MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/15/2012 14:05:00

Ahanda benimki uyandı, elleriyle ayaklarıyla oynamaya başladı, hiç sesimi çıkarmadım daha :)
Banucum geçmiş olsun canım, ne kadar korusan da oluyor bazen, Travacort iyidir. Başka cilt problemi yok değilmi, bir de ağzında da yoğun pamukçuk oldumu hiç?

11/15/2012 14:06:00

Uzulme banu. Abide boyleydi. Cidden cok canimi yakiyor ve bende ciglik atiyorum istemeden.

11/15/2012 14:31:00

Sağol Duygucum.

Özlemcim yok. Sadece o bölgede. Ağzında da pamukçuk olmadı. 

11/15/2012 15:24:00

Banucum bizim kızlarda da oluyor arada tam poposunun arası kızarıyor üst tarafta da hafif oluyor. Bzde sürekli yıkıyoruz kaka yaptığında silmiyorum pek fazla. ama yine de oluyor. Ben yediği gıdalardan dolayı pişik oluyordur diyordum. Mantar hiç aklıma gelmedi. Nasıl oluyor mantar olduğunda :/

11/15/2012 15:27:00

Sac çekmek ve tırnakları ile yolmak mı.. Benim oğlan sizin kızlara 5 basar :()))) fena halde yolariz.. Saçlarımı artık neredeyse hic salmıyorum ;( yüzü bana dönük oldugunda ille bir tırnak darbesi alıyorum ;)) bizim oğlan biraz şiddet yanlısı :))))

11/15/2012 15:37:00

Zeynepcim ufak ufak sulu kabartılar oluyor  :( Dediğin gibi kıpkırmızı oluyor :( Katı gıdalara başladıığında olur dedi doktoru. Kakası anne sütü kakası gibi olmaz daha asitli olur dedi. 

Neşecik desene hepimizinki böyle :)

11/15/2012 16:06:00

hmm bizimki pek öyle sulu gibi değil ama biraz takip edeyim bari öyle olursa aklımda olsun en azından

geçmiş olsun Duru cuğuma da kıyamam ben ona :( iyileşsin hemencikk

11/15/2012 16:10:00

Özlemcim birde sana birşey soracaktım yaa. Ben elmayı haşlayıp veriyorum ya. Suyuna 1-2 karanfil atsam problem olur mu ki ?

Neşem zaten Doruk paşamın saçlar maşallahlık :)) kendininkini çekmeye kıyamayıp seninkileri çekiyordur :))

11/15/2012 18:41:00

Zeynepçim valla karanfilin bebeklerde yararı veya zararı ile ilgili çok bilgim yok, ama zararlı olduğu kanıtlanmış birşey olsa bilirdim :) bence birşey olmaz, dün ben de yaptım elma hoşafı, ben tarçın koymayı düşündüm ama koymadım, önce saf haliyle bir yesin de göreyim diye, hatta belki dövülmüş ceviz de katılabilir puro haline gelmiş elmanın içine :)

Neclacım mercimek çorbası cesur bir deneme olmuş, ben de istiyorum o güzel tadı biran önce tadmasını ama o kadar cesaretim yok henüz ;)

Benim kızda da ek gıdaya başladıktan sonra hatta yumurtaya başladıktan sonra poposunun arasında kızarıklık olmaya başladı, özellikle birkaç gün üst üste yumurta verirsem artıyor, bugün yine var :( ek gıda alınca tabi değişiyor gayitanın özelliği...

11/15/2012 18:42:00

puro değil püre :))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...