MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/20/2012 07:20:00

Geldim Neşem günaydın. Geçmiş olsun canım. Baş ağrısı çok kötüdür bilirim benim migrenim vardı ama bu aralar yok dilimi ısırayım. Ben çok kötüyüm doğumda annemlerin hediyesi olan Duru kolyemi kaybettim, düşmüş :(((((((((( Anıra anıra ağladım. Nasıl düşürürüm  yaaaa, o kadar özeldi ki benim için :((((((((((((((((Şimdi nerede yaptıklarını öğrenip tekrar yaptıracağım. Çok kötüyüm Neşe, can a gelecekse mala gelsin tabiki ama çok özelid benim için......

11/20/2012 08:14:00

Canım benim yaaa kiyamam ama uzme kendini. Yerine gelmeyecek seyler degil. Elbette üzülür insan :( canım benim yaaa.. Yaptırılır yenisi dert etme sen.

11/20/2012 08:26:00

:))) ne bileyim Necla yaa :( saldim çayıra mevlam kayira :)) Allah büyük. Bak birazdan ası icin saglık Ocağı'na gidiez ve benim uyuma şansım yok ya 2 saattir uyuyor sipa :))) yani 2 saat olmadı ama baya oldu yine.. Normalde bende yatıp uyuyayım desen hemen uyanır :))

11/20/2012 08:41:00

Sağolun canlarım, haklısınız. Şimdi biraz daha iyiyim. İyiki varsınız zaten :)

Neşecim hadi bakalım vurulun aşılarınızı gelin. Kuzucuk çok ağlamaz inşallah. Bizim Duru ilk aşılarında akşamına huzursuzluk yaşıyordu ama son aşısında hiç bir sıkıntı yaşamadık. Doruk ta yaşamaz inşallah. Bundan sonra uzun bir süre aşı yoookkkk :))

Neclacım allah sana da kolaylık versin. Biri kabız biri ishalmiş :( Umarım şimdi biraz daha iyilerdir. Çok geçmiş olsun canım. Ya Neclacım sen ne taraftaydın İstanbul'da, Kağıthane'de dimi? Benim işyerimin taşınma ihtimali var netleşince bende Kağıthane Sular İdaresi tarafına taşınmayı düşünüyorum. Orada güzel siteler varmış.

11/20/2012 09:28:00

http://www.fikirdenk.com/

Canlarım çok güzel bir site. İnceleyin sizde.

11/20/2012 16:06:00

selam kizlarrr,

bugun gittik dr.a ekg ve akciger filmimiz cekildi.sonuc; evet ufurum varmis ama masum ufurummus :) ocak 16da kalp ultrasonu cekelim dedi..manisada bunu yapan yer yok.birtek cbu hastanesi yapiomus.nese skinti yapilacak bi durum yok cok sukur :)

banusummm kolyen icin cok uzuldum:( bende cok deger veririm bana verilen hediyelere.ama yapacak bisey yok,aynisini yaptirma sansin varsa ilk firsatta yaptirirsin ;)

bugun komk bi olay oldu, arkadsm kan tahlili yaptirms gebelik icin.sonuc icin aramis bisi diyemeyiz sonusta 426 yazio demisler.ne pozitif ne negatif demisler..beni aradi netten bakmamis ben baktim.sonuclara gore 4 haftalik hamile :))) aradim ayci tip merkezi tebrik eder dedim 4 hagtalik gebesiniz :)) hakikatende oyleymis :) haberi ben mujdeledim bi hos oldu icimmmm :))

nesemmm asiniz olcakmiss, nasil gectii?

11/20/2012 16:29:00

Ohh icim rahatladı Aysegulcum.,İnşallah ikinci yapılan tetkiklerde de birsey çıkmaz. Evet Aycim kaybettim ama yapacak birsey yok yenisini yaptıracağız artık:(( gecmis olsun Canim op benim yerime Masalcigimi:)

Nesecik ve Doruk iyidir inşallah. Hepinize iyi akşamlar, Duru'ma kavuşmaya az kala :))

11/20/2012 18:15:00

Merhaba güzeller...
Ayşegül sevindim masum üfürüm olmasına, 16 sında yapılacak olan yani kalp ultrasonu dediği şey EKO (ekokardiografi), çok daha duyarlı bir yöntem, kalbin bütün odacıklarına, büyük ana damarlara, kapakçıklara vs. bakacaklar ve inşallah onda da birşey çıkmayacak, ben arada sırada burada eko diye yazıyorum, sizin de çevremdeki pekçok arkadaşım gibi sağlıkçı olduğunu düşünerek, ama şimdi sen kalp ultrasonu diye yazınca farkettim, bazen anlaşılmaz oluyorsam özür :)) çocuk ekosu çok özeldir, her önüne gelen yapamaz, çocuk kardiyoloğu olması lazım ki o da genellikle üniversitelerde olur, yapan yer değil de yapabilen adam lazım aslında ;) işte ben de bu nedenle mesleğimde özelleşmek yandal eğitimi alıp belli konularda daha iyi bilgi ve tecrübe sahibi olmak istiyorum, aranan hekim olmak istiyorum :/ ama çoooookkkkkk zooorrrr :( çok zor bir sınav ve bu bahsettiğim sınav bu pazar canlarım... BENİM İÇİN DUA EDİN LÜTFENNN, siz o kadar temiz insanlarsınız ki sizin dualarınız kabul olunur be, haydi secret yapalım hep birlikte :))
Durucuk kolyesini bulacağına dair bir his var içimde Banuşum, bulamasanda yenisini alırsın nolcek :) Bana abimin eşinin fakülteden mezun olurken hediye ettiği ufak altın bir çift küpe var, çok zarif üzerinde çiçek motifli küçük taşları var, o gün bugündür hiç bıkmadan takarım uygun kıyafetlerle, bir dönem tekini hastanede kaybetmiştim, gün aşırı nöbet tuttuğum zamanlarda, farkedince heryeri aradım herkese sordum, çalıştığım birimdeki personeller falan da çok güvenilirdi ama bulamadık, sonra neredeyse üzerinden 1 yıl geçmişken birgün biryerden çıktı ve ben çok mutlu oldum tabii ;))
Bir de bugün başımıza gelen kötü bir olayı anlatayım size, bir işimiz vardı, Özdeyi annemle bırakıp eşimle yola koyulduk, genellikle yola kedi köpek fırlayan şehirlerarası bir yol, birden kocaman bir köpek çıkıverdi önümüze, eşim hemen yavaşladı zaten çok hızlı da değildik ama köpecik kurtaramadı kendini, çok kötüydü yaa, arabanın altına girdi, plaka fırladı falan, neyse durup geri döndük plakaya da bakmak için ama git git köpek yok ortada, ölmemiş herhalde kalkmış gitmiş, çok ilginç! ama bizim arbaya biraz hasar vermiş maalesef, bir baktık altından su akıtıyor, tampon yamulmuş falan... akşama kadar onunla uğraştık durduk, ama köpeğin ölmemiş olmasına da sevindim... böyle kötü bir gündü işte...

11/20/2012 18:21:00

aman çok geçmiş olsun özlemcim allah beterinden korusun

ayşegülcüm masum üfürümmüş gözün aydın.defnede vardı aama geçti sonradan hiç takma

özlemim ne zaman geliyorsun?ne zaman kaçta buluşup cıvıtıyoruz?la ben heyecan yaparım yalnız bir anda sizi görünce kızarırım falan:))

11/20/2012 19:07:00

Ayy ben de heyecan yaptım şimdi, büyü bozulmasın sonra, hahahaa :) ama ben en bakımsız halimle karşınızda olacağım maalesef, şimdiden söyleyeyim de sonra korkmayın benden ;) valla pzt diyorum da konuşuruz bir iki güne kadar telefonlaşırız canım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...