MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/28/2012 07:36:00

Yaaaaa üzmeyin Özlemimiiiii :)) Ağlama kuşum sakın. Olsun ,lk buluşma acemilikleri diyelim. İnşallah bir dahaki sefere görüşürsünüz.  Ah ah keşke hepimiz yakın yerlerde olsaydık. Hepinizi çok seviyorum, çok öpüyorum.

Günaydıınnnnn bu arada :) Hülyam buralarda mısın? İyi misin canım?

11/28/2012 08:58:00

Günaydınlar canlarım ciğerlerimmmmmmm :)

cano, geçmiş olsun.. daha iyisindir umarım :( büyük birşey atlatmışsın aman dikkat :(

Aaah ah keşke Banuşumunda dediği gibi yakın yerlerde olsaydık da sık sık görüşeydik.. İmkan olsa uça uça gelirim vallahi. Öyle çok istiyorum ki görüşmeyi :( 
Neşe' m evrene mesaj yolliyciğim İzmir' e gelmeniz için :D Dr.cum Özlemcimmm senin için de yolliyim miii, tayin durumları var mı ki sizde? Dur ya tayini olabilecek herkese yollayım ben mesajı :')

Bu arada bizim 2. dişimiz de patlak vermiş :) Dün farkettim ikinciyi.. Yalnızdım da evde. Bi garipsedim ağladım kendi kendime. Aldım Masal' ı kucağıma, bir konuşma yaptım salya sümük :D o uyuma derdindeydi tabii.. Büyüyo cadılar be :') Daha dün ha doğdu ha doğacak gün sayarken.... Ooooooooy oy derttlendim.

Burlardayım, öperim kocaman herkesiii

11/28/2012 09:09:00

Ayşegül okurken bende ağlamamak için zor tuttum kendimi, ya annelik çooookkkk güzel müthiş bir duygu ama bu feci hassaslık ve duygusallık gerçekten bünyemizi zorluyor :(( İşte o yüzden bu kadar ortak hisleri beslediğimiz ve birbirimizi bu kadar anlayabildiğimiz için sizlerle görüşmek için can atıyorum. Sanki bütün sıkıntılarım geçecek gibi geliiyor :((( 

Üzülme annesi hayırlı olsun bıcırığının dişleri, darısı başımıza inşallah.....

11/28/2012 09:20:00

Valla sorma Banu'şum.. hassaslığımız tavan yapıyor :) Ya ama düşünüyorum da bi biz mi böyleyiz :D dışarıdan da arkadaşlarım var Masalla yakın zamanlarda doğan. Herkes bizim gibi duygusal yaklaşmıyor böyle şeylere :))) Biz de mi sorun var ki :P 

Amin amin, inşallah sizde ağrısız sızısız rahatlıkla atlatırsınız o dönemi :) Masal şimdilik çok şükür hiç bir sıkıntı yaşatmadı bize :)

11/28/2012 09:21:00

Biz grup olarak bulmuşuz birbirimizi :) bende katılıyorum sana herkes böyle değil :)) Biz mi normaliz onlar mı bilemedim o yüzden :))

Aman yaşatmasın da zaten maşallah, tüm dişlerini böyle sıkıntısız çıkartsın inşallah.

11/28/2012 09:26:00

Günayydıııınnn
Özlemcim çok geçmiş olsun Adel'e. İnşallah iyileşir bir an önce. 
Dr.cumm üzülme yaa. Eminim hepiniz buluşmayı çok isteyip toplanamadığınız için alıngan moda girmişsinizdir :) Yoksa ben burada kimsenin birbirine kırılıp darılacağına inanmıyorum. İlk buluşmanın günahı olmaz :D

Ayşegülcüm hayırlı olsun ikinci dişiniz de :) 

Banucumm bu sıpalar iyice hassas yaptı bizi yaa. Ben zaten normalde de çok ağlardım. Gerçi bu aralar bu kızlardan ağlamaya bile fırsat yok :D

11/28/2012 09:31:00

Amin amin banuşum :) hiç sıkıntıları olmasın minnoşlarımızın :)

Zeynep'cim hoşgeldin nasılsın? prensesler nasıllar :) Baya yoruyorlar herhalde :D 

11/28/2012 09:42:00

İyiyim Ayşegülcüm. Yoruyorlar valla özellikle bir kaç gündür fenalar. Canımıza okudular resmen :) 

Duru yine diş çıkaracak galiba. Yemiyor, içmiyor, mızmızlık had safhada. Burnu akıyor daha ne olsun işte :)))

11/28/2012 09:47:00

Aaah ahhhh şu duygusallık! Ne çektiysem o duygusallığından çektim bugüne kadar, ve hiçbir zaman önüne geçemedim, sanırım bundan sonra da geçemeyeceğim :(

Aysegül ikinci diş hayırlı olsun, ilk ikisi ard arda geliyor zaten :) tayin çok zor ama başka sekillerde de olabilir bizim iş :)

Ben de hazır ve nazırım yine, ben de uçar gelirim valla, yeter ki aynı sınırlarda olalım, Allah mani vermesin :)

11/28/2012 09:48:00

oy yavruşum kıyamam :( Bende masal geceleri bi ara sık sık uyanıyordu Mlupa' nın gece çayını aldım. güzel uyuyor, yine 2-3 kere emmek için kalkıyor ama uyuklar vaziyette.. Zararlımı acaba her akşam vermek :/

Ha birde bişey sorcaktım annişler, bu gece çaylarında Hipp markasının ambalajında bir duyuru var. İçerisinde karbonhidrat bulunduğundan dişlere zararı olabilir diyor. Milupaya baktım duyuru yok ama içined karbonhidrat var.. E minnoşlar da diş çıkarma aşamasında.. Her gece vermek pek doğru değil sanırım :/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...