MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/12/2012 13:58:00

Aysegülcüm gece yatmadan önce muhallebi falan versen biraz daha tok tutar belki. 

ahh özlemcim bu bıcırıklardan sonra performans düşüklüğü yaşıyoruz :) hamileyken iş güç yok oturuyoduk şimdi peşlerine koşturmaktan vakit olmuyor. 
İnci emeklemeye başladı yere koyunca hoop bi bakıyosun gitmiş :) duru emeklemiyor ama inciden hızlı ilerliyor. Top gibi yuvarlana yuvarlana gidiyor :))

11/12/2012 14:03:00

selam herkese
benimde emzirme maceram bittiğinden şimdilik yemeklere asılıyorum
bugün sabahın 6:30 unda kahvaltı yaptı misal.biberonla sütü az içtiğinden aç kaldı tabi.allah ne verdiyse veriyorum artık.3 ana öğün aralarda da meyve yoğurt falan doyurmaya çalışıyorum  oğlanı

11/12/2012 14:22:00

Evet geceleri muhallebi vericem artık yatmadan önce. hazır iştahımız açılmışken :))) 

Gece emmesi taraftarıyım elbette. ama sütüm az geldiğinde doymadığı için ağlıyor ve uyanıyor. Ama karnı doyduğunda hemen uykuya devam... :) sütümün sıkıntılı olduğu anda destek olarak biberonla veririm dedim bir kaç kez ama yok almadı, hatta biberon verdiğimi anlayınca daha da bastı feryadı :))

11/12/2012 14:44:00

Ayşegülcüm bu aydan sonra gece beslenmesine çok da ihtiyaçları yok aslında, yani psikolojik bir bağımlılık olarak gece emmek istiyordur, doymadığından aç olduğundan değil, biraz da alışkanlık haline getiriyorlar, gece kalkıp emdikçe seni yanında hissedip rahatlıyor belki de, aman aç kalıyor diye düşünüp üzme kendini :)

11/12/2012 15:02:00

Gerçekten mii.. Özlemcimm bak bir kez daha rahatlattın beniii :) sütüm yetmiyor gece aç kalıyor yavrucak diye üzülüyordum ne zamandır. o zaman çok rolcü bu cadıı.. ama ilginçtir uykusunda bir anda ağlamaya başlıyor :( gözler de açık değil. emziğini veriyorum onu da atıyor :/ Ben acıkıyor diye düşünüyodum bak :) oh be :) 

Bu gece yatmadan bi muhallebi yapayım kızçeme. 

Bu arada cumartesi günü kivi+muz püresi verdim, ve akşam da bal kabağı püresi. Pazar günü çocuk dakika başı pırttt! ladı desem yeridir :))) ay kıyamam, hangisi gaz yaptı acebe :)) 

11/12/2012 15:07:00

:)) valla benimki hep öyle, ne versem pırt pırrt hatta pırrrtttttt :)) gazlı bıdıklar ;)

11/12/2012 15:10:00

ay sorma yaa :))) hadi benim kucağımdayken neyse, anlıyorm. ama başkasındayken her defasında, "eyvah, doldurdu senin kız altını" dediklerinde, hele ki dışarıdaysam saniyede nerde alsam altını diye düşünürken, bir yandan da toto koklama çabalarına giriyorum :)))

11/12/2012 15:11:00

ayşegül bal kabağı ve kivi süper bağırsak çalıştırır ondan pırtlamıştır kuzucuk
bende akşamları muzu kendi sütümde ezip yediriyorum.epey tok tutuyor

11/12/2012 15:13:00

muzu kendi sütünde mi? oh maşallah... Denemedim bak onu ama sanırım bende muz ezecek kadar süt çıkmazmış gibi geliyor. bi deneyeyim :) 

11/12/2012 15:16:00

buzluktaki sütlerden ayşegülcüm.tıkanma huyu olmadığı halde sırf muzda tıkanıyor çınar

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...