MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/13/2012 14:57:00

Araba koltuğu 9 kg üstü için, ama bizimkinin o kiloya ulaşmasını bekleseydik epey beklemiş olacaktık, aldık gittiii :))

11/13/2012 15:16:00

Valla kızlar oğlumun dershaneden çıkmasını beklerken sızleri okumak çok keyıflı oluyor fakat kendımı öyle bor kaptırmısımkı yanlış yere parkettıgımı guvenlık gorevlısı gelıp uyardığında farkettım:) neyse bır an önce yazıp eve gıtmem lazım oğlum gelmış anne kıme Msj yazıyon deyıp basımda beklıyo :) maden suyunu dırek açıp damlalıkla doğduğu gıbı ağzına damlatıyorsun ınanın kım denedıyse dua edıyor bende dahil :)

11/13/2012 18:25:00

Selam kızlar bugün uğrayamadım pek. Bi ara baktım yazdıklarınızı okudum ama ben yazamadım :))

Kızlarla uğraş, yemek yap, pazara git gel akşam oldu valla :)

Özlemcim Özdemizin cicileri hayırlı olsun. 

Hülyacımm güzelmiş et tarifin ben de yapayım bari :) 

Ayşegülcüm eşinin kıyağı iyi gelmiştir sana :) 

Yoksa bak millette ne kocalar var hanımının sabaha kadar uyuması için kızının yanında yatıyor diye söylendn mi :))

Özlemcim emsal gösterilip birçok anneye yardımcı olacaksın galiba :))

öperim hepinizi 

11/13/2012 18:31:00

herkese iyi akşamlaar :)

kıyak çooooooooook iyi geldi, şu an çalışma odasındayım. o da bulaşık makinasını boşaltıyor :)) bir yandan da MAsal' a laf atıyor onu da oyalıyor oh be :)) kaçak geldim buraya da, görse bi ton laf söyler :)))

Ben bu tasarımı hiç bitirmeyim Özlemcim haklısın :))) ürünleri bende bi araştırayım :) Yaw Özdiş yine iyi maşallahı var, Masal uçacak nerdeyse :)) 

11/13/2012 19:48:00

özlem hayırlı olsun mama sandalyesi de oto koltuguda.idil 1 aydır abisinin koltuguna terfi etti.ana kucagında oturtamamıstık ama bunda daha iyi.abiye de 9-36 koltuk aldık.şimdi arabanın 2 tarafında 2 koltuk.bakıcı yazık ortada gidiyor.brde esim ısrarla ona da kemerini baglatıyor.hareket edeimyor kadıncagız:)

ayşegül kolay gelsin.bencede uzatabildigin kadar uzat:)

11/13/2012 20:06:00

Ayy ben geldim ama nasıl geldim birde bana sorun.. Daha şimdiden pert durumdayım. Basım ağrıyordu az önce bir parol attım artık :/ bu oğlan her gecen gun daha da yoruyor beni yahu.. İki gündür mama sandalyesine koyup mutfakta oyalansın bende isimi halledeyim diyorum ama avaz avaz bağırıyor basından ayrıldığımda.. Yemek yaparken stres oluyorum resmen bagirmalari yüzünden. Ev zaten aldı basını gidiyor. Hafta sonu yatılı misafirim gelecek Bursa'dan :/ Allah'tan temizlik icin yardımcı gelecek te o ısı dusunmekten kurtuldum. Ama ortalıkta fena dağınık :/

Bizim sipahin aksam uykuları da bozuldu :(( normalde uykuya kolay dalardi simdi 1 saat uğraşıyoruz en az :( bazen saat 10 Yada 11 e kadar uyumuyor :(( gece sık sık uyanıyor :(( falan filan.. Dertliyim anacim dertliyim :))

Düzelecek birgun insallah.. Hala ümidim var :)) birde bugün Zeynep in yaptıgı gibi elmayı haslayip vereyim dedim ama olmadı :D sevmedi bocuk öylesini :)) ogurdu falan bende bıraktım zorlamadım :)) yarın yine eski usul suyunu vericem yine kararıyor falan ama napayim başka türlü yemeyecek sanırım.. Simdi yine zar zor uyuttum. Umarım gece rahat gecer.. Daha utu yapıcam simdi.. Saat 10 oldu bile :((

11/13/2012 20:20:00

nese idilde aynı.resmen gunun yarısını mızıldayarak ve aglayarak geciriyor.oyalayamıyoruz kızı.surekli kucakta olacak falan.fenalık geliyor haklısın.

zaman zaman.hepzi zamanla duzeliyor korkma:))

11/13/2012 21:31:00

Necla, süeda ismi söyleyince dönüyormu?

11/13/2012 21:40:00

Hımmm peki cücününannesi :)) ama biraz da ismiyle hitap et annesi, kendini tanısın, ayrı bir birey olarak hissetsin kendini ;)

11/13/2012 21:44:00

Kızlar iyigecelerr:)

Zeynepcim bayılıyorum sana herkese özene özene tek tek yazıyorsun. Yani cevap yazarken bile disiplinli ve olumlu ZEynebimiz. :) Bende taşınma telaşı iş güç vs durumları... Acaîp bir trafik. Sabah dublajın vardı Masalıda götürdüm. Öğlen eve uğradık. Yavrum azıcık uyudu emdi. Hop tiyatroya toplantıya... Alıştı çocuk da herhalde ne biliym. Vicdan azabı çekiyorum böyle günlerde, ama hiç değilse gözümün önünde elimin altında koynumda çocuk... Kimselere bırakamam gibi geliyor. Aklıma Banuşum geliyor. Allah çalışan annelere güç, çelik gibi sinirler versin. Duygusal yükü çok ağır. Özlemciğim Özdeciğimin cicileri hayırlı olsun. Bu hayatta en sevdiğim Dr sensin. Ne güzel bi yerden bakıyorsun. Çokça ahlaklı bir hekimsin çok belli. Canımsın.

Katı gıda mevzularını dikkatle takip ediyorum. Bizim drumuz 6. Aydan sonra başlatıyor. Sütüm yetiyor yarıyor inşallah, bilmiyorum... 19unda kontrol var anlayacağız.

Benim evin Hâli de perişanlık Neşem. KV- KP var üstelik bu gün artık yemek filan yapamadım. Serdim iyice, yok öyle bi vakit. Ne yiyip içtiler bilmem. Yarına Allah Kerim. Napiym gece 10 da döndük zaten eve... Oğ yine fil oturdu gözüme üstün ben.

Öpüyorum herkesi..........

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...