MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/08/2012 20:39:00

içimdeki coşkunu ortaya çıkardınız :P  en tecrübeli sensin aramızda vakti gelince yardımcı olursun. taktik verirsin bize :)

11/09/2012 06:44:00

Günaydın kızlar, gece neredeyse hiç uyumadım desem :( saymadım ama en az 7-8 kere kalktı, neden böyle oldu yaa, iyice alışkanlık etti, gözlerimin şişliğini hissediyorum, başım çatlıyor, ama hem bütün gün hanımefendiye ilgilenmek bir taraftan da ders çalışmak için cırmalamak zorundayım :/

Neyse yaa geçer birazdan kendimize geliriz inşallah, sizlerden naber, gelin dağıtalım biraz yaaaa...

11/09/2012 08:27:00

Günaydın... Benimdee Özis ten farkım yok.. Dün gündüz uyumadigi yetmiyor gibi gece de ayniydi :(( resmen oturup agliycam artık.. Gece 2 ye kadar gram uyumadım. 2,5 tan sonra uyumusum biraz. 4 e kadar oda tabi. Sonra yine uyumusum biraz ama bugün kendimi o kadar yorgun hissediyorum ki anlatamam.. Otur uyutmaya çalış olmadı kalk dolan sakinlessin falan pert oldum artık. Bas ağrısı falan hic bahsetmiyorum artık. Ger sürekli aglayarak uyandı. Kucağıma aldım ağlamaya devam etti. Kalk dolan faslına geçtik. Az oncede uyusun da bende yatayım dedim 40 dk sürdü :( kahvaltı etmedim hala. Bırakıp mutfağa gidemiyorum anında ağlamaya başlıyor. Bugün napicam bilmiyorum ve iste böyle zamanlarda yalnız olmak cok koyuyor insana.. Komsu, arkadas, akraba, anne kimse yok :(

11/09/2012 08:28:00

Doğru diyorsun Hande, en doğal korunma yöntemi uygulanıyor, risk 0, %100 koruma garantisi :))) tabiki acele etme ek gıda konusunda, sadece tadımlık, alıştırmalık...

11/09/2012 08:31:00

Neşem günaydın, valla ben gece oturdum ağladım bir güzel, şu dış olayı başladığından beri böyleyiz, dişi çıktı iki tane ama değişiklik yok hala :( sizin de dişmi geliyor ne :)

11/09/2012 08:55:00

Ay gelecekse gelsin Özis yaa. Perisanim bugün. Çıkacaksa çıksın artık.. Ama garip bizim ki. Kucağıma alıp dolasinca susuyor.. Gerçi gece yarımda jel sürdüm onun etkisiyle mı nedir guzel uyudu 4 e kadar oda iste 3,5 saat

11/09/2012 08:56:00

Bende az evvel ağladım :(( hatta üstüne annem aradı zor toparladım sesimi :(( anlamasın diye

11/09/2012 10:06:00

muhabbetinizi bölmeden bir selam vereyim dedim diş sıkıntınızın iki katını çekmekteyim su an çok zor çoook

11/09/2012 10:31:00

eliz_emir muhabbetimizi bölmezsin, sen de katılırsın :) valla ben ikiz düşünemiyorum zaten, Allah yardımcınız olsun... Ama bizim grubumuzun en pozitif annesi yaşadığı iki kat sıkıntıya rağmen ikiz annemiz Zeyno'dur, çoğu zaman bizden daha olgun yaklaşır, bizi teselli eder, çok severiz kendisini ;)

11/09/2012 10:38:00

bende ozendım muhabbetlerınıze ...kendı ayımıza denk , aynı sıkıntıları ceken bırılerı ıle konusmak ıyı gelır dıye orta yerınden dalmak ıstedım....şanslı bır ikiz annesi birikız  biri erkek süper bence ...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...