MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/15/2012 08:18:00

Günaydınnnnn canlar,

Nasılsınız, umarım herşey yolundadır. Ben bugün çok iyiyim çünkü bugünden sonra 3 gün kızımlayım. Zeynepcim yaşadığın sıkıntıları gruptaki herkes az çok tahmin eder çünkü hepimiz yaşadık. Zaman zaman da yaşıyoruz/ yaşıyorum diyeyim kendi adıma. Zaman zaman zerzenişte bulunsam da mümkün olduğunca unutmaya ve genel halime yansımasına engel olmaya çalışıyorum, Ah ahhhh bir toplanabilsek görüşebilsek o kadar güzel olacak ki. Tüm sıkıntılar uçup gidecek....

Hepinizi çok öpüyorum, yavrularınızın yemeklerini güzelce yediği, bol bol uyuduğu, kendi kendilerine oyalandıkları güzel birgün diliyorum :))

11/15/2012 08:21:00

Banucun önce benim güncele sonra da mesaj kutuna bakıver :))

Herkese günaydınlarrr...

11/15/2012 08:50:00

Canım Özlemim baktım kuşum :) Hepiciğini de kabul ettim :)) Tekrar çok teşekkürler Özlemim.

11/15/2012 09:22:00

Günaydın .. Ama yuh bana Tunaydin vakti gelmiş bile. Bugün ev temizleniyor bide doruk sabah uykusuna dalmadı gitti uzun sure falan derken anca geldim.. Gece önceki iki geceye göre daha iyiydik. 10 kez degil 5 kez kalktık :)) Banucum Özisim sizler nasılsınız???

11/15/2012 09:38:00

Neşecikkkkk, hoşgeldin canım. İyiyiz canım benim. E bak ne güzel inşallah daha da düzene girecek. Benim Duru'da bağırarak uyanıyor, emiyor biraz mızmızlanıyor sonra uyuyor :( Birde hep kucak istiyor, mız mız :( Bu dişler iyi hoşta çıkana kadar okuyor bebişlerin canına :((

Kolay gelsin canım sana, ohhh mis gibi olsun evin :)

11/15/2012 09:57:00

Ayy cidden mis gibi olacak benimde psikolojim düzelir biraz böylelikle :))))

O kucak isteme, mizmizlanma olayı bizde de mevcut be canım.. İdare ediyoruz bir sekilde artık takmamaya çalışıyorum ama uykusuzluk tahammül sınırlarımı baya aşağı çekiyor :/ bu günümüze sukur :)

11/15/2012 10:05:00

Haklısın Neşecik yaa, uykusuzluk çok zor oluyor. İşte bu yüzden işyerinde ister istemez dikkatımi toplayamıyorum :((

11/15/2012 10:13:00

Normaldir canım.. Ben bu uykusuzluk sonrası birde is düşünemiyorum suan açıkcası. Kayseride olsaydık bu ara ose başlama döneminde olacaktım :))) 5-6 ay olsun adam akıllı emsin sonra baslarım diyordum da bu uykusuzluğu hic hesap etmemiştim :)) herhalde pc basında uyurdum :))

11/15/2012 10:27:00

:)) allahtan ben henüz uyumadım :))

11/15/2012 12:32:00

Selam kızlar 

Banucum dediğin gibi en iyi  bizler anlıyoruz birbirimizi. Zaman zaman oluyor işte endişe, gelecek kaygısı gibi şeyler. Ama sizlerin varlığı gerçekten de şans benim için. İyi geliyorsunuz bana :))) 
Neşem inşallah daha da düzene girecek uykular zamanla. 
O kucak isteme ve mızmızlık bizde de var özellikler Duru'da. İnci'yi uyutup yatağına koyuyoruz. Uyandığında almıyoruz hemen uzun süre kendini oyalıyor ellerini ayaklarını falan inceliyor. Konuşuyor kendi kendine :) Duru uykudan uyanırken bi saç baş yolma seansı var sonra ağlamaya başlıyor almadıysan bittiğinin resmidir :)) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...