2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

Ynt: 2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

09/06/2011 20:54:00

süt durumları iyi sanıyordum ama bugün ilk defa denemek için sağdımverdim ve sürekli huzursuz olan uyumayan çocuk uyudu :)) umarım tesadüftür

09/08/2011 10:16:00

amin tesekkür ederim. bak sennnn biberonla uyudu oyle mı benımkı memeyı emzık olarak kullanmaya başladı bile:(( yetmıyor dıye mı mama takvıyesı?:( bızım dr az geldıgını dusunsende emzır, kanallar acılır daha cok sut gelır dedi...

09/08/2011 18:31:00

canım bizimkini kilo artışı çok iyi maşallah.. çağlar bebekte deniz abisi gibi tosun olsun inş.. canımcım birinden biraz emmişti 70 ml çıktı diğerindende 100 ml.. normali ne kadar, az mı çokmu anlayamadım doğrusu..

09/08/2011 19:09:00

Benimde 10. Gün öyleydi ben yetmiyor sanıyordum sonra cocuk Dr gittiğimizde Dr bilgi verdi orada emzirmemi istedi emzirmemin yanlış olduğunu bu yüzden süt gelmediğini söyledi pompayla göğsünü bosalt dedi öğrettiklerini uyguladım çok şükür meme ucundaki yaralar düzeldi sutmde yetiyor 10 gündür mana vermiyorum

09/09/2011 21:14:00

funda sen beslenmene dikkat ederek bir kere daha denesen süt sağıp verme işini.. sen çağlarımıza mama verdikçe benim içim acıyor.. daha çok küçük senin sütüne ihtiyacı var.. bol bol su iç, sebze meyve ye, bulgur ye mesela.. ben kurufasülyede ve yeşil mercimekte tereddütlüyüm ama onun dışında herşey yiyorum.. maşallah denizin kilo artışı çok iyi.. birde benim çalıştığım hastanede çocuk dr u vardı, ben işini bilmiyorum ama herkes çok metediyor kadını, istersen araştırıp birde onu dene..  bakarsın memnun kalırsın.. uzm.dr. sibel sevük olması gerekiyor.. kişilik olarak süper kadın, ben istanbulda olsam kesin ona götürürdüm, özeli varmı bilmiyorum.. olduğunu sanmıyorum çünkü hastanede işine çok bağlı ve 2 çocuk annesi sanırım vakti yoktur.. çağlara sağlıklı kilolar inş.. 

09/10/2011 09:16:00

merhabalar nasılsınız arkadaslar?

ozlemısım nurturiayı da grubumu da :))

kızızm cok sukur suan uyuyor ılk fırsatta nurturia gaz sancısı pamukcuk basladım gene dolasmaya .. ıyı kı var ya cok sevıyorum ben bu sıteyı :)

09/10/2011 10:01:00

hosbulduk :)) cok saol cnm..amın ınsallah..

09/10/2011 10:01:00

hosbulduk :)) cok saol cnm..amın ınsallah..

09/10/2011 10:49:00

hoşgeldin sibel.. Bebişin hayırlı olsun.. gaz sancısı varsa bio gaia.. ben kullanıyorum denizin sancıları bitti denilecekkadar azaldı.. kolay gelsiinn

09/10/2011 12:17:00

funda beslenmen çok önemli, önemse bence bak o zaman nasıl süt dolar... hamıleyken bıle bır hafta peynır ekmekle gecıstırdım sıcaklardan canım yemek yemek ıstemıyordu, anında fark ettı dr. bebek az gelısmıs dedi..ee vucut sut uretecek ..çağlar ın guzel guzel kilo almasını diliyorum canım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...