerken "Günaydın Kızlaarr" yazmak istidegimi düsünüyordum:)Evet harika gunesli bir gun bizi bekliyor.AZ Yemek, BOL Hareket. Ben güne 1 bardak su, yarım kase mercimek çorbası ve yarım kase de yogurt ile basladim.Bu 5 li cayimizdan bir kupa hazirladim.1 saat sonra da bir iki tane incir veya gün kurusu yiyecegim.Sevgilerimle:)

03/29/2011 07:04:00

Devrim, çorba da içini ısıtmıştır ohh mis gibi.
Yapala günaydın :))

03/29/2011 07:12:00

günaydın hilaltimur,
ben ara öğünümde 1 tane kivi yedim kalorisi oldukça düşük:))) hem c vitamini olur şu bahar yorgunluğunda:))))
şimdi de tek şekerli 1 nescafe içicem.şekersiz içemiyorum da, o kadarcık şekerden birşey olmaz herhalde dimi:)))

03/29/2011 07:14:00

günde 4 küp şekere izin veriyor diyetisyenler Yapala. tabi vereceğin kilo 10 kilo ve altındaysa

03/29/2011 07:17:00

canım çayları şekersiz içiyorum zaten ama nescafe olmuyor zaten 1 küp şekerin kalorisine baktım 19.5 yani çok fazla değil:))))
tarçınlı su olayını duydunuz mu? o da zayıflatıyormuş.

03/29/2011 08:32:00

Kızlar,öğle saati geliyor.Ne yersek yiyelim, bol bol çiğneyelim.Çevremde sakin sakin, yavaş yavaş yiyen hiç bir arkadaşımın kilolarıyla sorunu yok. Beyine doyduğuna dair sinyaller belli bir sure sonra gidiyormus.Biz ne kadar hizli yersek, doymamiz o kadar zorlasiyor. Simdiden afiyet seker olsun herkese.

03/29/2011 08:54:00

haklısın Devrim. yavaş yiyenelr hiç şişmanlamıyorlar. tabi bu biraz da yapıyla ilgili. benim aceleci bir tarafım vardı mesela. ama yemek konusunda aceleedince haddinden fazla kaçırıyorum çoğu kez. bu nedenle bu huyumu törpülemeliyim. hatırlattığın için sağol

03/29/2011 08:59:00

selam bende yeni girdim ama emin olun çok istekliyim ,,dün başlamışınız ama ben de size yetşcem :)))

03/29/2011 10:30:00

Off ya bu kilolar nasıl gidecek. Yaz geldi, kıyafet sorunu başladı. Diyet dedğinde 3 günde etkisini göstermiyor ki.:( Ama yaz 3 gün sonra kapımızda. Ekmek yemeyerek diyetime başladım. Her halde sütün azalmasına bi etkisi olmaz. Emziriyorum ama yine de zayıflamak istiyorum. Destekçiyim, aynı zamanda katılımcıyım da...

03/29/2011 10:30:00

Off ya bu kilolar nasıl gidecek. Yaz geldi, kıyafet sorunu başladı. Diyet dedğinde 3 günde etkisini göstermiyor ki.:( Ama yaz 3 gün sonra kapımızda. Ekmek yemeyerek diyetime başladım. Her halde sütün azalmasına bi etkisi olmaz. Emziriyorum ama yine de zayıflamak istiyorum. Destekçiyim, aynı zamanda katılımcıyım da...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...