neleri nerden temin edebiliriz?

Ynt: neleri nerden temin edebiliriz?

09/03/2012 14:05:00

arkadaşlar şole mi yapsak birde herkes yöresinin temin edebileceği ürününü yeni konu açarak tanıtsa mı?hani pazara çıktıkk aradığımızı çabuk bulalım gibi hem o ürüne ait yorumları da orda görelim.

bu arada kötü niyetli yorumlar yazılmasın tbii ama kötü niyeti bozuk ürünü/arkadaşı hemen afişe edelim istiorumm.

alsın başını yürüsün grup işte...

herkese sevgiler,

güzel paylaşımlar...

09/03/2012 14:19:00

arkadaşın biri fındıktan bahsetmişti. fındık fiyatını öğrenebilirmisiniz:)

09/03/2012 14:22:00

bende ardahandan bal eski kasar kuflu peynir koy.peyniri antalyadan mevsiminde organik nar portakal mandalina ve avakado yengemin koyundende ev yapimi kuskus temin edebilirim fiyatlari buhun yarin ogrenir yazarim bende cok iyi bilmiyorum fiyatlarini cunku :)

09/03/2012 14:22:00

yasmini gruba davet ettik ama görmedi sanırım

özelden msjj atalımm tekrarr

09/03/2012 14:27:00

evet fındık için yasminden fiyat alıcaz ben kocaeliden neler temin ediliebilir onlara bakıcam anneme danışıcam çünkü tek bildiğim meşhur yiyeceği pişmaniye :)

09/03/2012 14:30:00

giresun tabiki halis ince kabuk fındık ve kavrulmuş son mahsul fındık biz yapmıyoruz ama amcamlar yapıyor

ve

emine teyze ekşi elma pekmezi

şekersiz,ilaçsız elmalar kaynatılarak yapılıyor

annem keşfetti sonra saç dökülmesi ve kızımla keşfettik

09/03/2012 14:32:00

kavrulmuş 25 ten satılıyor yağlı fındığın kilosu taze fındık ise kabuklu 7 tl .tüccara satışı 4-5 arası giresunda

09/03/2012 14:32:00

bizim için  bunlarınn fiyatlarınıı öğrenebilir misinnn peküü?

09/03/2012 14:35:00

yazdım bebem.fındık kocaelide de var ama giresun fındığı ince kabuklu ve yağlı olur ve orta küçüklüktedir farkı böyle anlaşılır .benim bulabileceğim fiyatlar bunlar tabii daha uyguna bulunur mu bilmem.

09/03/2012 14:48:00

cnmm çok saolll,

tbi herkesin kesesine göre,

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
yörenizin en meşhur şeyi ne?birbirimize temin etsek mii?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...