MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/12/2012 08:28:00

Günaydın cancanlar :)

Siz bu sayfayı görmüşmüydünüz, doğum günü kutlamaları için, çok hoş :) ve bugün Duygunun oğlu Doruk iki yaşında :)

Hhttp://www.nurturia.com.tr/groups/thread/e4dad454-e05e-4966-8421-a1050089b1d8/1/duygunun-(duyguzeynep)-yakisikli-oglu-2-yasindaaaa)#c01b9049-c7fa-43f6-8ea4-a10700ab46a9

11/12/2012 09:15:00

gunaydinlaaaar,musmutlu haftalaaaar :) yavruslarimiza saglikli uykulu neseli mutlu keyifli bir hafta diliorummm.e haliyle bizde comcok mutlu oluruzz :)

bu madensuyu benimde dikkatiimi cekti,nasil oluyor ki o? kardesjm dogum yapacak 2ay sonra.. :))

ozlemcimm sen paylastiysan mutlaka superdir.bilgisayara geceyim hemen bakicam.

Doruk demek 2yasina bastin :) masallah sana,nice mutlu saglikli senelin olsun ailenle kuzucuk :)

Annesiii, bi opuver benim icin ;)

11/12/2012 12:03:00

Merhabalar,

Uzun süredir giremedim. Duru ek gıdaya başladı başlayalı hiç boş durmuyorum evdeyken :( İşyerinde işler de yoğun. Ne zamandır merak ediyordum sizi bir bakayım istedim çok geçmişi okuyamadım ama güncelden Hülya'nın çok üzgün olduğunu gördüm. Ne desek boş sana biliyorum. Çok hassas bir konu bu. Yapabileceğim tekşey senin için bol bol dua etmek. Bu sıkıntılı günleri en kısa zamanda atlatman için.  Bakma aslında bende hiç iyi değilim ama hep gözardı etmeye çalışıyorum, geçecek diye temenni ve dua ediyorum. 

Çok öpüyorum. Her zamanki gibi  sıkıntılara inat hepinize sıkıntılardan uzak bir hafta diliyorum.

11/12/2012 12:59:00

Mrhabalar güzeller güzeli anneler ve kuzucukları 

Bir hafta sonu daha geçti gittii. Malum h.sonu pek nurtiye gelemiyorum sağda solda geçiyor zaman :) Yeni bir hafta hepimize yeni güzellikler getirsin. 

Yoncam ablaların en şahanesi... Özletiyorsun kendini arada bir ses ver. Teşekkür ederim söylediklerin için :) Çok sevindimm taşnma işinize. Yeni eviniz hayırlı olsun şimdiden. Mutlu mesut günleriniz olsun yeni yuvanızda. Allah kolaylık versin zahmetli iş nihayetinde taşınmak. MAsalımı da seni de öpüyorum çok çokk 

hülyacım kısa süreli de olsa biberon almaya başlaması güzel bir gelişme. Yavaş yavaş alışacak o da. Eminim Çınar'ım da yardımcı olacaktır annesine... 

Handecim insanın en çok sinirini bozanda o zaten. Sürekli ağlıyor ama ne istediğini anlayamıyorsun... Bi konuşmaya başlasalar da bizde rahatlasak :) 

Amann neşem allah korusun.Uykusuzluk insanın bütün dengesini bozuyor maalesef. 

Aaa ayşegülcüm biz de Duru'ya multitabs kullanıyoruz O biraz daha güçsüz olduğu için.Onunda iştahı açıldı epeyce. Ama hiç ona bağlamamıştım :) Daha önce kullanıdığımız bir alerji damlası vardır ondan olmuştur diye düşünüyordum. 
 Sağlık ocağından aldığım devitler bitene kadar inciye onları veriyorum. Daha sonra ona da multitabs vermeyi düşünüyorum 

Maden suyu olayını ilk defa duyuyorum nasıl oluyor ki ?

Banuşumm ek gıdlar yarasın Duru'ma :) hem evde hem işte çok yorucudur eminim. Çalışan annelerin enerjisine hayranım valla. Ben evde ev işleri ve kızlarla uğraşınca perte çıkıyorum genelde. Oyüzden çok tebrik ediyorum sizi... 

11/12/2012 13:03:00

Merhabalar

Biliyorum cok ihmal ettim grubu:( okuyorum ama cok havada kaliyor konulara hakim olmasanda yazamiyorum:)

Bugun dorugun dogumgunu. Saolsun ozlem paylasmis tesekkur ederim:)

Cumartesi kutladik cok. Guzeldi. Bilgisayar basina gecebilirsem foto paylasacagim.

Kv ler burada yarin gidiyorlar. Simdi o icerde tv izliyor ben uyuyorum:) ne bicim gelinsem dimi. Ama napiim cok yoruldum.

Bu arada idilden bahsedeyim: bakici yaninda yatmaya basladi. Sadece emzirmeye kalkiyorum. Daha iyi uyuyorum. Gunduz adam gibi emmiyor hala.emerken nereye saklanirsak saklanalim doruk bizi buluyor ve dorugun sesini duyar duymaz birakiyor emmeyi:(. Zaten sutum bu sayede iyice azaldi. Gun icinde surekli abinin saldirisi altinda:) otururken itip yere dusuruyor. Ama yinede bayiliyor doruga. Ayakta durmak en guzel oyun onun icin. Sanirim yurutec alacagim dayanamayacagim. Vs vs. Aslinda yazacak vok sey var. Kv dedikodusu falan. Ama fazla tskilmayip kadinin yanina gideyim ben.

Opuyorum hepinizi ve kuzularinizi. Tebrikker icin ayrica tesekkurler.

11/12/2012 13:08:00

Duygucum Allah uzun ömürler versin Doruğa ailesinin hep yanında olacağı güzel yaşları olsun inşallahh

11/12/2012 13:15:00

Neclacım A,C ve D vitaminleri var multitabs ta. İlk doğduklarında küçük oldukları için vitagil diye karışık vitaminlerin olduğu bir damla kullanmıştık. Ama çok mideleri bulanıyordu onu içince. Sonra da multitabs kullanmaya başladık

11/12/2012 13:27:00

Zeynep ve nejla tesekkurler:)

Nejla multitabsla acd3 ayni icerik olarak. Bende multitabs veriyorum. Dorukta sahiplenme olayi cok var. Kendioyuncaklarini idile vermiyor mesela elinden aliyor. Ama kardesine kitamayip gidiyor ona idilinkileri veriyor ki onlarda dorugun eskileri. Mesela hamur,lego,kalem , puzzle ve arabalarini elletmiyor. Ama ses cikaranlari kardesine veriyor. Birde hadi kalemin birini de kardesine cer dedigimde kendi secip veriyor ve hatta ona gosteriyor nasil cizecegini:) sanirim sukretmem lazim doruk konusunda. Kardes kiskancligini minimum duzeyde yasiyor

11/12/2012 13:29:00

Masal'a multitabs kullanmaya başladığımızdan beri iştahı çok açıldı. Geceleri sorun oluyor işte :( biberon istemiyor, doyuracak kadar sütüm gelmediği de oluyor. Haliyle ağlayarak uyanıyor :( 

11/12/2012 13:40:00

Oh be accık canlanmışız tekrar, hadi doldurun sayfaları kızlar, yetişemeyeyim, hergün merakla açayım nurtiyi :))

Ben en baştan beri multivitamin verdim, bir de vermeseydim nasıl olurdu acaba iştahımız ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...