MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/13/2012 21:49:00

Ah canım Yoncacım, çok teşekkür ederim, kızardım bozardım hatta şımardım :))) Allah kolaylıklar versin, yeni eviniz mutluluğunuza mutluluk katsın, öpüyorum Masal kuzumu da, iyi geceler...

11/14/2012 05:13:00

Günaydın Hanimlar... Yine fena bir gece yasadık :(( aksam size uyudu yazdıktan sonra uyandı sonra yine uyuttuk falan derken sabaha kadar 10 kez kalktık yine neredeyse :// 12 den 6 ya duşunun artık. Saat basını gecti iki gecedir. Sabaha karsı bir şey farkettim gaz çıkarmaya çalışıyor :/ ikiniyor, sıkınıyor ama pirtlamayinca rahatlamıyor. Aksam uyumadan önce rezene verdim belki ise yarar dedik ama yaramadı..

Popodan rahat gaz çıkarması icin bir önerisi olan varmi?? Rahat pirtlarsa belki daha rahat uyur tabi bende :/

hafta sonuna misafir olayım olmasa neyse ama bedenen biraz toparlanmam iyi olacak :/

11/14/2012 09:02:00

Canlarım benim, hepiniz gelmişsiniz ne güzel.

Özlemcim benim canım doktorum :) mama sandalyeniz hayırlı olsun canım. Bol bol yemek yesin sağlıkla büyüsün inşallah. Bizim mama sandalyemiz de Chicco poly. Bende memnunum şimdilik. Camın önüne alıyorum kuzuyu , dışarıya baka baka yedirmeye çalışıyorum..

Neşem allah yardımcın olsun ya, uykusuzluk çok fena birşey. Bizim Duru'nun da dişleri çıkacak herhalde, gece sık sık uyanıyor işe zombi gibi geliyorum :( Birde sürekli kucakta olmak istiyor ve kendi başına oyalanmıyor :( İnşallah düzene girecekler. Küçük kuzularımız aslında, normal bunlar ama biz yoruluyoruz işte :(

Yoncişim benim yaa görüşemedik seninle, biz annemlerde kalıyoruz :( karşı tarafta değildik . Birde benim diş olayım çıktı Cuma günleri dişçiye gidiyorum. Yoksa aklımdasın hep, çok görüşmek istiyorum seninle. Ama sanırım sende müsait olamıyorsun. Lütfen ilk müsait olduğun zamanı bana bildir ben bir şekilde sana uyum sağlarım. Çok sağol beni anladığın için. Gerçekten onu bırakıp işe gelmek çok zor. İçimdeki hüzün geçmiyor. Hep başka iyi taraflarını bulup teselli etmeye çalışıyorum kendimi ama sabahları bana gülerken, cilveler yaparken, en sevimli hallerini takınırken onu bırakıp işe gelmek bana zor geliyor gelecekte.

Duru'yu 10 gündür ben yıkamıyorum. Ananesi yıkıyor, akşam daha serin oluyor diye :(( Yazsam uzar bu üzüntülü haller.

Zeynepcim, atom karınca annemiz :) allah kolaylık versin sana da :)

Neclacım bence de ne olursa olsun ismi ile hitap etmeye çalış, bilsin ismin :) Asudecikte küçük ya, çok haklısın zor oluyor sinir ediyor seni ama o da anlayacak yaşta değil. O yüzden iki çocuğu olanlara allah sabır versin işiniz gerçekten çok zor. Ya annelik dünyanın en güzel şeyi ama zorrr. Bedene verdiği yükü değil asla ruhuna verdiği yükü çok zor. Ama ne olursa olsun onlar cannn cannnnn.....

11/14/2012 09:07:00

Neşecim benim arkadaşımın bebeği çok gazlıydı. Hindistan cevizleri varmış ama bildiğimiz toz şekli değil. Top top oluyormuş. Aktarlarda bulabilirmişsin. Onlardan alıp kendin biraz rendeleyip sütüne karıştırıp verebilirsin. Benim arkadaşım bu şekilde çok rahat ettiğini söylemişti. 

11/14/2012 12:49:00

Selamlar kızlaar :)

Yoncamm eviniz hayırlı olsun :) çoooooook mutlu çok güzel günlriniz olsun inşallah :)

Dün gecemiz bizim de faciaydı. Saat başı uyandı. 9 gibi banyo yaptırdık, rahat uyur diye ama 01:20 de uyudu cadı, 02:30 da geri uyandı :( kaynını da doyurup uyuttum rahat uyusun diye ama nerdeeee... Rahatlık sağlayacak tüm etkenler bizde geri tepiyor :)

Hindistan cevizini bende duydum, bir de kimyon derler ama :/ 

11/14/2012 13:24:00

Selam kizlar.. Valla kabiz mı bilemiyorum çünkü uzun zamandır geceleri kakasini yapmaz. İkinip sikinmasi gaz gibi geliyor. Gunduz yapiyor kakasini 1-2 kez falan genelde. Bu ek gida meselesi etkiledi sanirim. Havuc suyu veririke icine zeytinyagi da koyuyorum halbu ki hem Vitamini hemde kabizlik icin ama ne bileyim iste .. Sizin dediğiniz hind. Cevizini biliyorum muskat cevizi. İlk aylarda kullanmıştım ama suan yok evde. Kuru kayısı kaynatiyorum simdi cezvede. İyice yumusasin vericem biraz aksam. Belki iyi gelir :/ biraz da rezene veririm yine. Kakasini da hafif kendini sikarak yapıyor zaten. Demir e başladığımızdan beri vardı bu durum ama geceleri bu kadar zorlanıyordu... Bakalım bu gece nasıl geçecek :) AyCiimm sen Masal in ufurum meselesi icin gitmismiydin doktora?? Ayciimm Banucum Ankara'ya gelin ay sonu burda Özis de gelecek hep birlikte oluruz . Necla sende atla gel

11/14/2012 13:33:00

Yok Neşemm gidemedik, bi dr. abimiz ilgilenecek MAsalla, acelemiz yok dedi, onu bekliyoruz. Önemli birşey değil dedi, rahatlattı bizi ya bakalım. 

11/14/2012 13:51:00

İyi bakalım bende kacirdimmi acaba dedim.. Önemli değildir canım merak etme.

11/14/2012 14:44:00

Yapılabilir Necla, 6 yaştan önce yarım doz yapılıyor

11/14/2012 16:00:00

ben geldimm :)

duygucum valla iki oto koltuğu çok yer kaplıyor gerçektende. Başka kimseye oturacak yer kalmıyor :) mecburen takıp çıkarıyoruz ama tak çıkar tak çıkar zor valla ya :)
Yoncam yaa güldürdün beni akşam akşam :))   biraz da sizler sayesinde böyleyim sanırım. elimden geldiği kadar olumlu olmaya çalışıyorum. Biraz da mecbur hissediyorum bu konuda kendimi. Çünkü ben mutsuz olduğumda yüzüme hareketlerime çok fazla yansıyor elimde olmadan.Yoksa benimde hayatım güllük gülistanlık değil valla... Bakma burdan gamsız gibi görünüyorum ama işin aslı öyle değil aslında. çok sıkıntılı zamanlar da geçirdim hamileliğimden bu yana.
neşecim bizde kimyon çok işe yaramıştı. ılık suya katıp veriyordum. bazen de çorbalarına katıyordum
banumm çok sağol allah hepimize kolaylık versin :)),

muckkss hepinize :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...