MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/09/2012 12:00:00

Uykumuz 45 dk surdu karnım acikti sipais verdim :( çünkü hazırlamak suan Dorukla tam bir işkence :) sabahtan kalanları bile toparlayamadim mutfakta. Makinenin boşaltılması lazım oda suan zor. Eskisi gibi o kucağımda is yapamıyorum artık çünkü hem zaptetmek zor hemde ağır :)) kolum kopuyo onu eylicem derken. Suan yanida micmakla meşgul oglusum :))

11/09/2012 13:45:00

Selam canlarr

nasılsınız ? Bugün herkesin bir ağlayası var galiba. Dün gece ben de çok kötüydüm yaa. Gözler perişandı. Bulanık görmenin ardından çift görmeye başladım. Sonrasında da hafif bir baş dönmesi. Doğumdan sonra zaman zaman oluyordu. Ama bu aralar biraz sık olmaya başladı. Hadi hayırlısı diyelim 

Hoşgeldin eliz-emir grubumuzun yeni ikiz annesi :)) 

sen de hoşgeldin çiğdemlekaan :) 

Özlemim ne güzel şeyler söylemişsin benim için. Pek bir mutlu oldum :) Bende sizleri çok seviyorum cancanlar :) belki de yanımda annem gbi bir yardımcı olduğu içindir pozitifliğim :)) 

Annnaaaammm neşem bu nasıl bişey yaa... Saçlara bakk MAŞALLAHH bizim kızların ikisinin saçlarını toplasan paşamın saçlarının 1/3 i olmaz :)) yanaklarda ısırmalık tamm.  

11/09/2012 14:23:00

Neşe çok güzel oldu bu oğlan yaa, maşallah, gelip Ankara'da yiyecem ben onu :)

11/09/2012 14:44:00

oyy oyyyy oyyy o boncuk gözlere kurban olurum maşallah kuzuma :) Bizim grubun bebeleri pek bir tatlılar yahuuu :))

11/09/2012 15:24:00

oyy maşallah öncelikle özde kuzuyla doruk paşaya:)) çok tatlılar cidden

benimde sabah randevum vardı terapiye gittiğim doktorla.o sordu ben anlattım.başa döndüğümüzü söyledi.bu kadar ara iyi gelmedi sana dedi.ilaç dedi tabi doğal olarak.ağladım zırladım bir sürü adamın yanında.ilaç kullanmamakla daha da derinleşiyor depresyonunuz dedi.uykusuzluğumu da söyleyince ilaçsız zor hatta imkansız dedi.
kendime o kadar kızıyorum ve suçluyorum ki mal gibi depresyona girecek zamanı buldum.ilaç demek emzirmeyi sonlandırmak demek.özgür artık ikna etmekten vazgeçti konu açılınca direk fırçalıyor.ilaç şart hülya deyip duruyor.ek gıdada sorunumuz yok çok şükür.boy kilo olarak ta iyi.emmeyi versin artık diyor:(( tamam haklı ama bir türlü içimde kabullenemiyorum
işte böyle bende durumlar.düşün düşün kafayı yedim iyice

11/09/2012 15:25:00

içinizi de daralttım.kusuruma bakmayın bu arada:((

11/09/2012 15:48:00

Hülyacım çok düşünüp kendini bunaltma. Eğer gerçekten çok gerekliyse ilaç, çözüm olacaksa senin için kullan bence. Sonuçta Çınar bebiş 7 aylık oldu ve emdi şimdiye kadar. Senin sağlıklı olman onun için daha faydalıdır emzirmenden emin ol... 

11/09/2012 16:02:00

Zeynepe kesinlikle katılıyorum Hulya.. Hepimiz mumkun olduğu kadar emzirmek istiyoruz anlıyorum seni ama senin yaşadığın seyden en kısa zamanda kurtulman icin ilaç gerekiyorsa kullan. Senin iyi olman ailen icin daha da önemli bir durum. Çınarın saglıgı yerinde ise duşun bu konuyu derim. İstersen bir sure sag dolaba koy sonra ilaca başla e sagdiklarinla götür bir sure daha olmazsa.

Ayrıca doruk icin teşekkür ederim. Gittikçe daha bir sipa oluyor :)) annem neden daha önce dogurmadin da bunca zaman beklettin bizi diye sevdi hep bursadayken :)) böyle olacağını bilseydim daha evvel dogururdum :)) bide Allah bozmasın sürekli siritan bir tip :)) Allah onların gülen gözlerini soldurmasin. Hepsi ayrı bir guzel cidden :) maşallah hepsine allahım korusun hepsini

11/09/2012 16:21:00

sağolun kızlar.amacım 1 yaşına kadar emzirmekti.sonrada inek sütü diyordum ama o kadar bekleyecek bir durumum yok.zaten haftaya en geç karar vermem lazım.çınar biberonda almıyor hep emdiği için.eşimde ek gıda yiyor sonuçta devam sütünüde meyveyle falan ezip veririz diyor.en kötü onu da almasada yoğurt peynir yiyor diyor ama gel şu kalın kafama anlat bunu.
dr bile açık açık söyledi.odadan çıktım birazda bekleme salonunda ağladım.herhalde sekreter söylediki geri odaya çağırdı yanıma gelip
sen akıllı bir annesin çocukların eşin ve hepsinden önemlisi kendin için ilaç önemli dedi.herşey güzel olacak daha sağlıklı düşüneceksin falan dedi.birde uykusuzluğum yoktu önceden şimdi o da eklenince dr un daha çok dikkatini çekti
birde özgürde farketti uyuyamadığımı o da kızıp duruyor.adam yakında boşayacak olan o olacak:((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...