2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

Ynt: 2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

04/05/2011 12:24:00

yoo,göstermedi bize:(  bak meraklandım şimdi,daha da 2 hafta var:(
bir site var şahane bebek cicileri var, azıcık pahalı ama çok güzeller:)
www.markabebe.com

04/05/2011 12:26:00

http://www.markabebe.com/RL-Shawl-Hirka,PR-6161.html
buna bayıldım:))) kızıma da alacağım

04/05/2011 13:01:00

Merhaba Ben Anne olali Daha 5 gun oldu..erkek annelerini cok cok iyi anliyorum kiyafet sorununda..o yuzden diyorum ki unnado.com u takip edin..Ben mink in battaniyesini bile cok uygun fiyattan almistim kampanyada..cleanglobelar cok indirime giriyor..erkek bebek kiyafetleri marks&spencerdda oldukca fazla..hatta harika..mutlak one rim ise mothercarede satilan(so run gosterirler)kendinden eldivenli tulumlar..doktor teyzemiz bugun bize kiyafetlerini nerden aldigimizi sordu..arab a desenli tulumlar cok guzel duruyor..bir de hastane cikisini icin muhakkak kanz..zaten dunyanin her yerinde bir kana vardir:))..farki giydirince farkedeceksiniz:))birazcik katkim olsun dedim..bu donemleri yeni bitirdim en keyifli donemlermis:)))sevgiler

04/05/2011 14:57:00

Fundacığım, evet çok pahalı ama bazı şeyler var ki insanın gözü kalıyor:)) o hırkalar mesela, ya da rengarenk balon tulumlar,nike takımlar vs:) kendi kokoşluğum kızıma miras olacak sanırım:)
aishwarya, aynı olay bizim için de geçerli. önümüzdeki Cumartesi kızımın abisi Aren'den bir valiz dolusu giysi geliyor bize de:) alacak bir eksik kalmadı neredeyse, o derece çok eşyamız oldu.kısmetli bir bebek sanırım benim kızım...ve aynen sizin gibi ben de kızlar pembe erkekler mavi olayından hiç hazzetmiyorum. siyah da giyebilir,mavi de, mor da ,yeşil de:)))

04/07/2011 05:37:00

bayanlar günaydın yarın ayrıntılı ultrason randevum var sizler yaptırdınızmı nasıl oluyor biraz bahsedermisiniz.bide 3lü test sonucum biraz yüksek çıkmıştı acaba bu randevuda down sendromu falan warsa  anlaşılırmı ki ??

04/07/2011 05:59:00

teşekkür ederim doktorda uzuzn sürer demişti ama ben en çok down sendromu yada ense kalınlığı için meraklıyım sanırım onun  içinde ayrıntılı ultrasona giriyormuşsun eğer orda bişeyden şüphelenirse amniyosentez istiyomuş inşlhh gerek kalmaz.

04/07/2011 20:37:00

benimde bebğim kendini çok sakladı hiç göstermemişti.herkes kız kız dedi durdu.fakat 7 marttaki renkli ultrasonda bende gördüm erkek bebekti:))yani kızlara has bişe değil die düşünüyorum.bugunde dr randevum vardı ben kendim bile ekrandan gördüm erkek bebek olduğunu drumada tekrarlattım evet erkek bebek dedi.ben kendimi erkek bebek die odakladım adıda hazır.son anda süpriz çıkarsada cüzülebilirim:))))herşeyin hayırlısını isteyin.....

04/08/2011 15:20:00

kızım oluyooooooooooooooooooooooooooor geliyor geliyor ayşe seher geliyor....

04/08/2011 15:45:00

hadi gözün aydın mervesefa allah tamamına erdirsin sağlıklı doğumlar nasip eylesin ne mutlu sana

04/20/2011 16:14:00

bu arada kıyafet konusuna geri dönersek H&M'in de erkeklere uygun çok hoş tulumları var.kuzenim o firmada tekstil mühendisi, sürüyle cici yollamış bize. siyahlı beyazlı,kuzulu,balonlu vs...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...