2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

Ynt: 2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

06/29/2011 18:47:00

evet yaa o kadar kremler yağlar sürdüm ama banamısın demedi, çatladı karnım :((

06/30/2011 04:14:00

gerçi çatlaklar kişinin yapısına bağlıymış, neredeyse bütün tavsiyeleri denedim, ben kullandım çatlak olmadı diyen herkesin söylediğini neredeyse yaptım ama çatladı malesef.. doktoruma çatlaklarım oldu diye yakınırken o da bana kızdı "anne olacaksın dünyanın en güzel duygusunu yaşıyorsun hala derdin çatlak mı" diye.. haklı bence.. anne oluyorum bundan ötesi var mı.. :))

06/30/2011 07:42:00

kızlarrrr gunaydın..sabah sabah erkek kardeşim eşi ve kızı sürpriz yaparak yanıma geldiler. Onları görünce öyle sevındım ki; su sıralar okulda kapandı evde tek basıma zaman daha zor geçıyordu..4-5 gun moral olacak bana:)malum izmirde esim , onun anne ve babası var baska akraba yok:((

ben ayakkabımı gıyebılıyorum tabii eskisi kadar rahat değil ama yıne de egılıp yerden bısey alırken, ayakkabı gıyerken her seferınde "ayy bu kılo almak gıbı bısey değill sanki karnında taş varrr" dıyerek söylenıyorum:) ben de unutkanlık çok sık yaşanıyor:( bu ay kaç defa yemek yaptım bır bılsenız..ay bır de yanık kokusunu alıyorum "vah vah kım yaktı yemegı apartmanda acaba" dıyorum..dusunun halımı:) anahtarı unutuyorum markette, yenı aldıgım ayakkabı nerede bulamıyorum arabanın bagajında çıkıyor! sağsağlim doğuralım da eski halıme donerım ınsallah..

catlak konusunda aslında annemde nerdeyse poarmak kalınlıgında çok fazla çatlak var. ben de ilk zamanlar mustella krem almıstım , hatta badem ve fındık yagı mı neydı, aktar ıkısını karıstır sür dedi. itiraf edıyorum toplam sürdüğüm sayı ya 3 tur ya 5. şuana kadar bısey yok ama herkes son ay oluyor dıyor:( sımdı surmeye başlasam mı acaba etkısı olur mu?

kediblack gecen gun bızım okulda yabancı bır ogretmenle konusuyoruz bana dedıkı "ben bır kadının gobegındekı catlaklardan cekınmesını anlamıyorum. o aslında o kadar ozel bır anın, dönemin sembolu ki; bence bir kadını anne yapan işaretlerden biri. karnında çatlak varsa aa bu anne diyoruz ayrı bir sıfat eklenıyor".. çok hosuma gıtmıstı..

06/30/2011 09:41:00

çatlaklar şimdiki gibi kalmayacak ki, küçülecek ve beyazlayacaklar.. ben deprosyana gireceğimi sanmıyorum, fırsat olurmu acaba.. ben girseydim hamileyken girerdim diye düşünüyorum ama Alalha şükürler olsun ki girmedim :)) eşim sağolsun, ben her seferinde çok kilo aldım, ada gibi kocamanım, çok çirkinleştim dedikçe, eşim hayır çok güzelsin sen benim çocuğumun annesisin, bu sana ayrı bir güzellik katıyor çok güzelsin dedikçe benim yelkenler suya iniyor, hıımm ben gerçekten güzelim, hamilelikte bana yakıştı diyorum :)) bu arada eşim kilomu sorun eden birisidir, hep zayıfla diyip dururdu, keşke bebek hep karnımda olsa, doğduktan sonra gene aynı tantana başlayacağız :)) o zamanlar depresyona girersemm gireriim :))  

06/30/2011 10:46:00

selam kızlar aranıza yeni katıldım

06/30/2011 11:35:00

eee senin oğlun yakışıklı diye hepsi sanamı kalacak sandın :))) hoşgeldin nehirece..

06/30/2011 11:58:00

:)) amaan benim kv gibi herkesi yakıştıramıycaz galiba oğlanlara :)) beni bile zor aldı kızz..

06/30/2011 12:05:00

benim kv bayıla bayıla aldı beni valla:) kızımdan yana da içim rahat.damadım hazır:)

06/30/2011 12:20:00

hoşbulduk kızlarrr

06/30/2011 12:28:00

yaaa kendimi istenmeyen gelin ilan ettim kendi kendime.. kv dem beni çok seviyor ama düğünden sonra..  ilk başta olmasın diye çok uğraştı :)) oğlunun aklını çelmeye çalıştı ama nafile.. şimdide herkese beni anlatıyormuş :)) küçük gelinimden çok memnunum Allah ondan razı olsun diye.. ee benim gibisini bulmuş öyle dua edicek tabii :)) kız elbirliğiyle benim oğlanada bir kız bulsak diyorum, sizin ayrılacağınız yok, sizin iş tamam, benimkinede hayırlı bir kısmet bulsak.. gerçi benim oğlana bakan olurmu bilmiyorum, koca kafalı koca göbekli bişey olacak, hatta poposuda kocaman galiba, öyle bir popo atıyor ki :)) birde kel olursa tipik türk erkeği :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...