MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/28/2012 10:00:00

bizimkilerde genelde 2-3 kez uyanıyorlar ama dün gece inci sık uyandı biraz.
Ben hiç kullanmadım onlardan o yüzden pek fikrim yok. ıhlamur falan veriyorum ben genelde her akşam olmasada. 

11/28/2012 10:07:00

Aaaa nasıl yani Özlemim, daha yakına gelme ihtimalin mi var? Yoksa ben mi yanlış anladım?

Zeynepcim benim hoşgeldin. Valla biz bu grupta birbirimizi bulmuşuz o zaman :) Ağlaklar, duygusallar, hassaslar :)) Ağlamak güzeldir ama ota boka değil:) bendeniz öyleyim işte :(((

Allah yardımcın olsun canım. Zor işin iki tane ile. Ama büyüdüklerinde müthiş olacak yaa, iki kız birden. Dertleşmeler, gezmeler, kıkırdamalar. Ne kadar güzel. 2 sırdaşın, 2yol arkadaşon olacak. Herşeyden önce birbirlerine destek olacaklarının rahatlığı olacak sende. Ben sürekli kendime düşünecek bir dert bulurum. Şimdi de Duru'ya kardeş yapamazsam yalnız kaırsa nasıl olacak diye düşünüyorum. Deli miyim neyim ben bilmiyorum. Dur hele bunu bir büyütte!!!! İşte hep buluyorum kendime düşünecek birşey. Kıım inşallah babasına benzer. Gerektikçe düşünür herşeyi :)) İşte Özöz'ün dediği gibi ne çektiysem ve çekiyorsam bu assaslıktan be yaaa :)) (Trakya şivesi ile yani :))))

11/28/2012 10:31:00

Bende dün 3. kez verdim. Bende normalde ıhlamur papatya falan veriyorum :) Bi deniyim bakalım dedim nası olacak.. 

11/28/2012 10:54:00

Hoşbulduk Banumm. Ben de pek farklı sayılmam hemen çeşmeler açılır :) Bizim babamızda çok hassastır duygusaldır hatta benden daha fazla takar herşeyi kafasına ama pek ağlamaz öyle :D ben ağlıyorum işte onun yerine :P 

Evet zorlukları var tabi iki tane olmasının ama dediğin gibi ilerisi daha güzel olacak inşallah. Gerçi bi 10-15 sene kadar birbirlerini yerler sanırım. Evde kavga kıyamet bitmez :) Şimdiye kadar gördüğüm bütün ikizler ve ikiz büyütenler aynı seyi söyledi. 
Hatta bir gün birisi çevirdi yolda bizi epey konuştu onun da ikizleri varmış şimdi büyüklermiş ama. Çocuklar kendileri birbirini yermiş ama anne babaları kızınca da kollarmış ikisi birbirini. Bakalım bizimkiler nasıl olacak :) 

11/28/2012 11:35:00

:)))) Şenlikle günler başlayacak yani :)) Allah sağlık versin Zeynepcim, başetme güücü versin hepimize. Yeterki onlarda sağlıklı ve mutlu olsunlar. Dün niyeyse bacaklarım kopuyordu ağrıdan. Ne Duru'yu sevebildim ne de ilgilenebildim :( O yüzden sağlık çok önemli ;)

11/28/2012 18:09:00

merhabalar,umarım herkes iyidir,ben artık çok sık giremiyorum umut daha küçükken çok daha sık giriyordum şimdi haraketlendikçe zaman ayıramıyorum.şöyle bir okudumda gece çayından bahsetmişsiniz nasıl birşey o?biberonlamı veriyorsunuz sıcak mı yoksa oyle kaşıkla mı veriyorsunuz?

11/28/2012 21:56:00

Canlar Merhaba:))

Önce yazıcam sonra eğer gözler kapanmazsa geçmişi okiycam. Zira uykuya dayanamaz oldum artık. Eski benden eser yok.

Bir haber edeyim dedim zira hiç yazmaya fırsatım olmadı. Biliyorsunuz telden yazmayı sevmiyorum. Taşındık. Taşındığımız hafta oyun oynadım. Geçti ama oldukça zordu. Masalcık yine de iyi idare etti kulislerde yavrucuk:(( Emzir in oyna arada kulak hep kulis de, göğüsler süt dolar, beden zaten açılmamış 4 ayda... Bir de Masalın uykuda ağlama krizleri başladı. Ututup oyuna girsem bi türlü uyutmasam başka türlü... Neyse şükür atlattık. :)) Evde işte anca anca yerleşiyor. Ama nasıl yorgunum anlatamam kızlar... Eşimi bekliyorum, oyundan dönsün diye ama yarım saat muhabbete halim kalmadı.  Of saat 12 oluyor işte birazdan kalkar benim süt böceğim. Herkes iyidir umarım  pek çok özledim sizi... Koca geldiiiiiiii kaçtım ben öpdüm herkesi. 

11/29/2012 08:04:00

Günaydın arkadaşlar. Moralim sıfır. Damla'nın yazdıklarını okudum. Çok etkilendim. Allahım ne olur Nefes bebek biran önce iyileşsin. Özlemcim yaa, Nefes bebeğin bu durumu ciddi bir durum mu yoksa bebeklerde olan olağan bir durum mu? Geçer dimi?

11/29/2012 08:52:00

Günaydın

Oyy benim hassas yürekli düşünceli arkadaşım, nasıl bir insansın sen yaa, melekemisin nesin ;)) Geçer tabiki, çok olağan sıkça karşılaştığımız bir durum, Nefes bebek konjenital pnömoni olmuş yani anne karnında veya doğumda bir sekilde enfeksiyon kapmış ve zaatüre olmuş, ama oksijen ve antibiyotik tedavisiyle hızlıca iyileşecek, zamanında doğduğu için akciğerlerinde herhangi bir gelişim problemi de olmadığından çabucak atlatacak sen merak etme. Ben Damlanın güncelinden okuyunca zaten dayanamayıp özelden mesaj atmıştım ona, üzülmesin sadece zamana ihtiyacı olduğunu bilsin diye, benim güzel Banuşum üzme sen kendini :))

11/29/2012 09:03:00

Canım benim, Özlemim, hepiniz öylesiniz. Çok teşekkürler güzel düşüncelerin için. Elimde değil yaa, çok etkileniyorum. Çokta kızıyorum kendime. Tamam tabiki üzülmek normal ama bu kadarı iyi değil. Annem diyor ki bana sen böyle olursan erkenden bırakır bu kızı gidersin diyor :( Bende bu halimden kurtulmak istiyorum ama olmuyor işte....

Çok sağol Özlemcim sevindim hayati bir durum olmamasına..... Hep diyorum hep diyeceğim iyiki varsınız. :) Çok öpüyorum seni ve Özdeciği...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...