MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/20/2012 19:17:00

ben çok bakımlı olacağım sanki merak etme anneyiz paspalız hepimiz:))

11/20/2012 19:34:00

Aaaa ben bir bakim bir bakim yapıp gelecegim sasacaksiniz :))))) ayy heyecanlı cidden. İstanbulda da cok heyecanliydi :) ya bir aksilik olur mü diye korkuyorum valla :/ bir an evvel kararlastir bari Özisim. Canım gecmis olsun bu arada. Allah beterinden korusun. köpekler arabada hasar bırakıyor maalesef geçenlerde benim eşimde benzer bir durum yasamış ve camurluk kırılmış. Köpeğin hayatta kalması ise süper insanın ici eziliyor oyle durumlarda :/

Aysegulcum gözünüz aydin tekrar ;)!

Bizde asımızı olduk geldik. Hemsire bana 21 inde gel demiş ama ben bugün sanıp gittim. Allahtan geri çevirmedi ve yaptı aşılarını. Ben biraz mahrumiyet bölgesinde oldugum icin esim gelip götürüyor beni her seferinde. Odum patladı bugün olmaz yarın derse diye. Adama bugün degil yarın demek zordu bu yoğunluğunda :) neyse ki aşıları yapabilirim bugün sorun yok dedi yırttık.. Kuzum biraz ağladı falan ama sonra sakinlesti. Sanırım dişlerde zorluyor bu ara sürekli eki ağzında Yada eline ne geçirirse :) arada huysuzluk, bagirmalar falan :/ uykularında hic bahsetmiycem :))

Bizim oğlan elma suyunu reddetmeye başladı iki gundur. Havucuda ilk istemiyor ama sonradan yemeye başlıyor. Ama

Elmada ne varsa dün de bügünde yemedi.. Bende yarın karıştırmayı düşünüyorum :)) Zaten o cam rende mahvetti beni onca uğraş sonra yemesin olmuyor ;)) kolum ağrıyor valla özellikle havuçta :))

Durum bu iste. Yarın mavi kutumuz da 6A yazacak cok sukur.. Büyüdük bizde ;))

11/20/2012 20:01:00

Ben hem anneyim hem de şehir dışında evimden uzak geçmiş birkaç günün ve hem bedenen hem zihnen beni mahveden bir sınavın ardından neye benzeyeceğimi bilmiyorum :)

11/20/2012 20:08:00

Yeni başladığın her gıdayı üç gün verebilirsin, yani aynı anda birden fazla çeşit vermemek babında, Allerji olursa neden oldu anlayalım diye, zaten elma pek de allerjik birşey değil, hayırlı olsun ek gıda maceranız :)

Neşecim sizin de aşılar hayırlı olsun, uzun süre rahatsınız artık :) sen nerede oturuyorsun canım, hangi semtte?

Kimse benim için dua etmeyecekmii :(

11/20/2012 20:22:00

Çok geçmiş olsun Özlem. Allah beterinden korusun.

İns sınavın çok iyi geçer. İstedigin noktaya ulaşırsın umarım. Hangi saatte gireceksin de o saatte dualarimizla yanında olalım.

11/20/2012 20:25:00

Sınav stresi bizim evde de hakim durumda. Eşim doçentlik sınavı için hazırlanıyor. Juriler belli oldu dosyalar hazırlandı ilk sonucu bekliyoruz. Hayirlisi ins. Bebek varken evde çok zor Allah yardımcısı olsun aynı durumdaki anne babalarin :)

11/20/2012 20:37:00

Sağol Hilal, eşin ne doçenti olacak inşallah, tıpçımı o da yoksa :)

Saat 09:30-12:00 arası tüm güzel dileklerinize açığım, biraz mucize bekliyorum ama olsun ;))

11/20/2012 21:05:00

Eşim de Kimya'cı. Organik kimya :)

Dualarim o saatlerde seninle olacak ins. Allah gönlüne göre versin canım.

11/20/2012 21:38:00

Askolsun Özis dua etmezmiyiz hic.. İnsallah hersey gönlüne göre olur. Pazar ayrıca dua ederiz elbette. İnsallah cooookkk guzel geçecek ve sen istediğin sonucu alacaksın. Stres yapma. Hilalcim Allah esinede yardım etsin. İnsallah başarılı olur oda.

Bu arada

Ben yasamkentteyim canım eskişehir yolunda kaliyor.

11/21/2012 07:40:00

Günaydın canlarım. 

Öncelikle Özlemim'e yazayım. Dua etmezmiyiz hiç. Allah yardımcın olsun, zihin açıklığı versin. Dualarımız seninle olacak canım benim. Keşke benim de öyle olsa biryerlerden çıksa ama zor be Özlemim. Çünkü Orkun beni bırakırken arabada takmıştım kolyemi işyerine geldim yok, arabanın her yerine baktık yok. Kesin yolda düşürdüm :( Sağlık olsun aynısını sipariş vereceğiz. Babam tanıdık birine yaptırmış çünkü. 

Neşem Doruk'un fazla ağlamamasına çok sevindim. İnşallah geceyi de çok güzel geçirmişsinizdir. Bu arada bakımsızlık mı dediniz, buyrun efenim o benim!!!! Kaşlarım kirpiklerimle birleşecek, tırnaklarım yamuk yumuk saçlarım beyaz dolu. Allahımmm!!! İnanın vakit yok yaa. Ama bu haftasonu hepsini halletmem lazım. Hülyacığımın dediği gibi yeni anneyiz biz. Her birşeye birden adapte olamayız değil mi?

Hilalcım eşine de allah kolaylık versin. Ayşegülcüm dün yazıştık güzel haberleri aldım. Tekrar çok geçmiş olsun canım.

Bu arada Ankara buluşmasına çok sevindim. Keşke bende gelebilseydim ne kadar güzel olurdu:::(((( Bizim yerimize bol bol sohbet edin. Çok öpüyorum sizleri.

Güzel birgün hepinize.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...