2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

Ynt: 2011 ağustosunu bekleyenleeeeeeer

04/21/2011 18:58:00

dimple ve fmt birer ödülü hakettiniz şekerler ibrahim çağlara ve gamzenin kızına doğum hediyesi göndereceğim inş.

KIYAFET MEVZUUNA GELİNCE
mustafali 7temmuz doğumlu. sarılıklı bir bebek olarak dünyaya geldi. o yüzden gündüzleri pencere önünde çıtçıtlı bady ile yattı kalktı
geceleri de ince organik pamuktan yapılma (özellikle idilbaby bu işi iyi yapıyor) ayaklı tulumlarla yattı ekime doğru buralar soğuklamaya başlıyor o zaman bizde çok incecik kadife tulumlara geçtik ama uzun uykuya geçeceği saatlerde yine ince pijama gidirip üzerini güzel örtüyordum erkek bebekler çok terlermiş çünkü bilmeme bakacağız ayşe seherim de aynı mı olacsk?

04/22/2011 08:40:00

bende adanadayım burasıda çok sıcak ve nemli ama eylülün 15inden sonra rahatlar hava o zaman yeni doğan grubunu yazlık alırım 3-6 aylık olanları da daha kalın şeyler almam gerek çünkü ekim,kasım soğuk olur bebiş için.kozmonotlardan bende almayı düşündüm ama dediğin gibi funda nasıl olur bilmiyorum onu deneyimli birinden öğrenmek lazım.

04/22/2011 09:07:00

banada uzun kollu al dediler yeni doğan üşürmüş uzun kollu giyer dediler zaten ağustos sonu olacağı için önüde sonbahar yarım kolluya çok gerek olmaz herhalde

04/22/2011 10:34:00

slm.kıyafet konusu biraz düşündürücü ama alışveriş yaparken sıcağı soğuğu pek düşünmeyin derim ben.çünkü doğduktan sonra nasıl giydirmeniz gerektiğini bebekler belirliyor.oğlumda ilk bebek diye çok alışveriş yaptım ben ama çoğunu giyemedi.örneğin oğlum çok terlediği için genellikle erkek çoçukları çok terliyor hiç uzuz kollu badi giydiremedim ya yarım kol yada askılı hava nasıl olursa olsun.mayızta doğdu eylüle kadar sadece askılı badi giydi hastane çıkışları tulumları öylece kardeşine kaldı.omuzları çıtçıtlı badi giyemedi markası ne olursa olsun alerji yaptı bunun gibi bir sürü şeyler yani şimdi kızda neler yaşıycaz bilmiyorum ama daha temkinli yaklaşıyorum kıyafet konusunda.fermuarlı pek almayın eller harekete geçtiğinde kolaylıkla ağzına alabiliyorlar fermuarları.nacizane fikrimi paylaştım sizlerle işinize karışmış olmak istemem bu arada bende ağustosu bekleyen ve tecrübeli bir anne olaraktan halen kıyafetlerde kararsızım:)))))))))

04/22/2011 18:51:00

şekerler alacağınız 3 adet yenidoğan body si alın yeter
karıştırmayın yalnz bi 0 beden var vi de 0-3
yen doğduğunda zaten üzerinde anca kusmuk kokusu oluyo hemen elde sabunla yıkayıp yatağının kenarına kouyodum kuruyuveriyordu  1-2 ay anca sığdı oların içine
ben şimdiye değin hepkısa kollu bad giydirdim oğluşa çünkü uzun kollular çok potluk yapıo bahar gecelerinde de tek katla yatırdım anca o zaman kullandım uzun kolluları

yani kısacası yenidoğanları kısa kollu
0-3 yazanları hem uzun hem kısa kollu alın

04/22/2011 20:06:00

merhaba ben yeni doğum yaptım yazmadan edemedim okuyunca sizleri..deli gibi iç body değiştiriyorum..özellikle göbek düşmeden, bezi göbek altı bağlıyoruz.malum hassas bir nokta.çok da sıktıramıyoruz.. bu yüzden bez sızıntı yapıyordu(erkek bebelerin pipileri yandan fire veriyor:))..göbek düştü ama kakalar başladı bu sefer..sizinkiler yaz bebeği olacak daha da rahatsınız.. mothercare özellikle tavsiye ederim2300 gr için tiny bebek ,3 kilo üzeri için newbornlar var bir de 0-3 ay var.yani yenidoğan bölümünde 3 ayrı grup var..bu da çok büyük kolaylık..sürekli de kampanya oluyor ..bol bol çıtçıtlı body alın derim..en çok işinize yarayacak olan..ben en çok zaradan ve mothercareden aldığım zıbınları kullandım..hala daha gittikçe alıyorum..acayip kirletiyolar.yaz bebeği olmasına da çok aldanmayın..yenidoğan soğuk olayına hassas olur.antalyada yaşadığım için çok soğuk derdimiz olmadı..ben mothercareden uyku tulumu almıştım..uyurken hep onu giydiriyorum..çok kalın olmadığı için rahatça kulanılıyor..verdiğim en doğru kararmış o uyku tulumu.yok üstünü açtı aman battaniye suratına mı geldi gibi durumlar olmuyor.bir de yine mothercarede de bulabilirsiniz kendinden eldivenli tulumlar..eldivenler o minicik ellere dayanmıyor ne yazık ki..:)mutlu hamilelikler mutlu doğumlar..sevgiler ...

04/22/2011 20:10:00

mothercare ankarada nerde var acaba

04/22/2011 20:10:00

mothercare ankarada nerde var acaba

04/22/2011 20:42:00

burdan bakabilirsin..
http://www.demsagroup.com/mothercare/magazalar.aspx  haftanın belli günleri ciddi indirimler oluyor..geçenlerde bir tanıdığımızın ikizleri erken doğdu..kiloları da düşük olduğu için tiny baby olanlardan i cıtcıtlı bodyler alıyordum yedili set..meğersem aynı ürünün ikincisini alana ciddi indirim varmış..

04/22/2011 20:51:00

tşklr netten satış yapan yer yok herald demi

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...