MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/27/2012 08:14:00

Günaydın canlarım,

Neclacım öncelikle çok geçmiş olsun. Biran önce iyileşmen dileğiyle. Umarım kalıcı bir sorun olmaz.

Hülyacık ve Özlemcik kıskandım valla sizi. Ne iyi gelmiştir görüşmeniz. Eeeee Neşecik ile görüşmeyecek misiniz?

Ayşegülcüm çok geçmiş olsun, görünmez kaza buna denir işte. Nasıl canı yanmıştır kimbilir :( Hayırlısı ile alır inşallah bebeğini eline.

Damlanın bebeği zatürre olmuş yaa, çok ama çok üzüldüm. İnşalllah yavrum biran önce iyileşir.

Hepinize çok güzel birgün dilierim.

Hepinizi çok öpüyorum. 

11/27/2012 08:27:00

Gunaydiiiinnnn... Necla gecmis olsun. Aycimm kardesinin verilmiş sadakası varmış. Gecmis olsun ay insanın hic aklına gelmez valla :(

Banucum merhaba. Sen nasılsın?? Ben gidemedim maalesef buluşmaya :(. Bulusma Yeri cok uzakti birde yerini tam bilmiyordum, hala bircok yeri bilmiyorum :) esim birakr belki dedim ama oda yetisemiycem diye haber verince kaldım maalesef. Dorukla otobüs minibüs metro falan yapmam cok zordu tek basıma. Üzüldüm kısmet değilmiş. İnsallah bir daha ki sefere.

11/27/2012 08:32:00

Günaydın :)

Neşe valla biz de üzüldük, keske sen de olsaydın hatta adaş da, buluşma yeriylemi ilgiliydi ki gelememen, yani ben de çok iyi bilmiyorum, herkese sordum varsa başka bir öneri diye ama ses çıkmadı, dun Hülyayla otururken de cok bekledim belki bir sürpriz yaparsınız diye ama, senin tek basına gelebileceğin neresi vardı ki bilmiyorum yani :/

Banuşum ben İstanbula gelip seni de görmek istiyommm :)))

11/27/2012 08:48:00

Sağlık olsun kızlar, inşallah başka sefere görüşürsünüz. Özlemimmm gel ne oluuurrrr gellll :)) Bende sizi çok görmek istiyorum :(( Hepinizi görmek istiyorum :(( 

11/27/2012 09:18:00

Gunaydinlaaaaar :)

Ay manisayada dussun yolunuz be yaa :) bnimde.yolum insallah duser ankara istanbul antebe :)

Kardesime gecmis olsn dilkleriniz icin cok tesekkur ederim.baya yaniyor cani yavrusumun :(

Neyse,nesemm cok uzuldum gidememene :( ama cocukla bilmedik yerde disari cikmak zor gercektende.neyse sizin yine bulusma ihtimaliniz var ben cok uzaklardayim :))

Opuyorum kocamannnn herkesi

11/27/2012 09:45:00

AyCii valla bende nasıl istiyorum bilsen bakarsın bizim tayinler Ankara'dan izmire falan denk gelir Manisa zor ama izmirde buluşuruz :))

Ozlemcim valla benim bildigim birkaç avm vardı yazmistim ya sana. Ama iste genele uyarmiydi bilemem. Hülya ile hic görüşmedik yer konusunda zaten. Ben Eskişehir yolunda oturuyorum ve o bahsedilen avm sanırım sehrin diğer ucunda Samsun yolunda kalıyor. Cok emin degilim 2 sene önce Kayseri'ye giderken 1 kez girmiştik sadece yemek icin. Neyse cnm napalim kısmet.

11/27/2012 10:04:00

İyi de tek başına gelecekmiydin, sen gelebilme ihtimalim sadece eşime bağlı dedin, yani eşim getirebilirse gelirim yoksa gelemem dedin, yerle ilgili sıkıntı olduğunu düşünmedim ben, ayrıca ben de bir yandan sınav stresi bir yandan başka sehirde başka bir evde Özde'yi idare etmekle uğraştınm durdum, kimseden de ışık göremeyince biraz da içerledim açıkçası :( neyse dediğin gibi kısmet değilmiş, ben herkesleri Antebe beklerim artık, yer sıkıntısı da olmaz, direk benim eve gelirsiniz ;)

11/27/2012 10:22:00

Ah keske yolumuz düşse de gelsek. Evet ben uzak olduğu icin esim getirebilirse demiştim :) ask olsun ayrıca niye icerliyorsun... Gelmek cok istedim valla. Sen taa anteplerden gelmissin görmeden göndermek istemezdim. Sende haklisin biz Ankara'dakilerin organize olması lazımdı :) sen misafirdin nihayetinde.

11/27/2012 10:54:00

Hep böyle görüşsek biraraya gelsek diye söyleyip duruyoruz, elimize imkan geçince de böyle oluyor, valla ben Ankara'da kalış süremizi sırf sizin için uzattım, dün bütün günü bu buluşma için ayırmıştım, tarihi de sanırım 2 hafta öncesinden belirttim ama olmadı:(( neyse Hülyacım seninle sohbet etmek de harikaydı ayrıca, tekrarını sabırsızlıkla bekliyorum :)

11/27/2012 11:06:00

özlemcim bende seni çok sevdim cidden.ne güzel oldu buluşmamız:)))
ama antep daveti çok cazip geldi bana.en kısa zamanda inşallah.ama ankaraya da bekleriz tekrar baharda falan:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...