MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/09/2012 08:42:00

Hem de öyle iyi gelirki, biz tee hamileliğinizden beri paylaşıyoruz herşeyimizi, sıkıntımızı, sevincimizi, merak ettiklerimizi, ilklerimizi, bazen duygulanıyoruz birlikte bazen de cıvıyoruz :))

11/09/2012 08:42:00

valla Allah hepimize yardımcı olsun bebişlerimiz hep sağlıklı olsun inşallah. henüz kimseyi tanımıyorum ama ikiz de olsa tek de olsa zor zanaat :) hele ki 20 tane çıkacağını düşünürsek sadece dua ediyorum hepsi böle olmasın diye

11/09/2012 08:47:00

o zaman bizi de alın aranıza :)) benim ilk ve tek arkadasım cigdemlekaan detaylı tanısmasakta :) kısaca kendımden bahsedeyım çiğdem ben ankarada eryaman da oturuyorum 33 yasındayım 

11/09/2012 08:48:00

tanışma sayfamız var, oraya yaz istersen, biz yeni arkadaşlıklara açığız :)

11/09/2012 08:51:00

merhaba cok memnun oldum.. bende bursada oturuyorum 30 yasındayım..6 yıllık evlıyım..
bızde evlılıgımızın ılk 2 yılında eryamanda oturduk.. goksu parkına cok yakındık..
o zamanlar ank. yı pek sevmezdım ama sımdılerde zman zamn ozluyorum...(.bu arada msjını aldım cok saol..)

11/09/2012 08:55:00

su an tam goksu nun karsısındayım :) ben de 1,5 yılı geçkin evliyim. evlilik arkasından ikiz bebekler iş bırak evde otur falan neye uğradığımı  sasırdım bazen rüya gibi falan gelio ama hemen uyanıveriyorum :)

11/09/2012 09:02:00

biz meliskentte oturuyorduk. otobanın hemen yanındaydı..ahh ne severdım o evımı nede olsa ılk tı:)))
kımse bıze boyle olcagını soylememıstı gercekten zormuss..allah enteresan bır sabır ve guc verıyor ınsana .tabı bıde sevgısı muhtesem...ıyı dogurmusuz...
:)))hepsı gecıcek..

11/09/2012 09:10:00

Aaaaa yeni arkadaslar gelmiş ve ne tesadüf ki biri benim memleketim Bursa'da bir digerler yaşadığım sehir Ankara da yaşıyor :))) tanışma sayfasına bir göz atıp donerim. Benim oğlan uyudu bakalım ne kadar sürecek :/

11/09/2012 09:26:00

ay benim beynim mi bulandı acep bulamadım yaw tanışma sayfasını :) bir kaç yer gördüm iki sene once falan yazıyodu nsdursun bir yardımcı olsan :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...