Organik tekstil

03/05/2010 13:55:00

Merhaba. Alp'e hamileyken özellikle ilk 3 ay giysilerini organik almaya özen gösterdim. Pek çok markadan aldım. Hala da genellikle E-bebek te bulabildiğim için organik almaya çalışıyorum. Geçelerde City's de alt katta Kapbula adında bir mağaza açıldığını gördüm. Ege pamuğundan organik tekstil ürünleri satıyor bebekler için. Dayanamadım baya alışveriş yaptım. Şimdiye kadar bu kadar yumuşak, dikişi kumaşı kaliteli ve şık organik tekstil bulamamıştım. Meraklı olanlar mutlaka gidip bakmalı:) Bu arada üzeri lastik kılıflı cam biberonlar da var!!

Ynt: Organik tekstil

03/13/2010 00:05:00

merhaba

bende ateş için organik ürünler tercih etmeye çalışıyorum özellikle iç giyiminde ve  peluş oyuncaklarında
alışveriş yapmak için http://www.organikturk.com/anasayfa bu siteyi tercih ediyorum genelde 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Organik ürünlere meraklı olanların grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...