MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/29/2012 09:43:00

günaydın:))
amanın bebişe bende üzüldüm.kuzum benim çabucak gelsin annesinin kucağına.defne sarılıktan hastanede kalmıştı.ne ağlardım o camın arkasından.kimse teselli edemezdi.bir hoca tam o esnada gördü beni.hangisi senin çocuğun diye sordu?elimle işaret ettim.gel deyip 10 adım ileriye götürdü.avuç kadar doğan binbir cihaza bağlı bir sürü bebeğin olduğu bir yoğun bakım:(( ağlayacağın zaman gel buraya bak şükret demişti:((
hep beterin beteri var diye düşünüp şükretmek lazım
banuşum sende çok hassas olma.ben oldum pek iyi olmadı sonuçları:)))

özlemim dr cum öperim senide.ya o gün özdeyi kucağıma falan almadım ya yanlış anlamadın inşallah.ben çekinirim öyle ondan yani..yoksa mavişim tam sıkmalık ısırmalık bir dünya güzeli maşallah:))

11/29/2012 10:00:00

selam kızlar,gece çayı ıhlamur yada herhangi bir bitki çayı veriyormusunuz bebişlerinize?

11/30/2012 11:01:00

Hu huuuuu kimse yokmuuuu :))

Duygucum valla ben daha vermedim öyle bişeyler, 2-3 aylikken milupa gece çayından deneyeyim belki rahatlar da uyur diye vermiştim ama tabiki almamıştı benim cadım, sonra da vermedim bir daha :)

Hülyaaa hiç aklıma gelmemişti, sen niye kucağına alıp ısırmadım benim kızımı bakiymmm haaa :)) yok canım neyini yanlış anlayacağım :)

Neredesiniz a dostlarrr...

11/30/2012 11:27:00

Ne yemek yapacagım diye düşüncelere daldım çıkamadım :))

gece çayını benim oğlanda almadı. Daha dogrusu kasikla vermem lazım ki icsin. Biberon tutmadığı icin cok veremedim yani. İse de yaramadı ama az vermiş oldugum icin olabilir.

11/30/2012 11:29:00

Menemen :)))

11/30/2012 11:30:00

Yoksa melemen miydi ;))

11/30/2012 12:15:00

Selaaaaaaaaammm 

nasılsınız canlar
Off bu aralar çok huysuz bizim kızlar yaa. Duru'nun burnu akıyor. Hafiften hırıltısı da var. 

Neşecim Özlemin de dediği gibi kurtarıcı yemek menemen (ben böyle biliyorum) ama hep bir karışıklık oluyor menemen mi melemen mi :)) ya da makarna tavuk :)
Of neclacım o nasıl bir fatura öyle yaaa :/

11/30/2012 12:26:00

Bende menemen bilirim ama önemli degil :()) Menemen'i en basta ben yemem :)) biraz kilimdir ( kıl ) yemek konusunda ben :)) secerim. Herseyi yemem. Normalde cok sevdiğim yemekleri bile her yerde yemem :)) biber hic yemem :)) Menemen biberli falan yaa uymuyor bana :)) ama kısmen buldum :)) Zeynep in dediğini düşündüm en son kremali tavuklu makarna yapıcam :)) biraz da ispanak yemeğim var oldu bitti gitti :)))

11/30/2012 12:28:00

Necla 235 lira elektirik faturasimiiiiii... Ya bı kurutma makinası o kadar fatura mı getirtir.. Off çökmüş cidden yaa

11/30/2012 12:47:00

Yeter tabi neşecim yaa. Çocuklu kadından çok çeşit yemek beklemeyeceksin çocuk büyüyene kadar :D

Neclacım merkezi sistem ve yakmıyorlar öyle mi. Nasıl yaa? Valla bizde de merkezi sistem gece gündüz yakıyorlar.  28 daire var bizim apt.da yakmasalar isyan çıkar millet çoluk çocuklu :)  15 günlük geldi ilk fatura 32 lira :) bence bir konuşun yöneticiyle

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...