Günlük Paylaşım Alanı

Ynt: Günlük Paylaşım Alanı

03/29/2011 12:26:00

ara öğün saati geliyor:)))))

03/29/2011 12:44:00

100 gr kadar yoğurt yemiş bulunmaktayım :)

buarada bişey sorucam ben bu fırsatlardan kavitasyon aldım 17 nisanda başlıcam aurıca lenf diranj sanırım doğru yazdım 5 seans ikisnden de ....bakalım etkisini görücekmiyim hani diyet de destek olursa ohhhh gitsin 8 kilom :)))

03/29/2011 13:21:00

1 TANE MEYVELİ YOĞURT YİYORUM, ARA ÖĞÜNÜMÜ TAMAMLIYORUM:))))

03/29/2011 13:39:00

Merhaba ben pazartesi kendi kendime rejime başlamıştım. Grubunuzu görünce hemen üye oldum. Umarım birbirimizi motive eder ve kilo veririz. Ben emziriyorum. Umarım şu diyet işi sütümü etkilemez.
Şu an açım ama aç kalınmadan da kilo verilmez değil mi?

03/29/2011 13:43:00

zseda merhaba,
Aç kalmak sütünü etkilemesin.Acaba aç kalmadan sadece abratmadan yesen ve bol hareket etsen, kilo verebilirmisin.Kaç aylık yavrun?

03/29/2011 13:58:00

arkadaşlar bence tek sorun doğru beslenmeyi bilmememiz. ömrünüzün sonuna kadar diyet yapmakmı istersiniz yoksa beslenmeyi öğrenmek mi istersniz. hem diğer şekilde çok sevvdiğiniz şeyleri bile ölçülü yeme şansınız oluyor. ama kendi kendimize yaptığımız diyetlerde onu yeme bunu yeme sadece kendimizi frenlemekle uğrqşıyoruz gibi geliyor baana. ben çok diyet yaptım ama sonrasında aynı kiloya geri döndüm. yani hayat hep diet bisküvilerle geçmezki dimi

03/29/2011 14:01:00

yani okadar sıkıntı çek. sonra normale döndüğün an yavaş yavaş o kiloları al. ben artık bu durumdan sıkıldığım için diyetisyene gitmek istiyorum. yani sırf bu yaz bikiniye mayoya girebilmek için değil ömürlük form tutmak için gitmek istiyorum. haksızmıytım.

03/29/2011 14:05:00

Çok haklısın Annecikk de diyetisyenler bana çok pahalı geliyor.Ben en son orta karar bir yerle sadece ön görüşmeye gittim.3 aylık ucret 875 tl dedi.Bu 3 ayda kilolarini verirsin, zaten listelerle bu iş olsaydı,internetten her liste indiren kilo verirdi diye ekledi. Bu konuda varsa aramızda diyetisyene giden annelerimiz,yorum yazarlarsa sevinirim.

03/29/2011 14:15:00

ooooo o ne yaa. ben şimdi bi yer buldum ona gidicem inaşllah. medical park (90 tl )fatihte sevil hn. ya da hospitalyum şişlideki serap hn.(60tl ) fiyatları böyleydi. sizin dediğiniz yer hakketen çok pahalı 

03/29/2011 14:52:00

Devrimy Bebişim 6 aylık. Artık ek gıdalara başlayacağız. Bende diyet yapabilirim diye düşündüm. Tabi çok ağır değil. Aslen hamurişine çok düşkünüm. Hamurişi yemeden kendimi doymuş hisetmiyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
28 Mart Pazartesi günü diyetteyiz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...