MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/20/2012 07:59:00

günaydın aycicim
ishal yapar diş kızlar.hemen cıvırdı defnenin kakasıda

09/20/2012 08:23:00

Günaydın nurtinin güzel anneleri 

yeni grup kurulmuş süper olmuş :)) 
Özlemcim Özde'miz aynı sen valla şimdi de çok benziyor zaten ama bebeklikte aynıymış :) 
Ayşegülcüm bizim kızlarda da ishal olmasa da günde 3-4 kez yapıyor kakasını. Dişlerden oluyormuş. 
Banucum bizim de 3-4 aylıkken başlamıştı salyalar, dişetlerini kaşımalar ama henüz çıkmadı :) yakında çıkar herhalde bizim de. 
Neclacım temizlik zor ya 2 çocukla. Kolay gelsin sana da. 
Hülyacım nerelerdeysin yaa. gerçi bir süredir buralardasın galiba ama ben yoktum :)) 

Biz de 17 sinde 6 ay aşılarımızı olduk. 1 tane ağızdan, 1 tane bir bacaktan, 2 tane diğer bacaktan. İlkinde sesleri çıkmadı ama 2 ve 3. aşıda kıyamet koptu. İnci biraz ateşlendi akşam. Huysuzlardı biraz da calpol verdim bende. 
Duru 65 cm 6660 gr, İnci de 70 cm 7250 gr olmuş :) 

Bir de birşey soracağım size ya. Bİldiğiniz tanıdığınız iyi bir çocuk göğüs hastalıkları doktoru varmıdır ? 

09/20/2012 09:27:00

İyiyim banuşummmm uykusuzum çok :)) Sen nasılsın, duru prenses nasıl?

Hülyacımm sana da günaydınlar :) bu diş çıkarma dönemleri oldukça sıkıntılı geçecek sanırım :( 

Zeynepcim hoşgeldin, nasılsın :) bizim de aşılarımız 24ünde. ama 2 aşı dedi 2 bir bacak 1 diğer bacak. ama ağızdan aşıdan bahsetmedi :/ Alla alla... ağızdan yapılan ne aşısı ki, onu bir sorayım bakalım.. Offf o kıyametler bizde de kopacak belli :( Hmm benim bildiğim dr. yok malesef :( 

09/20/2012 10:45:00

ayşegülcüm bizim aşılarda pazartesi günü.sabah dr a kontrole gideriz dönüşte de aşı için sağlık ocağına uğrarız

09/20/2012 11:06:00

aynen bizim de öyle olacak :)) stresi fena geriyor beni valla.. 

kızlar bu arada bi yazı okudum paylaşmak istedim;

Ben yanımda yatırıyorum herşey iyi güzel de ilerisi ne olacak :( ben bi uyku arkadaşı alıp onla uyumaya alıştırmam lazım sanırım :( ama yanımdayken de çok huzurluyummmmmm :))

09/20/2012 11:17:00

ben yanımda yatırmadım hiç.atesli oldugu zamanlar hariç.çunku o yanımda oldugunda ben uyuyamıyorum:) ama yinede uyku problemimiz var.uyku arkadası işini ciddiye alsam iyi olacak.Doruk yuzune bile bakmamıştı bakalım kız ne yapacak 

09/20/2012 11:37:00

Hoşbulduk aycimmm iyiyiz işte kızlarla uğraş dur :))  Ağızdan yapılan aşı yanılmıyorsam çocuk felci içindi... 

Ben de hiç yanımda yatırmadım. Zaten yatırmaya kalksam yatağa sığmayız :)) Ama istemiyordum yanımda yatırmayı zaten ayırması zor olur diye. İyi oldu böyle. Uyutup yatağa koyuyoruz. Uyanınca mamasını verip uyuyunca yine yataklarına :)) 

09/20/2012 11:37:00

Allah belasını versin bu yeni yönetimin!!! biliyolar bebeğimden dolayı evime yakın yerde görev almak istediğimi, beni manisa' nın bi ucuna görevlendirmişler lanet olsun!! Sinirimden her yeri dağıtasım var offff...

ay Duygucum sana cvp yazacaktım ama varya saniyede beynime kan sıçradı, bende MAsal' a bari küçükken uyku arkadaşına alıştırayım istiyorum bakalım sevecek mi :) 

09/20/2012 11:42:00

Aaa neden öyle bişey yapmışlar yaa. Bilmiyolar mı sanki senin küçük bir bebğin var. Allah göstermesin hastalanabilr ne bileyim yanında olman gerekebilir. Niye böyle zorluk çıkarırlar hiç anlamam. Ben bile sinirlendim vallla :(

09/20/2012 11:43:00

Beşik Masal a küçük geliyor, bi oyun parkı alıp aynı odada ayrı yatakta yatırayım bari :( odasını ayıramam şimdiden. ağlar duymam falan, uyanınca da uyumuyor hemen. dün gece 5te bir uyandı 7 gibi zor uyudu. leyla gibi oldum..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...