MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/16/2012 10:29:00

Bişiy daha sorucammm... Sorma günümdeyim bu gün:) bakıcı ücretleri nedir kızlar. Bakıcısı olanlar ayıp olmaZsa yazabilir mi? Ayşegülcüm , N eşeğim TSK ederim. F. Bahçe gerçekten güzeldir. Sahile 2 dak evim. Park deniz yeşillik... M asal için iyi olacak. İst a gelince bendesiniz. Kuzuları salarız çayıra çimene:)

11/16/2012 10:32:00

Bizimki 500 TL'ye geliyor :) 

Fenerbahçe öyleymiş evet , ah gelmeyi çoook isterim çok :) 

11/16/2012 10:50:00

Gel tatlım gelll... Benim evim senin evin...:)

11/16/2012 10:59:00

O nasıl bi fiyat mış yahu! İstanbul için imkansız sanırım. Ben tam gündelikde ders verdiğim saatler için bir arkadaşımdan rica edeceğim. Masalı çok seviyor, şahane bir kadın... Daha doğrusu bir öğrencimin annesi ama arkadaşım da oldu zaman içinde... Yani aklımdan böyle şeyler geçiyor ama daha onun haberi yok. Kabul ederim onuda bilmiyorum. Ama o kadar iyi bir insan ve anne ki çok da istiyorum. Kızımı bir tek ona emanet ettiğimde içim rahat... Geçen ay sınav sürecinde hep yardımcı oldu. Ama profesyonel bir karşılığı olmalı ilişkimizin samimiyetinize bozmadan falan filan... Durun bakalım ne olacak...

11/16/2012 11:25:00

Aksama misafirim var yazilanlari okuyacak zamanim yok. Ama aksam okuyacagim:) bir foto paylasip gidecegim:) oto koltugunda uyuyan idil:)

11/16/2012 11:35:00

Seni de beklerim canım. Havanın güZel olduğu bi gün kap kızlarıda gel bana:) BU gün nırtideki bu aktif hallerimin sebebi masal bu arada kızlar... Memede uyuyor tam kalkıcam, gözlerini açıp gülüyor yakalıyor yine memeyi şap şap.... Bende yatağın içinde işte öyle keyf ediyorum... Ablam gelene kadar dinleneyim. Bi de iş yaparken özlüyorum çocuğumu ben...:( . Banuuuuu nerdesiiinnn:) . Rahatsızlık ben biraz. Mesela gazı vardı kuzumın ağlıyor bırakırmıyım? KV ben aliyö dedikçe hayır Efe'nin şimdi bana ihtiyacı var diye... Ne zaman rahatladı çocuk şimdi alabilirsin babanesi dedim. Beni deli sanıyor olabilir:) . Tuhaf bulduğunu biliyormuşsun deliliğe terfi etmiş olabilirim:)

11/16/2012 11:39:00

Telefondan yazınca yazamamışım:) siz anlamışsınızdır. Neşemden ders alıcam bu konuda:)

11/16/2012 11:39:00

:)) Allah şirinliğe bak. Maşallah :) oto koltuklarında uyumayı da çok seviyorlar. ama Masal hanım uykusu yoksa hiç durmuyor, kucağımda etrafa bakınsın istiyor cadı :) 

Neclacım hiç çapaklanma, yaşlanma, kızarma vs yok. sütümden damlatmadım da ılık su ile sildim. Bende gözlerine zarar vermesinden korkuyorum. Tırnaklarını da kesiyorum ama o nasıl oluyorsa ksiyor yine yüznü :( 

ah yoncam ah, dinlen, keyfini yap. nitekim ev taşıma yorucu iş. hem enerji topla acık :) Masalımı da kokla öp kocaman benim için :)

11/16/2012 11:51:00

neclacım bzide bi doktorumuza danışmıştık ama o kaşımasında gözü şişip yaşarmıştı, ondan kaşınmıştı. Tobraset almıştık çok iyi geldi o. ama sürekli kullanmak istemiyorum :) gözyaşını bi sorarım olmazsa ;) Teşekkür ederimmm :*

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...