MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/09/2012 18:24:00

ya neclacım aslında herşeyi söylemiyorum hepimiz taze anneyiz etkilenen çıkabilir falan diye ama inanki depresyonda olsan farkederdin doktora da koşardın yani öyle bunalıma girmeye falan pek benzemiyor:(( ağzımıza sakız olmuş azıcık daralsak işte depresyondayım diyoruz ama malesef o kadar basit değil:((

11/09/2012 19:16:00

Hülyacım canım arkadaşım yapma böyle, sıkma bu kadar kendini, Çınar efendi kurtardı artık kendisini, boyu kilosu da yerinde maşallah, ek gıdada da sorun yok diyorsun, daha fazla üsteleme, önce sen iyi olmalısın ki çocuklarına iyi bakasın, anne sütü çok önemli çok değerli evet ama annenin gülümsemesi çok daha önemli bence, biz neysek nasılsak onu yansıtıyoruz çocuklarımıza, mutlu gülen bir annenin çocukları da mutlu ve sağlıklı olur...

11/09/2012 19:29:00

ya özlemim bin tane senaryoyla manyaklaştım iyice.önce memeden soğutmam lazım oğlanı.şimdi gece beslenmesini kestik zaten.birtek gündüz kalıyor.birde biberona alşıtırmak lazım.özgür bir deneyelim yarın verme meme diyor:(( of ya yeminle lanet olsun bana.çocuğuma şunları yaşatıyorum ya allah nasıl biliyorsa öyle yapsın beni:((

11/09/2012 21:32:00

Oyy ooyyy bu gece yine ayniyiz.. Yine sürekli aglayarak uyanıyor :(( bu dis ise hep gece mı vurur yaaa.. Bu saat oldu 5 kez aglayarak uyandı. Elma mı dokundu diye düşünmeye başladım 2 gecedir böyle olunca :/

11/09/2012 23:29:00

Merhaba kızlar, ah güzel analar, allah hepimize güç kuvvet versin...

Hepinizi pek özledim, bazen yatmadan önce telefondan muhabbetleri okuyorum, yazmaya hiç halim olmuyor... Kıçımın yer gördüğü yok maalesef... Merak emişsinizdir beni özlemişsinizdirde di mi? Evet evet özlemişsinizdirrrrr:)))

Mutlaka bişeyleri kaçırmışımdır atlamıyim muhabbeti bir yerinden yakalıyim diyorum ama nasıl? Uzun zaman oldu yazmayalı... Yatmadan notebooku bi kucağıma alayım bi ses edeyim dedim. Azıcık açıldım duş alınca, nasılsa birazdan memeye kalkacağız... Şu kızlara bi selam edeyim dedim...

Okudum biraz geçmişi de hepinize ayrı ayrı içim titredi. Hülyacım özellikle sana kuzum. Bilemem ama ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum yaşadıklarının. Memeden kesmek ne kadar zor, çaresizlik içeren acı bir durum anne için ama ne olursun kendi kendinin canını yakma. Kendine bela okuma. Eminin gözün gibi bakıyorsun bu halde bile evlatlarına. İyileşeceksin... herşey yoluna girecek gör bak. Sen iyi ol ki çocuklarında iyi olsun. Bence de başla ilaca... Uzaktan konuşması kolay elbet ama daha iyi günler için yapılması gereken neyse onu yapmalısın tatlım. Gayet güzel emzirmişsin ben de keşke o aylara kadar emzirebilsem... Allah yardımcın olsun arkadaşım...

Yeni gelen arkadaşlara selam olsun, hoşgelmişler. Diş çıkaran kuzuların salyalarından öperim:)) Alllahhhhh diş buğdayı yapım bebelere... Nasıl yapılıyor anlatın bana da biz de yapalım, hiç bilmiyorum böyle ritüelleri ben, öğrenmem lazım. Doktorcuğum senin o güzel deniz gözlü kızını yerim ben, allah sana da kolaylık versin, dua ediyorum sana aklıma geldikçe, ne zamandı sınavın? Zeynepcim övgü dolu sözleri hakediyorsun canımbenim, hiç şikayet etmedin, bu süreçlerde hep çok dirayetliydin, hepimize güç kuvvet verdin, ne ka şahanesin, seni de öperim, o güzel kızlarını da... Hepinizi gözümde canlandırıyorum yazdıkça... Ayy bi biraraya gelebilsek... Neclacım sanada allah kolaylıklar versin, çok geçmişler olsum... İki çocuklular kahraman benim gözümde vallahi:)) Handeciğim sen nasılsın e biraz kalabalıksın galiba... Ah o da zor... Kağıthane dolaylarında buluşsak ya... Ne dersin? Bir kahve içmeye gel tiyatroya bir gün azıcık laflayalım... Banucum seni de çok özledim... Azıcık dedikodunun vakti gelmedi mi? Ayciii benim deli zıpır kızkardeşim, nedir bu sağlık meseleleri neler oluyor? Nasılsınız? hiç arayıp soramadım:(( masalcık nasıl? Öp kokla benim için... Neşemmm a canım arkadaşım... Keşke Ankara yerine İstanbulda olsaydınız

:( Benim hafif bir çalışma tempom var, yalnız hissettirmezdim ben sana... Hem bu vesileyle doruğu da bi güzel yerdim. Mutlaka birilerini unuttum. Unuttum mu? A Duygudan, Özlemden ses çıkıyor mu? Onlar nasıllar acep?

Bu arada edepli annelerin edepsiz cıvımalarına bayıldım. bi ara bi yerinden yakalarsam bende cıvımak istiyorum. Görün bakın cıvımak nasıl oluyormuş:)

Beni soracak olursanız ayyy mektup gibi oldu...:)) Vallahi kıçım yer görmüyor. KV, KP bizde... Bir yandan iş güçle uğraşıyorum. Bi de sevinçli haber vereyim; taşınıyoruzzzz... Biliyorsunuzdur bahsetmiştim. Evim biraz küçük, lohusalıkda da çok sıkıntı çektim bu yüzden... Şimdi de misafir gelince çok zor oluyor... Ve nihayet daha büyük bir eve geçiyoruz. 10 gün kadar sonra... Yani bir yandan da bi dolu iş var ama iple çekiyorum o günü... Tüm taşınma sıkıntısına razıyım yeterki sonrasında rahat edeyim. Masalcık da rahat rahat emeklesin şöyle genişce... daha emeklemesine var ama ben kızıma uygun koşulları hazırliymde di mi ama:)) İşte gücüm kuvvetim bu kadar iki satır yazdım fil oturdu gözlerime sanki nasıl bir uykuuuuu ya rabbim. Öpüyorum kızlar hepinizi, tüm dualarım sizinle, hep aklımdasınız, sevgiler....  

11/10/2012 11:37:00

herkese merhaba
çınarın meme ataklarını savuşturmakla meşguluz.allahtan defne anneannesine gitmek istedi orda şimdi.şişen göğüslerimle savaş halindeyim.çınar biberonu alıyor çok şükür ama çok az içip bırakıyor.haberler böyle bugün bizden

11/10/2012 17:34:00

Bende farksizim Hande. Bı düzeliyor bı bozuluyor anlamadım gitti bu ısı.. Tam düzene girdik diyorum hoooppp gene bozuluyor :/ bende cok geriliyorum bazen.. Bugün kontrole gittik doktora. Kahvaltıdan kalktık hazırlandık gecikmeyelim diye mutfağı toparlamadan ciktik. Döndüğümüzde bir baktım ki çay hala ateşin üstünde. Yani Ocak yanıyor hala.. 2,5 saat sürdü gidip gelişimiz. Eger çaydanlıkta fazla su olmasaydı be ateş kısık degil açık olsaydı sanırım cookk rahat tutusurdu.. Duşun artık bende ki kafayı :/ zaten onu görünce sinirlerim bozuldu artık agladim oturup. Nolacak böyle die.. Yetişemiyorum, beceremiyorum, altından kalkamiyorum diye diye agladim. Esim sakinlestirdi.. Sacmalama beceriyorsun falan diyerek susturdu beni :/ böyle olunca daha fazla geriliyorum iste.. Küçücük bebeğe.. Sanki ne anlıyor dimi. Ama benim yüzünden huysuzlasiyor iste bazen..

11/10/2012 22:58:00

Aramiza yeni katilanlar olmuuus,hosgeldiniz :)

kizlar civitik muhabbetinize koptummm.ben nasil kacirdim o muhabbeti yahu..neyse yakalarim bi sonrakini artik :))

ya kizlar iyiki tanismisiz :) resmen ilac gibisiniz. kendime geliyorm burda :)

bu arada,masal icin multitabs baslamistik,acaip istah acti.hele 2-3 dgundur geceleri her saat basi uyaniyor,biberon almiyor,bazen emmiyor,emzik istemior.aliyorum kuxagimda uyutuorum artik..uykular gitti...

hulyacim,zor bi durum hakikaten ama yapacak birsey yok :( yoluna girecektir hersey ;)

yoncamm hosgeldin :) ozletiyorsun kendini.. masalim nasil?

nesemm o saclara o gozlere kurban olimmm :) saclar kizlari solladi bizim :)

herkese cok kocamn opucukler :)

sizi cok seviyorummmmmmmmmmm...

11/12/2012 00:44:00

bütün annelere selam olsun şöyle bir göz gezdirdimde diş çıkaranlar,uykusuzluktan muzdarip olanlar biberon kavgaları benim ileride karşılaşcağım seneryolar :) benim kızım daha iki aylık emiyor ve uyuyor gaz sancımız çok şukur yok. çünkü dogar doğmaz maden suyu içti :) çok işe yarıyor herkeze tavsiye ederim. bu arada sayfanın kurucusu neşe hanımada teşkler. insanın ismini yansıttığına inanıyorum kızıma isim koyarken çok araştırma yaptım fakat sonunda oğlumun istediği isim oldu :) 

11/12/2012 02:39:00

slm kızlar nasilsiniz bakiim) uzun suredir yazilanlari izlemiyorum onun icin fransiz kaltim konuya0))

bu maden suyu dikkatimi cekti))nasil oluyo bu madem suyu yahu. hansi madem suyu bana anlsaniz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...