MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/27/2012 12:14:00

Selam herkese.. Uzun zamandır aranızda olamadım.Küçük bie ev kazası geçirdim(banyoda düştüm) sıkıntılı günleri geride kaldı.Hepiniz iyisinizdir inşallah..Burada olmayı seviyorum benimle aynı süreci yaşayan insanlar var ..Hepinizi öptüm..

11/27/2012 12:32:00

Merhaabalarr

Duru kız çok mızmız yaa. salya sümük dolanıyor 2 gündür. Dişten midir hastamıdır bilemedim. 1-2 gün daha geçmezse dr a götürürüz artık. Bir de kabız oldu ondan da olabilir huysuzluğu :/ 

Aycimm çok geçmiş olsun kardeşine. Ne zordur şimdi onun için hamilelik bi yandan, yanık bi yandan off :(
Özlemcim sevindim buluşma işinize valla iyi kaynatmışsınızdır :) neşe ve özlem gelememiş ama sağlık olsun.
Ya bu buluşma işi ayrı ayrı zor oluyor. Yaza izinleri ayarlayıp hep birden antalya da buluşalım :P
cano geçmiş olsun sana da iyisindir inş. şimdi.

11/27/2012 12:45:00

Sağolun kızlar..Aman dikkat edin kendinize.Küçük bir dalgınlık sonucu neredeyse iki aydır kalçamdaki çatlak yüzünden popomun üzerine oturamadım..

11/27/2012 18:12:00

Gecmis olsun cano. Adascim içerleme lütfen. Aslında ben biraz alınmıştım. Siz Hulya ile planlamayı yaptınız. Ne yer ne saat konusunda fikrimizi almadınız. Ayrıca bana buluşmaya yönelik haber bile vermediniz. Nese söyledi bana sagolsun. Ben de bu buluşma icin annemden kalmasını rica etmiştim. Ama Adel hastalandı yoksa tanışmak icin ugrayacaktim. Kısmet değilmiş.

Aysegul kardeşine gecmis olsun. Zeynep dra götür mutlaka Adelin iki kulakta iltihapliymis. Antibiyotik başladı Dr.

Öperim.

11/27/2012 19:17:00

Özlemcim ben gruba günler öncesinden yazdım, senden ses çıkmayınca sana buluşma konusunda mesaj attım, kesin geleceğim demedin, yer konusunda tekrar mesaj attım ama dönmedin, çekinik davranınca sanki sizi zorluyormuşum gibi hissettim ben de, çünkü cevap gelmedi senden, ben de öyle olunca Neşeye söyledim belki adaşımla birlikte gelirsiniz ona haber verdinmi diye, ve Neşe senin de büyük ihtimalle gelemeyeceğini söyledi yani ben yazdıklarından öyle anladım :( sanırım herkesi tek tek araması gereken bendim, ama ben de sizden bekledim çünkü gerçekten bir yandan da sınav için son hazırlıkları yapmaya çalışıyordum, herşeye yetişemedim, elime yüzüme bulaştırdım galiba :( Ben neresi olursa gelebileceğimi söyledim, yeterki siz ayarlayın diye çünkü Neşeyle çok yakın oturuyormuşsunuz ve birlikte gelebilirsiniz diye düşündüm ama yine karar çıkmadı, bekledim sadece, Hülya ile ayrı bir planlama yapmadık, sadece Hülya baştan beri kesin konuştu, geleceğim dedi ve geldi. Bazı şeylere ne kadar dikkat etmeye çalışırsam o kadar yanlış anlaşılıyorum işte, çok üzüldüm öyle düşünmenize çook :(( birbirimize kırılmayalım lütfen, şu an gerçekten kötü hissediyorum kendimi, cevap yazın bana nolur :( Adel'e de çok geçmiş olsun, biran önce düzelir inşallah...

11/27/2012 19:24:00

Yok adas üzülme lütfen. Cok isterdim tanışmayı ve annemden gercekten kalmasını rica ettim. Kesin konuşamadım malum 2 cocuk. Nitekim Adel hastalandı gelemedim. Yoksa neşede konuşmuştuk beraber gidelim diye. Bir dahakine organize oluruz kismetse. Aslında bana davet edicektim ben hepinizi ama yardımcım ayrıldı Neyse dostluğumuz baki. Operim

11/27/2012 19:25:00

Merhaba hanımlar beni de alın aranıza :)

11/27/2012 19:32:00

Ohh içim rahatladı, valla oturup ağlayacaktım şimdi :( ama Neşem de yazsın birşeyler bana hadi...

11/27/2012 19:36:00

Ya aslında özlem bizim misafirimizde ta nerelerden geldi.pazartesi sırf görüşmek için kaldı ankara da.
ben cumaya kadar hiç ses etmedim nere olursa uyacaktım.sonra aradım özlemi.nerde buluşacağız ne yapacağız diye.sizden kesin birşey çıkmayınca yeri belirledik bizde.
neyse sağlık olsun kısmet diyelim
üzmesin kimse birbirini

11/27/2012 19:47:00

Dr cum Özisim seni seviyorum desem :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...