MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/15/2012 19:07:00

Anlarız o kadarını be canım :)) senin cadının tiryaki olacağı yok ya :)))

11/15/2012 19:51:00

Özlemcim tarçın bende düşündüm ama koymadım. Ama sen düşündüğüne göre rahatlıkla koyabilirim :))

popodaki kızarıklık yumurtadan mı oluyor ki. Ben hergün yarım yumurta sarısı veriyorum. Kızarıklıklar bazen artıyor bazen azalıyor. şu aralar azaldı gibi. Yumurtayı iki günde bir vereyim bakayım düzelecekmi.

11/15/2012 20:39:00

Her yer koli ve Masal ın gazı var. Son 48 saatimizin özeti budur. Yeni evde p c yi hep açık tutucam. Gelicem gidicen yazıcım. Aaa özlüyorum canım sizi:) T aşınma pazar sabah.... Haydi bakalım hayırlısı inşallah ... Öpüyorum hepinizi. Canlar....

11/15/2012 21:18:00

özetle durum vahim diyorsun yani :)) yaz tabi biz de seni özlüyoruz:) kolay gelsin şimdiden. Bu arada nereye taşınıyorsunuz ?

11/15/2012 21:52:00

Ben de veriyorum mercimek çorbası, ki bugün yedi Begüm. :) Gaz yapmadı gibi. Zaten çok hareketli ve dr.un dediği doğru artık çabuk gaz çıkarıyor bu yüzden. Ben baharat, acı ya da ağır geleceğini düşündüğüm gıdalar dışında çoğu şeyi az az veriyorum :)

Gaz sıkıntısı yaşayan bebişlere geçmiş olsun annelere kolay gelsin. 

11/16/2012 08:57:00

Günaydınlaar,

kabuz gibi bir gece geçirdim. Baş ağrısından delirmek üzereydim, ağrı kesiciler banamısın demedi. Eşim Masal'a baktı bir müddet ama hatun beni istiyor :) Başıma dikilip Annnnn diye bağırıyor :D gece de mız mız mız bi rahat uyutmadı :( Neyse ki şimdi hafifledi ağrı.

Ayyy bu arada o kızarıklık yumurtadan mı kii, MAsalda da oldu, eyvah dedim pişirdik çocuğu.. Asidi alınmış Zeytinyağı sürdüm altını alırken, o toparladı hemencik. 

Rüyamda da Masal' ın bi dişi çıkıyordu :) Hayırdır inşallah, çok takar oldum kafaya :)

Bu arada Mercimek çorbası bende vermiştim ama çorba sebze ağırlıklıydı. Ben mercimek çorbasına soğan,patates,havuç,brokoli,ıspanak,kabak,sarımsak vs de koyuyorum. 
Geçen gün ayva haşladım verdm,püre yapıp. Çok sevdi :) 

Neclacım, aman bizim nazarımız daha çok değiyor. Umarım eski iştahına kavuşur süedacık :)

Özlemcimm bende sana bi soru sorabilir miyimm :) Masal gözlerini çok kaşıyor, bazen sinir olup bağırıyor hatta. yıkıyorum sürekli kaşınmaya başladığında. 5-10dk geçiyor sonra tekrarlıyor. Ama gözünde yaşarma, çapaklanma vs yok. Alerjik bir durum falan değildir dimi :/ 

11/16/2012 09:36:00

Sağolun dostlar. İki dak. Tlfdan bi bakiym dedim. Maşallah uyuyor KV başında nöbette...:) ablam gelicek biz koli yapmaya devam...

Zeynepcim Fenerbahçe'ye taşınıyoruz.

Bişey sorucam kızlar. Neşecim sende taşınma yaşadın bi el at:) Neclacığım sende aynı süreci yaşamışsın. Hakikaten ben bu çocuğu taşınma günü nasıl koriycam? Eşim derli masalın park yatağını yeni eve odasına kuriyö biz evi taşırken orda durun. Ablam derki otur oturduğum yerde el kadar çocukla gürültünün tozun inde işi ne. Bana gel eşya taşındın alışmıştı git. Yazık çocuğa... KV derki başında durman lazım eşyaların... Ben arada kelebek misali.... Ne yapmalı ne etmeli kızlar:((

11/16/2012 09:47:00

Merhabaaa.. Tunaydin diyeyim artık bu saatte :)) az evvel zar zor kakasini yaptı benim oğlan birde oyle bir taşırdı ki zar zor banyoya attık kendimizi :)) yıkandık , paklandik rahatladık şimdide uykuya daldık. Sanırım daha rahat uyur suan ;))

Aycimm o göz kasıma uyku ile ilgili olabilir mı??? Doruk gözlerini parçalar gibi kasır cok uykusu gelince ama!! Belki senin masal in da kaşınmadı belki masumdur :))

11/16/2012 09:56:00

Canım hosgeldin.. Valla yoncam ben tasinma aşamasında burda değildim ama olsaydım bu kadar zorlanmazdim herhalde. Senin en büyük avantajım sehir degisikligi yapmiyorsun :)) bana sorarsan ablanı dinle ama kısmen :)) yeni evde önce masalın odasını hazırlayın sonra onu odasında emzirip uyutup aynı zamanda evle de ilgilenebilirsin. Evin düzeni, eşyaların düzeni senin istediğin sekilde olsun istiyorsan basında olman cok iyi olur. Masal la zor dersen ve evler yakınsa ablandan git gel de yapabilirmisin? Evin bir odası masalın olacaksa Yada yatacagi oda hangisi ise önce onu halledin bence daha rahat edersin!

11/16/2012 10:11:00

Aaa Fenerbahçe' ye mi gidiyorsun ne güzell :) Bizim bakıcımız da bu akşam oraya geliyor, oğlu orda asker, ordu evinde :) neyse, taşınmak zor iş. Allah yardımcıız olsun. Bence de önce Masal' ımın odasını hazırlasanız daha iyi, daha rahat edersiniz :) 

Neşem Masal uykusunu almış olsa bile kaşıyor, ama dediğim gibi bir rahatsızlık belirtisi de yok :) 
Oy o Doruk paşayı yirim ben :))) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...