MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/15/2012 13:28:00

Ahan da kilit nokta: gelecek kaygısı, endişe :((( Haklısın Zeynepcim. İyi ki sende buradasın...

Aaaa Duru'da da başladı saç yolma :( bende korkuyorum bu kız hırçın mı olacak sinirli mi olacak diye :(( Babası anasına çekmiş diyor. Ama anası evde temizlik yaparken temizlik bittiğinde yemek yapmaya çalışırken hatta yemek bittiğinde ütü yapmaya çalışırken kocası"ya Banu bana bir elma getirir misin" dediğinde o pozisyona geliyor :)) Kim gelmez allahaşkına :)) Ama hakkını yemiyim kocamın :) her zaman böyle değil :))

11/15/2012 13:37:00

Hahahaha Banucum çok güldüm valla :) o durumda bende aynen öyle olurdum galiba hatta ekstradan elmayı kafasına fırlatabilirdim :P şaka bir tarafa onların yardımı çok iyi geliyor insana. Sğolsun benim kocamda çok yardımcı oluyor. 

Sinirlilik hali ikisinde de var. İnci de sinirlenince bir bağırması var ellerini titrete titrete :)) Duru da saç yolmakla başlayıp eller surata gidiyor sonra da ciyaklamaya başlıyor :) Babası da bu da annesi gibi herşeye ağlıyor diyor :P

11/15/2012 13:39:00

:)) çok güldüm, Zeynepçim Özde de senin kızların karışımı, her telden var bizimkinde ;) o elleri ayakları inceleyip kendini şekilden şekile sokma var, saç yolma daha doğrusu ön taraftaki iki tel saçın olduğu bölgeyi kazıyarak kaşıma da var :)) canı sıkılınca ya da uykusu gelince yapıyor, kaşıya kaşıya terletiyor kafayı, mis gibi banyodan çıkmış bile olsa vazgeçmez yine yapar, bir de o sırada gözler kısılıyor, kaşlar iniyor falan çok komik, tipik hareketi :))

11/15/2012 13:41:00

Kocalar da tipik :)) zaten kendileri kusursuzlar ya, benimki de kız sinirli sinirli vızıldayınca "asabiyeti kime çekmiş acaba" diye kıs kıs gülüyor ;)

11/15/2012 13:46:00

:))) Ama iyi birşey olunca da hemen kendilerine çekmiş oluyorlar. Biizm Duru güleryüzlü herkese gülüyor. Babası hemen bu kız aynı ben diyor :)) 

Ya sanki Duru'mu tarif ediyorsunuz :))) Aynı benimki de. Birde tırmalıyor her yeri. Hafifiten tırsmıştım nasıl birşey çıkacak ortaya diye :)) Ama okuyunca sizinkileri de demekki her bebek yapıyor bunları dedim...

11/15/2012 13:49:00

Öyle canım yaa, aşağı yukarı her bebek aynı şeyleri yapıyor da bazıları bir takım hareketlerde yoğunlaşıyor :) yok benim kocam kötü de olsa bazı yönlerini kendine benzetir, mesela gece bozuk uyku düzeni, bebekken aynen öyleymiş kendisi de, o konuda dürüst davranıyor aslında :))

11/15/2012 13:50:00

İdilde bas sac yolucu. Bana donuk kucagima almaya korkuyorum resmen. Cok canimi yakiyor. Kendi sacini da uyurken cekiyor. Abiside boyleydi bunun:)

11/15/2012 13:57:00

Aferim o zaman Özde'nin babacığına :))

Ya Özlemim benim kızın kuşunda doğdundan beri 3 kere mantar oldu :((( Şimdi yine öyle. Trovocort verdi doktoru. Islak mendil kullanmıyoruz, prima kullanıyoruz. Altı hala pamuklu su ile siliniyor. 3 saatten fazla bez altında kalmıyor ama niye oluyor hep :(( Kıpkırmızı ve cıvığa yakın pütürlükler var :(( Kremi sürünce hafifliyor. Geçmzese eğer doktoruna götürücem. Sizin kızlarda da oluyor mu? Normal birşey mi acaba :((

11/15/2012 13:57:00

Hamileliğimizden beri o kadar çok şey paylaştık ki bebeler de çok benzedi birbirine :) 

Özlemcim bizim İnci çok deli yatıyor. Yatağa koyuyoruz sonra bir bakıyoruz ki oturur gibi yatıyor. yada baş aşağı dönmüş oluyor :) O konuda Hakan da kabulleniyor aynı benim gibi yatıyor diye :)
Uyurken saçla oynama bizde de genetik bir durum. Abim öyleymiş şimdi onn oğlu da öyle uyurken illa birinin saçıyla oynayacak. Hiç kimseyi bulamazsa kendi saçını çevire cevire uyuyor :) 

11/15/2012 14:00:00

Bence de Özlemcim :)) İnşallah daha uzun seneler de paylaşırız. (Daha çok güzellikleri tabi ki )

Aaaa Duygucum Duru da öyle. Dün o kadar canımı yaktı ki refleks olarak Duruuuu diye bağırırken buldum kendimi ve çok üzüldüm :(( Ama tam kilit noktalardan tam dibinden çekiyor. Çin işkencesi gibi. Ay ben çok üzülüyordum ama oluyor demekki bebeklerde.... 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...