MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/23/2012 20:51:00

Aaaa ugramamis kimseciler yahu,herkes iyidir umarim..

Coooomcok guzel bi haftasonu olsun hepimiz icin insallaaaaa...

Ozlemcimmmmm secretlarim devam edior evren mesajimi alacak o sinav super gececek bak gor :)

Kocaman opucuklerr..

11/23/2012 20:53:00

Aaaa ugramamis kimseciler yahu,herkes iyidir umarim..

Coooomcok guzel bi haftasonu olsun hepimiz icin insallaaaaa...

Nesemm iyi bari miskinlik yap bol bol :) haftasonuda cok guzel olsuun insalla..

Ozlemcimmmmm secretlarim devam edior evren mesajimi alacak o sinav super gececek bak gor :)

Kocaman opucuklerr..

11/24/2012 10:11:00

Ayşegülümm sağolasın beya, haydi toplu duaya çıkıyoruz bugün, son 1 gün, secret'a gelll :))

11/24/2012 11:51:00

Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi haftasonları diliyorum.

Ozlem sınavında şimdiden başarılar diliyorum. Sınav saatinde de dualarimiz yanında olacağız

11/24/2012 13:48:00

Ozlemcim Canım sınavında basarılar. İnsallah düşündüğünden de guzel gecer. Dualarımız seninle.. Ayrıca Hulya,Hilal ve tüm öğretmenlerin gunü kutlu olsun. Sizi seviyoruz.. Duygu da ( duygu_umut ) vardı aslında ama ugramiyor uzun zamandır. Onunda öğretmenler gunü kutlu olsun. Başka unuttuğum biri varmi bilemiyorum ama varsa affola.

11/26/2012 13:02:00

Selamm nasılsınız kızlar 

hafta sonu olunca herkesler kayıplara karışıyor :) 
Hepinize çook güzel bir hafta diliyorum :)))
Özlemcimm merak içinde sınavının nasıl geçtiğini öğrenmeyi bekliyorum. Umarımm çookk güzel geçmiştir. 
Ankara buluşması ne oldu gerçekten yaa görüşüp öpüşüp koklaşıp cıvıttınız mı :P 
Neclacım teşekkür ederim. İyiler işte nasıl olsunlar. Diş huysuzlukları devam ediyor hala. İnci iştahsız bu aralar ne versek burun kıvırıyor. Duru da iki dişi çıkarana kadar öyleydi. Ama nazar değmesin maşallah şimdi iyi yiyor bu aralar.
Öpüyorum çok hepinizzi 

11/26/2012 14:10:00

Necla' m ben çok ihmalkar davrandım zamanında. Kontrollere gitmedim, ilaçlarmı ihmal ettim. Hep "amaaan geçer" dedim.. Geçmedi! Biraz hafiflese ilacı bıraktım.. sonra bir krizle hastaneye gittim astım teşhisi konuldu. Benim krizlerde hep olmadık zamanlarda geldi. Kardeşimin nişanında, en sevdiğim sanatçının konserinde, Sevdiğim mekanı gezerken falan.. Gebelikte hiç tekrarlamadı ama doğum sonrasında 2-3 ay oluyor sanırım, tekrarladı.. Şimdi sabah öksürüklerim oluyor tıkanmaktan korkuyorum. İlaç kullanamıyorum malum.. Bal-pekmez vs yiyorum. Ayva yaprağı derler ondan kaynatıyorum içiyorum, zencefil süt iyi geliyor ondan içiyorum falan.. :)

Dr.cum Özlemcimmm nasıl geçti sınavınn? Dün aklımdaydın hep ama bi soramadım :(

Kardeşimin başına kötü bir olay geldi kızlar, paylaşmak isterim.. KArdeşim 7 aylık hamile, ve geçen hafta perşembe günü ağdacıya gitmiş. Bikini bölgesi ve bacak için. Fakat tam kasığının üzerinde içi sıcak sir dolu kartuş patlamış ve bacağı yanmış. Yanık az birşey değil bir el kadar.. kalçaya doğruda sızmış kalçada da yanıklar var :( Bende kalıyor birkaç gündür. Neyse ki 32. haftasında, bugün raporu aldılar artık işe gitmeyecek. 37ye kadar çalışmak istiyordu. Ama yanık öyle fena ki, mümkün değil gitmesi :( Aman diyim ağdacıya gidenler dikkat edin :( 

Hepinizi öpüyorummmmmmmmmmmm :)

11/26/2012 17:09:00

ayşegülcüm çok geçmiş olsun.çabucak iyileşsin inşallah kardeşin:(((

veee özlemle buluştuk kaynaştık çok ama çok sevdim ben bu tatlı anne ve kızı.gördüğüme de çok sevindim:))) ama zaman çabucak geçti.doyamadım valla:((

11/26/2012 17:14:00

Aaaaaaaaaaaaaaaaa sizin bugün buluşma gününzdü dimiii :) tüh bi arayaydım keşke :)

11/26/2012 17:31:00

Beni soran merak eden arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ederim, valla gecti gitti ama çok muallaktayım sonucu ne olur tahmin bile edemiyorum şimdilik :/ hayırlısı olsunnn...

HÜLYACIMMM ben de seni çok sevdim, ne iyi ettik de görüştük, ve de hiç yabancılık çekmedim, sanki yıllardır tanışıyoruz dimi :)) darısı tekrarına inşallah ;)

Aysegül çok gecmis olsun kardeşine, hiç akla gelmeyecek kaza, doguma kadar dinlensin, bu günlerin tadını çıkarsın artık...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...