MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/16/2012 13:39:00

Merhaba arkadaslar cok uzun zaman oldu yazamayali malesef

Arada neler yapiyorsunuz diye baktim yazdiklariniza ama yazamadim bir turlu

Hastaliklar malesef yakamizi birakmadi simdi biraz daha iyiyiz

Alyanin disler cok kasiniyor neler yapiyorsunuz dis kasintisi icin size sorim dedim merakla bekliyorum cevaplari ve gecen gun bir kitap okudum bu sebeb sizleri hic tanimasamda sizleri sevdigimi soylemek istiyorum :))

11/16/2012 22:27:00

@neclacım çıkarsın çıkarsın 1 yılda pek uzun bir süre en kötü ihtimal baharda buluşuruz:)

kızlar pek yorgunum:( Su mu içmedim ne yedim ne içtim bu gün bilmiyorum. Göğüslerim boşaldı. Bende dayandım tahine az önce, su da içip yatacağım. Yarın yeni evde temizlik var. Kadın gelecek. Başında KV duracak. Bizde Masal hanımla evde eşeleniriz. Çok iş var ve sıkıldım. Bi de drcuğum bişiy sorsam sana... Şöyleki; çok gazı olursa Masala sub s.lex veriyorum. Bu gecede damlattım birazda ağzının kenarına gelmişti. 5-10 dak sonra farkettim ki ağzının kenarları kızarmış hafiften. Ne olabilir bu acep? Sub S. LEX e ALARJİSİ Mİ VAR? Hiç bir yere değmeden mideyemi inmeli bu ilaç? Bi de bağırsak tembelliği filan yaparmı acaba? Gönül rahatlığıyla kullanabilir miyim? Ne sıklıkta? Öpüyorum herkesi.............

11/17/2012 07:19:00

Canlarim günaydın. Malum dün Cumaydi. Duru,temizlik derken nasıl gecti anlamadım. Dişçiye gittim kanal tedavisi yapıldı dudağım Rocky gibi :) şişti ve hala geçmedi doktora sormak lazım.

Duygucum ne tatli uyuyor kuzu,maşallah;)

Zeynepcim benim, cok sagol şimdi daha iyi söndüler kizarikligi gitti. Bende yumurta hergün vermiyim o zaman guzel doktorcum .

Yoncisim benim buradayım:) yeni evinde saglikla huzurla buyut kuzunu. Allah yardımcın olsun. Kızım olmasaydı gelirdim yapiverirdim herseyini:) arkadaslar arasında lakabım balerine çiftir:) Ama Duru DAN sonra kalmadi:) canı sagolsun kuzumın. Yoncisim tasinma telasin bitsin haber bekliyorum senden, luuutttfeeennn goruselim. Bizde gece çığlıkları ve ağlamalar devam ediyor:( cok üzülüyorum canı baya yanıyor herhalde. Dişler icin jel kullanan var mı? Rahatlatıyor mü gercekten?

Neşem yaa Allah nazardan saklasın Doruk cok tatlısı, o resim ne öyle:))) sabah sabah icimi aydinlatti. Seninde misafirlerin olacak dimi bugün. Allah yardımcın olsun Canim.

Kayınvalide, Orkun ve Duru uyuyor. Durucuk bu saatlere kadar asla uyumazdi. Hayirdir inşallah!

Hepinizi cok öpüyorum. İyi haftasonları hepinize.

11/17/2012 15:14:00

Merhabaa

herkesler iyidir inşallah.

duygucum maşallah idil'e çok tatlı uyuyor :)

Banucum geçmiş olsun. İyisindir inş. şimdi. Hiç sevmem ben de şu dişçi işlerini. Herkesler uyrken sende dinlenseydin ya biraz:)

Bugün bizim kızlar sabah 6,30 da uyandılar. Aradaki 1-2 uyanıp uyumaları saymazsak :) ama bu saat oldu inci 1 kez uyudu 1,5 saat kadar.ben de o arada ufaktan bir temizlik yaptım.  Duru da yarım saattir uyuyor... derken uyandı :D onun dışında gram uyku uyumadılar.

öperim hepinizi...

11/17/2012 16:50:00

Merhabalarrr,

İki gündür pek uğrayamadım, işte geldim buradayım :) sorularım birikmiş ;)

Ayşegülüm allerjik reaksiyonlar bu aylarda en çok besin alerjisi şeklinde kendini gösteriyor, o da ciltte veya bağırsaklarda bulgu verir, gözdeki de allerji gibi gelmedi bana, sanki biraz dikkat çekme veya kendi kendini oyalama, kendi bedeniyle uğraşma ihtiyacı gibi :) ama uzaktan ahkam kesmiş olmayayım ben yine de, çok uğraşıyorsa kontrole gidince göz doktoruna da bir göster, sonuçta onların uzmanlık alanı...

Yoncacım sab simplex olmasaydı biz ilk 3-4 ayımızı nasıl geçirirdik bilmiyorum, biz uzun süre kullandık hem de yüksek dozda :) cildi çok hassas kuzuların, o nedenle ilaç olsun besin olsun kendi salyası olsun ağız kenarlarında kızarıklık yapabilir hatta damlayı verdiğin kaşık metalse ondan da etkilenmiş olabilir ama yüzünde genel bir kızarıklık kabarma olmadıysa çok da sorun değil... gazsız ve sabsız günlerinize az kaldı canım ;)

Banuşum geçmiş olsun, benim de ihtiyacım var dişçiye, hamileyken çekilen dışımın yeri boş duruyor :(

Zeynebim uykusuz bunlar toptan, biz topluca bir yerde yanlış yaptık ama nerede bilemiyorum :)

Neşem misafir gunünmüş bugün, kolay gele...

Neclacım umarım iyileşmişsindir artık, öksürük bit yandan kızlar bir yandan yordular seni...

Pınar çok katılamasan da biz de seni seviyoruz :)

11/18/2012 14:43:00

Cancanlar nasılsınız bakalımm . Bugün kimsecikler uğramamış ya buraya :) 

Ahh özlemim nerede yanlış yaptık bilseydik iyiydi. Ama bilemedik işte artık geçmiş olaa :) 

Bizim bıcırlar artık iyice hareketlendiler. Arada yürütece koyuyorum günde 10-15 dk. ayakları güçlensin diye. Dört dönüyorlar valla. çok komik görünüyorlar :) çekmeceleri açma çabaları falan...

Bazen de ikisini yere bırakıyorum inci emekleyerek duru yuvarlanarak birbirlerinin yanına gidiyorlar. Bir süre konuşup gülüştükten sonra bir bakıyorum ki saç çekmeye başlıyorlar. iki tutam saçları var zaten :)) ahh ahhh çok kavga edecek galiba bunlar :D

iyi bakın kendinize. öpün koklayın minnakları benim için.

11/18/2012 21:38:00

selam kizlarrr ugrayamadim herkrs iyidir umarimm.

banusum cok gecmis olsun :( bn disciden cok korkarimmmm :((

ozlemcim dediklerinde olabilir bir rahatsizlik belirtisi yok cunku.

gecen tv de bi haber izledm.bi bebis kilo almiyormus. 2kilo dogmus,5aylik olmus ama 4kilo.sebep sonradan anlasilmis.ufakligin kalbi delikmis.cigerlere kan gidiormus vs. bi yigin sey takildi kafama.bu hafta ici kesin gidicem.skistiricam arkadasi,o olmadi baskasina...

simdilik kactm yine.optum cok iyi aksamlaaaaar :)

11/18/2012 22:14:00

selam kızlar... geceniz bol uykulu olsun :) sizlere bir sorum olacak biz 8 haftayı devirdik fakat gece uykularımız cok agar 5 yada 6 saate bir uyanıyor emmeye. dün gece 12 de uyudu sabah 11 de hala uyuyordu.ses olmayınca bende uyumuşum :( hemen kaldırdım emzirdim öyle çok çok da emmedi 1. ayda 800 gram almıştı 2. ayımızın kont daha gitmedik acaba benim geceleri zorlada olsa hala kaldırmam gereklimidir ??? cevapları büyük bir titizlikle beklıyorum çünkü vicdan yaptım aç kaldı diye :((  

11/18/2012 22:44:00

Hiç bir problemi yok ama seker ölcümü yaptırmalıyım mı ?

11/18/2012 22:57:00

çokkk geçmiş olsun  ve tşkler biraz rahatladım :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...