CROCUS KIZI EYLÜL NAZ'IN DOĞUMGÜNÜ KUTLAMASI

Ynt: CROCUS KIZI EYLÜL NAZ'IN DOĞUMGÜNÜ KUTLAMASI

06/28/2011 05:41:00

Eylülcümmm doğum günün kutlu olsun tatlım benimmm :) Nice mutlu yıllara :)
Çiğdemcim tebrik ediyorum canım. Hep mutlu olun ;) Kocaman öpüyorum..

06/28/2011 05:57:00

Tatlı Eylül Naz'ım! İyi ki doğmuşsun! Nice nice güzel, sağlıklı, mutlu yaşların olsun inşallah! Sayende annen gibi çok tatlı bir arkadaşım oldu :) Çiğdem'cim, senin de anneliğinin 2. yıldönümü kutlu olsun. İkinizi de kocaman kocaman öperim!

06/28/2011 06:08:00

Eylül doğumgünün kutlu olsun nice nice senelere hep gül hep mutlu ol

di 6Y
06/28/2011 07:28:00

Ah guzel Eylul, tatli Eylul iyi ki dogdun :) sidem in ve ortot unla hep saglikli ve mutlu yasa.

06/28/2011 07:35:00

ismi gibi Nazlı Eylül Naz;  İkinci yaşın kutlu olsun.Anneciğin ve babacığınla biirlikte nice saglıklı mutlu yıllar dilerim..Seni de anneni de kocaman operim..Doruk ta öpüyor seni.  bu sefer saçını çekmiycekmiş söz veriyor:)) 

06/28/2011 08:25:00

Mutlu yıllar Eylül Naz, sağlıklı, huzurlu, dilediklerini gerçekleştirebileceğin bir hayat diliyorum sana:)))

06/28/2011 08:36:00

Çiğdemim, Eylül'ün yeni yaşını kutlarım canım benim :)) Mutlu, bol gülücüklü şahane bi ömrü olsun tatlışının :)) Seviyorum sizi :))

06/28/2011 08:43:00

Eylül kız,

Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sağlıkla, keyifle ve sevgiyle geçsin:-)

06/28/2011 08:50:00

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim,akşam tek tek okuyacağım kızıma bu güzel dileklerinizi.Çoook ama çok mutlu ettiniz beni.Tek tek öpüyorum sizleri :))))

06/28/2011 08:57:00

Mutlu yıllar kuzuya. Doğum günün kutlu olsun Eylül.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...