MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/19/2012 08:39:00

Günaydınlarrrr, bizim doktorumuz ilk iki ay 3 en geç 4 saatte bir uyandırmamız gerektiğini söylemişti. Sonraki aylarda uyandırmadık. O istedikçe emmeye kalktı. Ama deliksiz 4 saatten fazla hiç uyumadı zaten :)

Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

11/19/2012 10:56:00

Canlarım yaa hele bir deyiverin bana, araç koltuğu aldınız mı? hangi marka aldınız, memnun musunuz? Özlemim sen almıştın dimi?

11/19/2012 11:23:00

merhaba biz de  bu ay almayı planlıyoruz..artık ana kucagı ıle zor oluyor ..Römer'e baktık en guvenlısı o geldı...

11/19/2012 11:36:00

Merhabalar :)

Emirelif biraz uzunca süre aç kalmış, 11 saat 2 aylık bir bebek için çok uzun bir süre, en fazla 4-5 saatte bir emzirmelisin en azından 3 ayı doldurana kadar. Bu kadar uzun süre uyuyan bir bebek hayal bile edemiyorum, hiçbir problemi yokken bu kadar uyuyabiliyorsa bin kere maşallahhh :)) 2 ay kontrolünde kilo alımına göre doktorunuz da bir yol çizer size...

Banuşum biz Maxi Cosi Tobi aldık, henüz iki kere kullandık ama şimdilik memnunuz, e-bebekte kampanyadaydı, hala devam ediyor olabilir, bir bakın istersen :)

11/19/2012 11:49:00

Ya ben seni yerim Özlem yaaa, sen ne tatlı bir doktorsun :) iyiki varsın.

Çok sağol canım, bende biraz araştırdım. Nurti'de tobi yi tavsiye etmişler sanırım bizde onu alacağız. Şimdi bakacağım e-bebek sitesine.

11/19/2012 14:39:00

merhabalar,

bugun bakicmiz yoktu baya yorucu bir gun oluyor bnim icin :) evi bi ustunkoru temizledim ama masal uyandi hrr yer dagildi yine.

yarin sbah 10da kardiyolojiyr giidiyoruz mutlaka haberdar edicm sizi.dua edin nolur herhangi olumduz bisi duymayalim..

bu aradaaa biraz once masalin alt damagini kontrol ettim yine,gorunurde bisi yok gibi ama dokununca bir sertlik hissettimmm :) sanirim artik disimiz geliyooooor :)

11/19/2012 15:04:00

Ayşegülcüm benim nasılsın yahu, yine kimsecikler uğramıyor Nurti ye :( Hayırlı haberlerini bekliyoruz. Merak etme hiç birşey çıkmayacak Masalcıkta. 

Hayırlı olsun dişiniz :) Darısı bizim başımıza. Ya benim kızım tembel yeni yeni dönüyor ama emekleme falan hak getire :( Her çocuğun gelişimi farklı olur biliyorum ama yine de üzülmüyor değilim :( taklitte etmiyor benim yaptığım şeyleri :( Dört gözle bekliyorum...

Ne olur bize mutlaka hayırlı haberlerini ver Masal'ın....

11/19/2012 15:39:00

banusumm iyiyim cok sukur :) valla sabah erkenden baslattigimiz muhabbetlerimizi ozledim.simdi sbahlari gelemiyorum eskisi kadarda.aktif degilim,olmaya calisiyorum :))

sen nasilsinn duru prensesim nasil?hic kafana takma oyle seyleri hos bede.takuorum ya :)) bu veletlerin hrpsinin huyu ayri.hepsi yakindir ;) masal olmasi gerekenden cok onde.giiyor emekleme tutunup.yurume falan.. bende korktum hiperaktilikmi var acaba diye :)) kil anneleriz biz.yapsalar bi dert.yapmasalar bi dert :))

umarim yarin guzel haberler alirim.tedirginim ama doktorumuz cok rahatlatti die biraz rahatimda aslinda.yarin gorucez bakalim..

11/19/2012 17:02:00

emirelif süper ne güzel uyumuş :) uykusuz annelere yapılır mı bu ama :)

Banucum biz de römer kullanıyoruz. memnunuz şimdilik. 
Ayşegülcüm Masalımın güzel haberlerini bekliyoruz.

11/20/2012 06:59:00

Günaydın hanımlar... Yine 6 gibi güne başladık ve az önce 2. Uykuya geçtik ama ne kadar sürer bilemiyorum.. Gece yine o kadar sık uyandı ki beynim dondü :/ 2,3,4,5,6 mutemadiyen uyandı :( bu ara hep boyleyiz!! Gece 2 saati gecik uyku olmuyor nedense. Dis mıdır acaba diyorum ama bakalım görürüz önümüzdeki günlerde eger disse. Bugün aşıya gidicez aksama huysuzligumuza birde ası sıkıntısı eklenir tam süper olur :))

oğlum yarın 6 aylık olacak :) Saka maka ne çabuk geçiyor zaman yaaa.. Sanki daha dün gibi birbirimizin doğumunu beklediğimiz günler.. Doğdular da kocaman oldular bile.. Çabuk büyüyorlar :) birde huysuzluklari yok olsa daha bı iyi olur tadından yenmez kanımca ;)) simdi ayağımdan yavaşça bırakıp mutfağa geçip karnimi doyurmayı planlıyorum ama korkuyorum :P çünkü hemen uyaniveriyor bazen :/ neyse olacakla, öleceğe care yoktur karnimi doyurmam lazım. Bu arada güncele yazmistim ama burda yazmadım.. Misafirlerim hafta sonu geldi gitti :) keyifli gecti benim uykusuzluğum dısında ;) dorukta sagolsun uyumadı pek yine ama cok uzmedi de.. Oglusumla ilk Anıtkabir ziyaretimizi de yaptık :)) bir kısmında uyudu ama olsun :)) birdeee meyve sularına ilaveten yoğurt ta yemeye başladık :) komşucum ve misafir arkadasim sayesinde ilk yoğurt mayalama denemem basarı ile gecti :)) iki günde bir mayaliyorum hergun hergun süt ziyan oluyor çünkü ben hayatta icmem eşimde nadir isterse icer. Hatta aksam kalan sutu ziyan olmasın diye kendimize mayaladim :) ama miktar fazla olunca denk getirebildim mı bilmiyorum ;))

Sevdi bide sipa yoğurdu :) havuç ta seviyor ama elmayı cani isterse gibi bir durumu var..

Neyse sabah sabah cok konuştum yine. Banusum gelir birazdan. Aycimm gelir gelmez yaz Allah'ın izniyle hic birsey çıkmayacak merak etme.. Öpüyorum hepinizi ben bı karnimi doyurayim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...