2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

Ynt: 2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

06/28/2011 16:19:00

istanbuldada havalar gayet serin, gerçi ben evden neredeyse hiç çıkmıyorum.. oda-balkon, akşamlarıda eşimle ufak yürüyüşler yapıyoruz.. evde olmak çok sıkıcıymış, doğum öncesi izne çıktım, bütün gün evdeyim..

06/28/2011 17:21:00

evet ev çok sıkıcıymış bunu anladım..  doğumdan sonra nasıl olur bilmiyorum ama şimdilik planımız 6. aydan sonra işe başlamam.. herkes izne ayrılırken kızdı bana, 5 hafta daha çalış, sonra izin çok lazım olacak diye ama işim çok stresliydi, bebeğimi stres altında doğurmak istemedim.. en iyisini yaptım bence, para için oğlumu strese sokamam.. yalnız olmasam evde zaman geçirmek çok keyifli..

06/29/2011 05:29:00

ben de doğum öncesi izindeyim...uzun zamandır gormedıgım arkadaşlarımla goruseyım dedim ama sanki adet sancısı gibi ince agrılarım başladı dunden beri. bugun doktora gıdecem, buyuk ıhıtmalle havalar sogudugu ıcın usuttum biraz ondan oluyor ama yıne de gıdıp bır kontrol ettıreyım dedim..
ben de doğum sonrası 6ay evde olacagım ama sanırım o zaman sıkılmak için pek nedenim olmayacak:) yalnız doğum yapanlar, "daha önce calısıyorsan" doğum sonrası evde uzun sure bebek bakmanın da depresyon yarattıgını soyluyor..bakalım yaşayıp göreceğiz 

06/29/2011 09:17:00

yazhan aynı duyguları paylaşıyoruz..  sanırım gece üşümüşüm, karın ağrısından ve sancıdan uyuyamadım.. birazdan doktora gidicez.. hem rutin muayenem hemde bu sancılar neden merak ettim.. hadi hepimize geçmiş olsun..

06/29/2011 10:48:00

yazhan ve kediblack çok geçmiş olsun ikinize de.önemsiz birşeydir umarım.

06/29/2011 12:34:00

Tekrar merhaba..
güzel dilekleriniz için teşekkürler hepınız...ben doktordan geldim. önce ultrasonla baktı çok şükür açılma yok. şüphelenseydim alttan muayene edecektim dedi. derin bir oh çektim ama hala sancım çok:( sonra nst ye girdim . çok şukur onda da bısey cıkmadı.  bir ağrı kesici alabilirsin dedi doktor ama biraz aha dayanmak ıstıyorum.bunların doğum sancısı provası oldugunu dusunmek ıstıyorum ama sanırım bunlar onun yanında sinek ısırıgı kalır:) dr üşütmüş olabılırsın bır de aşağı baskı yapıyor ondan da olur dedi.benden haberler boyle.
kediblack dönünce haber ver bizee..umarım hersey yolundadır.

06/29/2011 15:37:00

biz geldiiikk.. iyiyiz.. herkese sevgiler..

06/29/2011 16:52:00

Son aylar çok zormuş arkadaşlar. Ben de artık evde hiçbirşey yapamaz oldum. Ayaklarımı 1 saat uzatmasam davul gibi oluyorlar. E yat yat da nereye kadar..Varis çorabı önerdi doktor,paraya kıyıp aldım ama çıkardıktan sonra damarlarım çok şiş oluyo.Normal mi bilmiyorum...Giymiyorum onu da. 

Yere birşey düşürümek kabusum oldu:))Eğilip kalkmaktan nefret ediyorum. Yere düşen şeyler bir başkasını bekliyorlar öylece yerde:))Geçenlerde bezelye ayıklıyordum düşünün mutfağın halini:)))Gülüyorum ağlanacak halime. Artık sağlıkla doğsun da inşallah yorguluğa razıyım rahatça hareket edebilmek istiyorum.

06/29/2011 17:32:00

en zoruma giden şey ayakkabılarımı bağlamak, sağolsun eşim bağlıyor yada düzeltiyor ayakkabımı, birkaç gündür alakalı alakasız şeylerle babet giyiyorum :)) yazık kocamada ::))

06/29/2011 18:33:00

köpeğin tüylerinden sana ve bebeğine zarar gelmez umarım.. gerçi insan alışınca onlardanda vazgeçemiyor.. bizim ev 5. kat etraftaki en yüksek binalardan biri bizimki, diğer binaların çatısını görüyoruz, kaç gündür terastan bir kedi evimize giriyor, nereden geliyor nasıl yapıyor anlamadık, ev kedisi galiba.. şimdi kovduk terastan, birde arsızzz.. terasın bir köşesinde o oturuyor diğer köşesinde biz :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...