2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

Ynt: 2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

06/12/2011 14:40:00

biz haziran başında tatile gittik, zaten çok fazla kalamadığımız için eski mayomu kullandım, gayette güzel oldu :) fakat bikinimin üstü küçük geldi.. onun için mayo ile denize girdim bikinimin üzerinde ince bir tişortle güneşlendim.. malüm zaman kendin için tasarruf bebek için masraf zamanı :))

06/12/2011 16:04:00

kediblack 

ben masrafı hala kendım ıcın yapıyorum:))  henuz erken cok acele etmek ıstemıyorum son haftalara bırakıcam bebegın alısverısını.allah korusun bısey olur acele etme dıyor etrafımdakıler..suan sadece 3 kutu  2 sı 10 1i  20 parcadan olusan hastane cıkısım var baska da bısı yok :)) sız basladınız mı almaya ?? kararsızım alıp almamakta:((

06/12/2011 16:43:00

her konuda Funda ile aynı durumdayız.özet olarak böyle söyleyeyim:)

06/12/2011 16:55:00

haydaaa:) elim acıyor kuzum,yazamıyorum uzun uzun.valla aynı durumda ve düşüncedeyiz:D

06/12/2011 18:40:00

bebekle ilgili büyük eşyalar dışında ufak tefekleri genelde aldım. şuanda acil olarak alınması gereken parkyatak ve bebk arabası kaldı, diğer ayrıntıları ihtiyaç duydukça almayı planlıyorum.  ben bebişimin hastane çantasını bile hazırladım, 2 hafta önce uzun yolcukluk yaptık ne olur ne olmaz diye hazırladım çoğu şeyi ve yanımıza aldık :)) kendim içinde şuanda almam gereken tek şey pijama kaldı.. gerçi ayrıntı olarak neler yapılır bilmiyorum.. mesela fundacım bebek şekeri için erken değilmi, benim bu konularda hiçbir fikrim yok. eğer yapılması gereken şeyler varsa banada haber verin, etrafımda sorabileceğim pek kimse yok, annelerde malüm kendi zamanlarından bahsediyorlar.. :))

06/12/2011 18:42:00

bizim arabamız trends for kids çok araştırarak aldım.gerçekten inanılmaz derecede hafif ve kolayca döndürülüp kapatılabiliyor 
http://www.ayhancocuk.com/uc-tekerlekli-bebek-pusetleri/664-buggster-s-trends-for-kids-yeni-uc-tekerlekli-travel-olabilen-bebek-arabasi.html
siyah rengi aldım

06/12/2011 18:47:00

her arabadaki güvenlik 3 tekerleklilerde de var. hareket ettirmek çok kolay hem. teşekkür ederim.hepimiz her eşyamızı güzel günlerde kullanalım inşallah

06/12/2011 18:55:00

yaa bu bebk arabalarının fiyatı nedir öyle.. resmen dudak uçuklatıyor.. bebek arabasının yerine biraz daha para verip vosvos filanmı alsak ne yapsak, hem ilerdede kullanır, nasıl olsa büyüyünce bir araba birde vosvos merakı saracak herkesi :))

06/12/2011 19:09:00

kızlar söylediğiniz markalar gerçekten çok güzel, benim ufkumu genişletiyorsunuz vallahi.. benim bildiğim chico, kraft.. ertaftata örnek olmayınca sadece marka diye bildiğim bir iki arabya bakacaktık.. iyiki bu siteyi bulmuşum..

06/12/2011 19:18:00

kızlar bu arada bebim bebişim artık doğum pozisyonuna geçmiş olabilirmi, daha önce sanki ayağa kalkıp çıkmak için tepiniyor gibiydi ama birkaç gündür göğsümün altında kaburgalarımı delecek gibi tekmeliyor..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...